Jaunās Hähnel kameras zibspuldzes Modus 600RT

In Jaunumi On pirmdiena, maijs 15, 2017 Skatījumi: 615
Vērtējums
1 2 3 4 5
Paldies par balsojumu!

Ar jau esošo pieredzi bateriju un bezvadu zibspuldzes vadībā, Hähnel tagad sper soli uz priekšu un izlaiž apgrozībā savu pirmo zibspuldzi – Modus 600RT. Iebūvētais bezvadu atbalsts TTL vadībai ar 100m diapazonu un uzlādējamu litija jonu bateriju, kas ļauj uzņemt līdz pat 500 kadriem – šīs ir tikai dažas no daudzajām praktiskajām funkcijām.

Hähnel Modus 600RT ir moderna zibspuldze, kas ir aprīkota ar dažādām funkcijām, kas piemīt labākajiem zibspuldžu modeļiem. Kā piemēram noliecama/kustīga zibspuldzes galviņa, automātiskais tālummaiņas atstarotājs ar segumu no 20 līdz 200 mm (pilna kadra fokusa garumam), liels un skaidrs LCD ekrāns, ātrgaitas sinhronizācija un pilotgaisma. Ar maksimālo vadošo skaitli GN 60, tam ir pietiekoša gaismas intensitāte, lai aptvertu lielāko skatu daļu.

Tomēr ir divas funkcijas, kas liek Modus 600RT izcelties konkurentu vidū: barošana no jaudīgas uzlādējamas litija jonu baterijas un iebūvēts radio vadāms TTL zibspuldzes atbalsts.

Liela jauda un ātrs izgaismojums

Fakts, ka zibspuldze darbojas ar litija jonu bateriju un nevis AA baterijām, sniedz vairākas priekšrocības. Litija jonu baterijās ir ievērojami vairāk enerģijas nekā AA baterijās. Ar pilnu jaudu Modus 600RT var uzņemt vairāk nekā 500 kadrus, pirms jums ir nepieciešams izmantot komplektā iekļauto lādētāju. Zibspuldzes pārlādēšanas laiks ir ļoti īss, tikai 1,5 sekundes, pateicoties augsta snieguma Hähnel baterijai (10.8V). Praksē tas padara uzlādes laiku 3-4 reizes ātrāku nekā AA baterijas!

front_back.png

Radio vadāmība piedāvā pilna mēroga brīvību

Bezvadu TTL zibspuldzes vadība ir metode, kas kļūst arvien populārāka, jo tā ļauj lietotājiem uzņemt radošus attēlus ar daudzveidīgu izgaismojumu vienkārši un ērti. Modus 600RT ir integrējis atbalstu priekš Hähnel Viper sistēmas, izmantojot 2.4GHz radio vadību ar 100 metru diapazonu.

Atšķirībā no IR vadības, ko izmanto citu zibspuldžu sistēmās, radio vadību neietekmē saules gaisma, un tā iet caur stiklu un sienām. Citiem vārdiem sakot, 100% uzticama lietojot ārā brīvā dabā un pilnīga brīvība izmantojot zibspuldzi telpās. Trīs zibspuldzes grupas tiek kontrolētas vienlaicīgi, katra grupa ar saviem individuāliem iestatījumiem. Bezvadu vadība darbojas arī īpašos režīmos, piemēram, ātrgaitas sinhronizācija (līdz 1/8000 sekundes) un stroboskopu zibspuldze.

Viper.png

Droša nākotne – programmatūras atjauninājumi

Paredzot strauju attīstību, Hähnel Modus 600RT ir mikro USB pieslēgums, sniedzot lietotājam iespēju instalēt jaunu programmatūru. Tas padara zibspuldzi par drošu ieguldījumu uz daudziem gadiem.

Ieguvumi no Hähnel Modus 600RT

  • Bezvadu TTL radio vadība ar Hähnel Viper sistēmu;
  • Jaudīga uzlādējama litija jonu baterija ar vairāk nekā 500 kadriem ar pilnu jaudu;
  • Ļoti ātrs zibspuldzes uzlādēšanas laiks – tikai 1,5 sekundes;
  • Tālummaiņas reflektors ar augstu vadošo skaitli (GN 60 ar ISO 100 un 200 mm)
  • Kustīga/noliecama zibspuldzes galviņa (visos virzienos);
  • Liels, izgaismots LCD ekrāns ar viegli nolasāmu informāciju;
  • Iebūvēta AF gaisma;
  • Atbalsta ātrgaitas sinhronizāciju līdz pat 1/8000 sekundes otrā slēdža ātrumā;
  • Uzlabotas zibspuldzes funkcijas, kā piemēram otrā aizkara sinhronizācija, stroboskopu zibspuldze un modelēšanas zibspuldze;
  • Programmatūras atjauninājums izmantojot mikro USB pieslēgumu.

Saderība un komplekti

Modus 600RT zibspuldzes ir pieejamas gan atsevišķi, gan komplektos. Tās ir saderīgas ar visiem populārākajiem Canon, Nikon un Sony kameru modeļiem.

Hähnel Modus 600RT zibspuldze ar litija bateriju un lādētāju.

Apskatīt Modus 600RT Canon kamerām

Apskatīt Modus 600RT Nikon kamerām

Apskatīt Modus 600RT Sony kamerām

Hähnel Modus 600RT bezvadu komplektā ietilpst zibspuldze, baterija, lādētājs un Viper TTL palaidējs.

Apskatīt Modus 600RT bezvadu komplektu Canon kamerām

Apskatīt Modus 600RT bezvadu komplektu Nikon kamerām

Apskatīt Modus 600RT bezvadu komplektu Sony kamerām

Hähnel Modus 600RT bezvadu PRO komplektā ietilpst divas zibspuldzes, divas baterijas, divi lādētāji un Viper TTL palaidējs.

Apskatīt Modus 600RT PRO komplektu Canon kamerām

Apskatīt Modus 600RT PRO komplektu Nikon kamerām

Apskatīt Modus 600RT PRO komplektu Sony kamerām

34219946476_4c64a74d72_o.jpg

Informāciju sagatavoja Focus Nordic