MasterFotoBox – jauns nomas piedāvājums pasākumiem

In Jaunumi On piektdiena, jūnijs 2, 2017 Skatījumi: 1805
Vērtējums
1 2 3 4 5
1zvaigzne
Paldies par balsojumu!

Ja Tu plāno pasākumu un vēlies apmeklētājiem piedāvāt jautru, vienkārši lietojamu iespēju iemūžināt labākās atmiņas, MasterFotoBox fotokaste būs īstā izvēle. Līdzīgi kā dažādas automātiskās fotobūdiņas (photobooth, photobox, foto automāts), tā ļauj ērtā un intuitīvā veidā iemūžināt pasākuma dalībniekus, ļaujot tiem pašiem brīvi izpausties.

MasterFotoBox

Nomas Master Foto Box

Papildu izklaide pasākumā

Pat ja pasākumā ir plānots oficiāls fotogrāfs vai tas esi Tu, šāda fotokaste var kalpot kā laba papildu izklaide, izveidojot atsevišķu fotostūrīti. Tādā cilvēki parasti jūtas brīvi, labprāt joko, smaida, ieņem neparastas pozas, izmanto pieejamos aksesuārus, maskas, tādā veidā saglabājot unikālas atmiņas. Ja sagādāsi dažādus pasākuma tematikai atbilstošus aksesuārus, fotogrāfijas būs vēl interesantākas. Pie tam fotokastes darbībai nav nepieciešama pastāvīga uzraudzība, tāpēc to var droši izmantot kā papildu iespēju fotografēties tad, ja fotogrāfam ir citi pienākumi.

Piemērota dažādas tematikas pasākumiem

Fotokaste ir kompakta, taču pasākuma norises vietā ir jāparedz vieta ne tikai tās novietošanai, bet arī vietu, kur stāvēt apmeklētājiem fotografēšanās laikā. Ar kasti var uzņemt gan pilna auguma attēlus – tad dalībniekiem būs jāstāv nedaudz tālāk no kastes –, gan portretus, kas var būt noderīgi tad, ja pasākuma telpas ir šauras. Labos laikapstākļos fotokasti var uzstādīt arī ārā, taču jāņem vērā, ka tā nav ūdensdroša, tāpēc iesakām to izmantot telpās. Atkarībā no pasākuma tematikas var iekārtot fotografēšanās vietu ar dažādiem foniem, atribūtiem, ziediem vai jebko citu – cik vien iztēle ļauj. Ja nepieciešams, pie mums ir iespējams iznomāt arī fonus.

Fotokaste uzņem fotogrāfiju sēriju, ļaujot apmeklētājiem veidot stāstu vai vienkārši ieņemt dažādas pozas. Tādā veidā viņi var brīvi darboties visu pasākuma laiku. Attēlu skaits sērijā ir uzstādāms pēc vajadzības pirms pasākuma. Ieteicamais skaits ir divi, trīs vai četri attēli sērijā. Katra nākamā attēla uzņemšana notiek pēc piecām sekundēm, dodot dalībniekiem nedaudz laika sagatavoties nākamajam kadram. Uz ekrāna tiek attēlota laika atskaite, lai ikviens būtu gatavs smaidīt fotogrāfijas uzņemšanas laikā.

Nomas foto budiņa kadra uzņēmšanas laikā

Fotokastes uzstādīšana ir vienkārša. Ja proti darboties ar kameras uzstādījumiem, tad arī šīs kastes uzstādīšana un palaišana pirms pasākuma Tev nesagādās problēmas, jo komplektā ir pieejama pamācība. Savukārt, ja neesi ar fototehniku uz Tu, jautā mūsu konsultantiem par iespēju "iznomāt" uz pasākumu arī fotogrāfu, kurš uzstādīs fotokasti un palīdzēs ar tehniskajiem jautājumiem.

Pēc pasākuma visas uzņemtās fotogrāfijas ir pārkopējamas zibatmiņā, lai pēc tam izdrukātu, publicētu sociālajos tīklos vai citur.

Atkarībā no telpām un situācijas, fotokastes zibspuldzes jaudu ir iespējams pielāgot manuāli. Ja esi pazīstams ar fotostudijas tehniku, apgaismojuma regulēšana Tev grūtības nesagādās, jo esam pievienojuši viegli saprotamu un regulējamu studijas zibspuldzi. Ja tomēr neesi pārliecināts par savām spējām uzstādīt tehniku pareizi, noteikti sazinies ar mūsu konsultantiem, lai varētu atrast labāko risinājumu.

Foto automāts uz nomu priekš pasākumiem

Ērti dalībniekiem

Lai fotografētos ar fotokasti, pasākuma dalībniekiem nebūs nepieciešamas nekādas specifiskas vai tehniskas zināšanas. Fotokastes interfeiss ir izveidots intuitīvs un tā darbību nodrošina skārienjutīgais ekrāns. Dalībniekiem atliks pieskarties pogai "Start", nostāties vēlamajā vietā un sekot norādēm uz ekrāna – tieši tik vienkārši.

Foto būdiņas ekrans pasākuma laikā

Uzņemtie attēli būs redzami uz ekrāna, bet pēc pasākuma organizators tos varēs saņemt un izmantot pēc savas ieceres – izdrukāt, publicēt internetā vai izdalīt apmeklētājiem. Ja vēlaties iespēju drukāt attēlus uz vietas pasākuma laikā tūlīt pēc to uzņemšanas, sazinieties ar mūsu konsultantiem par iespēju iznomāt un pievienot krāsaino fotoprinteri.

Kā iznomāt fotokasti?

Ja Tevi šis piedāvājums ieinteresēja, droši dodies uz mūsu nomas sadaļu, lai rezervētu MasterFotoBox vai sazinies ar mūsu konsultantiem.

MasterFotoBox

Lai izdodas jautrs pasākums ar labām atmiņām!

Master Foto Box nomas foto budiņa

Master Foto Box nomas kaste