Olympus E-M10II silver + EZ-M1442 IIR silver + EZ-M4015 R black

V207055SE000

Olympus

Jauns

Šī prece ir uz pasūtījumu

699,45 € ar PVN

Maza un viegla, klasisks dizains

E-M10 Mark II ir maza, viegla un ārkārtīgi ergonomiska fotokamera, kas atbilst jūsu īpašajai stila izpratnei; tā būs lielisks ceļabiedrs neatkarīgi no tā, kurp dosities. Fotokamerai ir iespaidīgs kvalitatīvs metāla korpuss, taču pats aparāts sver tikai 390 g, tādēļ tas nekad jūs neapgrūtinās. Fotokamera ir skaisti, klasiski veidota, bet tajā ir jaunākās tehnoloģijas lielisku attēlu uzņemšanai.

5 asu attēla stabilizācija

Teicami attēli vājā apgaismojumā un kustībā — vienmēr asi jebkuros apstākļos. To nodrošina

E-M10 Mark II spēcīgā 5 asu attēla stabilizācijas (AS) tehnoloģija. Jums atliek vien uzņemt apbrīnojamus, pārsteidzoši asus kvalitatīvus attēlus. OLYMPUS spēcīgā 5 asu AS tehnoloģija jau ir iebūvēta fotokameras korpusā, padarot sistēmu vēl efektīvāku un vieglāku.

Izsmalcinātības kvintesence

Atklājot jaunu elegances dimensiju – ierobežotā izlaiduma E-M10 Mark II. Ar tā rūsganās krāsas ādas apdari, tā ir kvalitatīva OM-D fotokamera, ko var ņemt līdzi it visur, lai demonstrētu savu personīgo stilu. Komplektā esošā kvalitatīvā ādas siksniņa ir pieskaņota korpusa apdarei un to papildina elegantais sudraba krāsas objektīva vāciņš. Visā pasaulē ir pieejami tikai 3 500 šādi eksemplāri.

Pārsteidzoša OM-D attēla kvalitāte

Novērtējiet izcilo izšķirtspēju un satriecošās attēla detaļas, ko tver OLYMPUS Mikro četru trešdaļu sistēmas sensors un uzlabotā attēla veidošanas tehnoloģija, kas neatpaliek no digitālajās spoguļkamerās izmantotajām. Apvienojumā ar spēcīgo attēla stabilizācijas sistēmu, šī tehnoloģija piedāvā labāko, ko spēj ikviens M.ZUIKO objektīvs — pārsteidzošus, asas fotogrāfijas vai video. Izmēģiniet E-M10 Mark II un novērtējiet attēla kvalitāti!

Liela objektīvu daudzveidība

Plašs nepārspējami veidotu objektīvu klāsts ar izciliem optiskajiem elementiem, kas lieliski papildina E-M10 Mark II gan stila, gan veiktspējas ziņā. Sākot no makro un telefoto līdz platleņķa un zivsacs objektīviem — izvēlieties jebko, kas jums tīk.

4K laika aizkave

Izmantojiet intervāla režīmu (Time Lapse), lai izveidotu attēlu sēriju, kuru pēc tam varat pārveidot 4K video, kurā laiks šķiet paātrināmies. Izveidojiet pārsteidzoši detalizētu video — pakļaujot visu veidu fotografējamos objektus, tostarp ainavas, dabas skatus, pilsētu un industriālas ainavas un vēl daudz ko citu funkcijas 4K Intervāla fotografēšanas un filmēšanas burvībai!

Iebūvēts Wi-Fi

E-M10 Mark II ļauj nekavējoties parādīt uzņemtos attēlus arī citiem. Acumirklī augšupielādējiet tos viedtālrunī, izmantojot aplikāciju OLYMPUS Image Share (OI.Share), un tad parādiet attēlus draugiem un radiniekiem. Lietojot iebūvēto Wi-Fi, ir iespējams pārvaldīt visu plašo iestatījumu spektru, pat nepieskaroties fotokamerai — tāpat kā to darāt izmantojot statīvu, kad noteikti nepieciešama slēdža tālvadība, fotokamera nav sasniedzama vai tad, kad tā atrodas kādā grūti pieejamā vidē.

AF mērķa panelis

Lai panāktu intuitīvu fokusēšanas vadību, vienlaikus skatoties skatu meklētājā, varat mainīt automātiskās fokusēšanas mērķi atbilstoši fotografējamam objektam, pieskaroties ar pirkstu fotokameras aizmugurējam ekrānam. Pieskarieties ekrānam un pārvietojiet AF punktu uz vajadzīgo vietu, vienlaikus sekojot norisei skatu meklētājā.

Fokusēšanas paketēšana

Režīmā Fokusēšanas paketēšana (Focus Bracketing) fotokamera E-M10 Mark II uzņem vairākus kadrus — katru ar citādiem fokusēšanas jeb asuma iestatījumiem. Šī funkcija ir īpaši noderīga tuvplānu un labāku makro fotoattēlu uzņemšanai.

Iebūvēta zibspuldze

E-M10 Mark II jaudīgā iebūvētā zibspuldze nodrošina papildu iespējas, palīdzot uzņemt skaistus fotoattēlus neatkarīgi no apstākļiem un ceļot bez liekas bagāžas, neizmantojot papildu aprīkojumu.

Klusas darbības slēdža režīms

Tagad varat atrasties notikumu epicentrā, nepievēršot sev lieku izmanību. Klusas darbības slēdzis gādā, lai slēdža nospiešana neradītu skaņu, nodrošinot pilnīgi klusu fotografēšanu.

Tiešskates kompozīta režīms

Uzņemiet skaistas fotoattēlu kompozīcijas naktī un vājā apgaismojumā, lietojot tiešskates kompozīta režīmu. Ekrānā varēsit redzēt, kā tiek uzņemts attēls, sniedzot jums visu nepieciešamo informāciju, lai vājā apgaismojumā fotografētu statiskus attēlus.

Specifikācija:

 • Izšķirtspēja16 Mpx
 • Iebūvēta 5 asu attēla stabilizācija
 • Elektroniskais skatu meklētājs
 • 4/3 collu Live MOS sensors ar 16,1 miljonu efektīvo pikseļu
 • Ātrdarbīgs attēlu AF (kontrasta noteikšana/ar 81 apgabalu, vairākiem AF punktiem)
 • 1/16 000 – 60 s, Live-Composite, Live Bulb
 • 3 collu atliecams monitors, 1037 K punktu, 285 dpi
 • līdz 8,5 kadriem/s sērijveida fotografēšana
 • FullHD 1080 p video līdz 60 fps
 • Time-lapse 4k ar 5 kadriem/s Pilna augsta izšķirtspēja (Full HD) 5, 10, 15 kadri/s Augsta izšķirtspēja līdz 5, 10, 15 kadriem/s
 • Izmērs 83,1x119,5x46,7mm
 • komplektā ietilpst 14-42mm un 40-150mm objektīvi

Bezspoguļa kameras - Olympus E-M10II silver + EZ-M1442 IIR silver + EZ-M4015 R black - ātri pasūtīt no ražotāja

Bezspoguļa kameras - Olympus E-M10II silver + EZ-M1442 IIR silver + EZ-M4015 R black - ātri pasūtīt no ražotāja

Bezspoguļa kameras - Olympus E-M10II silver + EZ-M1442 IIR silver + EZ-M4015 R black - ātri pasūtīt no ražotāja

Bezspoguļa kameras - Olympus E-M10II silver + EZ-M1442 IIR silver + EZ-M4015 R black - ātri pasūtīt no ražotāja

Preces veidsBezspoguļa kameras
Kameras veidsBezspoguļa kamera

Uzdot jautājumu

Ātri pasūtītSaistītie produkti