Intervijas līdz pat 8 cilvēkiem – skaņas ierakstīšana

In Jaunumi On piektdiena, aprīlis 28, 2017 Skatījumi: 1176
Vērtējums
1 2 3 4 5
Paldies par balsojumu!

Ja Tev vajag kvalitatīvi filmēt un ierakstīt skaņu pārraidē, pasākumā vai intervijā ar vairākām personām, mums ir risinājums tieši Tev.

Saramonic Lavalier mikrofons UwMic 10 UHF ir bezvadu raidītāja un uztvērēja komplekts. Uztvērējs tiek piestiprināts pie audio adaptera, bet raidītājs pie runātāja. Pats mikrofons ir neliels un viegli piestiprināms pie apģērba. Katram uztvērējam var pievienot vienu vai divus mikrofonus ar raidītāju. Vienā komplektā ietilpst viens raidītājs un viens uztvērējs. Ja ir nepieciešams ierakstīt vairāku runātāju balsis, ir iespējams iegādāties vairākus komplektus.

Apskatīt mikrofonus

Saramonic Audio adapteris SR-PAX2 ļauj pievienot līdz četriem uztvērējiem. Tas piestiprinās tieši pie tavas DSLR, Black Magic vai bezspoguļa kameras ar standarta 3,5mm audio spraudni.

Apskatīt adapteri

Lai piestiprinātu visus mikrofonu uztvērējus pie kameras, piedāvājam Micnova aksesuāru sliedi, kas stiprinās pie kameras karstās pēdas un ļauj pievienot vairākus citus karstās pēdas aksesuārus.

Apskatīt stiprinājumu

Rezultātā ir iegūts kompakts, kvalitatīvs, jaudīgs risinājums ar līdz pat 8 bezvadu mikrofoniem izcilai interviju, pārraižu un pasākumu ierakstīšanai. Šāds risinājums darbojas līdz 60 m attālumā (maksimums 90 m, ja nav šķēršļu) un ļauj dalībniekiem brīvi pārvietoties bez raizēm par sapīšanos vados.