Izcils ceļabiedrs – Tamron 16-300mm. Pasūti un saņem naudas atmaksu

In Jaunumi On trešdiena, maijs 10, 2017 Skatījumi: 1070
Vērtējums
1 2 3 4 5
Paldies par balsojumu!

Tuvojas vasara un atvaļinājumu laiks. Īstais brīdis pakot somas un doties ceļojumā. Kādu fototehniku ņemt līdzi? Mums ir labs variants.

Universāls ceļabiedrs

Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro ir vienlaicīgi platleņķis, teleobjektīvs un makro objektīvs. Iedomājies – Tu varēsi nofotografēt gan plašas ainavas un interjerus, gan tālus skatus, dzīvniekus un portretus, gan pavisam mazus smukumus. Ar tik lielu fokusa maiņu Tu varēsi iemūžināt praktiski visu savā ceļojumā vai ikdienā, pie tam Tev nebūs jāstaipa līdzi daudz smagas optikas.

Īpašības

Objektīvam ir speciāls PZD motors, kas nodrošina klusu un ātru autofokusu. Attēla stabilizācija VC palīdzēs fotografēt sliktākos gaismas apstākļos ar lēnāku slēdža ātrumu. Speciāla objektīva konstrukcija pasargās to no nokrišņiem, putekļiem un citiem nelabvēlīgiem apstākļiem.

Saderība

Objektīvs ir pieejams trīs populārāko ražotāju kameru APS-C (nepilna kadra) modeļiem:

Atmaksa

Pasūtot šo objektīvu laika periodā no 2017. gada 15. maija līdz 31. jūlijam, varēsi izmantot lielisku iespēju atgūt 50Eur.

Lai to izdarītu, skaties www.focusnordic.lv vai izmanto šo anketu. Atmaksai būs nepieciešams pirkumu apliecinošs dokuments, tāpēc saglabā to.

Atmaksas anketa

Foto: Lisa Sihlberg