Dronu piederumi

In News On pirmdiena, augusts 19, 2019 Hit: 259

Neatkarīgi no tā, kāds gadalaiks ir aiz loga, ainavas no putna lidojuma aizrauj vienmēr. Līdz ar dronu popularitāti, aktuāli ir kļuvuši arī dažādi aksesuāri, kas atvieglos vai papildinās jebkuru lidojumu, lai uzņemtie skati spētu pārsteigt ikvienu.

Mēs esam apkopojuši padomu sarakstu par piemērotiem aksesuāriem, kas varētu uzlabot lidojumus ar dronu vai pat sniedz pilnīgi jaunas iespējas. Piemēram, jaunais zemūdens drons - Gladius Mini. Nepalaidiet to garām!

Dronu piederumi

Dronu somas

Dodoties tuvākā vai tālākā pastaigā dabā, dronus vēlams uzglabāt un transportēt īpašās mugursomas vai dronu somās, kas piedāvā pielāgotus nodalījumus un kabatas gan droniem, gan aprīkojuma daļām, piemēram, propelleriem, tālvadības pultij un baterijām. Lowepro Droneguard un Quadguard sērija ir ideāli piemērota šim uzdevumam!

Dronu somas

Lowepro DroneGuard Pro 450

DroneGuard Pro 450 ir profesionāla mugursoma DJI Phantom sērijai. Tajā ietilpst drons un visi drona piederumi. Turklāt ir arī nodalījumi klēpjdatoriem līdz 15”, 8 collu planšetdatoram un personīgām mantām, piemēram, vieglai jakai, saulesbrillēm, zibspuldzei utt.

Lowepro QuadGuard BP X2

QuadGuard BP X2 ir mugursoma, kas paredzēta FPV sacīkšu droniem ar propellera izmēru līdz 5”. Tajā ietilpst 2 droni FPV 250 klasē un dažādi aksesuāri. Ērti lietojama, soma ir aprīkota ar cietu ārējo apvalku un lietus pārvalku.

Lowepro DroneGuard CS 200

DroneGuard CS 200 ir cietā soma, kas aizsargā mazākus dronus, piemēram, Parrot Bebop 2 un Yuneec Breeze. Bez drona jums ir arī vieta 7 vai 8 collu planšetdatoram, piemēram, iPad Mini. CS 200 der arī FPV 250 sacīkšu droniem un līdzīgiem modeļiem.

Lowepro DroneGuard Pro Inspire

Izmantojiet DroneGuard Pro Inspire mugursomu DJI Inspire I vai Inspire II dronu pārvadāšanai . Unikāla atbalsta sistēma uzlabo manevrētspēju, papildus dronam ir vieta arī 8 collu planšetdatoram un līdz pat 6 baterijām. Pateicoties lielākam Inspire sērijas izmēram un tam, ka motora stiprinājumus nevar salocīt, drons tiek transportēts ar nesalocītiem motoriem. Tas arī samazina somas apjomu un svaru.

Atmiņas kartes

Atmiņas kartes ir neaistājamidronu piederumi, un lielākā daļa modeļu izmanto microSD kartes. Ja vēlaties filmēt 4K un C4K (Cinema 4K), jums būs nepieciešams daudz atmiņas un atmiņas karte, kurai ir pietiekami ātrs nepārtrauktas rakstīšanas ātrums. Ja karte nevar rakstīt informāciju pietiekami ātri, var gadīties kadru parrāvieni vai arī video bojājumi. Tāpēc pārliecinieties, ka izmantojat atmiņas karti, kas ir 4K saderīga. Meklējiet klasifikāciju U3, kas nozīmē, ka karte spēj apstrādāt datus ar nepārtrauktu rakstīšanas ātrumu vismaz 30MB/s.

Atmiņas kartes

Lexar 633X microSDHC/SDXC (V30) R95/W45

Ideāli piemērota Full HD ierakstīšanai, bet to var izmantot arī 4K ar normālu bitu pārraides ātrumu (video formāti ar standarta saspiešanu). Pieejami izmēri no 32 GB (U1 klase) un 64 GB līdz 512 GB (U3 klase).

Lexar Pro 1000X microSDXC UHS-II A2 (V60) R150/W90.

Atmiņas karte ar U3 klases novērtējumu, kas var ierakstīt 4K video pat formātos ar augstu bitu pārraides ātrumu un zemu saspiešanu. Ieteicams, ja vēlaties būt drošs, ka 4K video tiek ierakstīts bez pārrāvumiem. Pieejams 32 GB, 64 GB un 128 GB.

Drona apgaismojums

Drons ir ne tikai lielisks rīks foto un video uzņemšanai, bet arī ļoti noderīgs pārbaudēm, uzraudzībai, glābšanas operācijām vai izsekošanai medībās. Aprīkojot dronu ar lukturiem spēcīgu LED gaismu veidā, tas kļūst noderīgs pat tumsā. Gan tāpēc, ka pilots var apgaismot vēlamo zonu, bet arī tāpēc, ka pats drons kļūst redzamāks.

Ar LED gaismām aprīkots drons var tikt izmantots arī kā interesants elements, veidojot gaismas zīmējumus. Vadot izgaismotu dronu, veido neparastus zīmējumus.

Lume Cube

Aprīkots ar uzlādējamu bateriju, ūdensnecaurlaidīgs LED lukturis ar ļoti spēcīgu gaismu. Pateicoties Bluetooth atbalstam, to var kontrolēt bez vadiem ar īpašu lietotni. Papildus spilgtuma pielāgošanai 10 līmeņos to var iestatīt arī strobe režīmā. Uzstādiet divus Lume Cubes savam dronam, kad vēlaties lidot un filmēt tumsā.

Lume Cube

Lume Cube komplekts DJI Phantom 4

Komplekts ar 2x Lume Cube LED lukturiem un montāžas piederumiem DJI Phantom 4 dronam.

Lume Cube komplekts DJI Mavic 2

Komplekts ar 2x Lume Cube LED lukturiem un montāžas piederumiem DJI Mavic 2 Pro un Mavic 2 Zoom droniem.

Filtri

ND filtri ir viens no svarīgākajiem aksesuāriem nopietnai filmu veidošanai ar droniem. Tie samazina fotokameras gaismu, lai jūs varētu izmantot garākus slēdža ātrumus nekā tas iespējams saulainos laika apstākļos. Parasti fotokamerai ir jāizmanto ļoti īss slēdža ātrums, kas bieži dod rezultātu, ka video vai foto materials mūsu acīm ir pārāk ass un nedabisks. Tā kā gaisma ir ļoti atšķirīga, vislabāk ir vairāku ND filtru kopums ar atšķirīgu blīvumu. Šādā veidā var iegūt vēlamo kadru ātrumu un slēdža ātrumu visos apgaismojuma apstākļos. Ieteicami šādi ND filtri: ND4 (2 soļi), ND8 (3 soļi), ND16 (4 soļi), ND32 (5 soļi).

Polarizējošs filtrs arī ir noderīgs droniem. Tas samazina atstarojumus ūdens virsmās un palielina krāsu piesātinājumu ainavā. Ņemiet vērā, ka polarizējošais filtrs vislabāk darbojas 90 grādu leņķī no saules un gandrīz nedod nekādu efektu, kad kamera ir vērsta tieši uz vai 180 grādu attālumā no saules.

Filtri droniem

NiSi starta komplekts DJI Mavic 2 Pro

Filtru komplekts Mavic 2 droniem, kas satur 1x polarizācijas filtru un 3x ND filtrus; ND4, ND8, ND16.

NiSi Filter kit DJI Phantom 4 Pro

Filtru komplekts Phantom 4 droniem, kas satur 1x UV filtru, 1x polarizācijas filtru un 4x ND filtrus; ND8, ND16, ND32, ND64.

Zemūdens drons

Gladius Mini no Chasing Innovation ir pasaulē pirmais zemūdens drons mini formātā. Ar maksimālo iegremdēšanas dziļumu 100 metri, vieglu manevrēšanu un spēju uzņemt 4K filmas un straumēt tiešraides attēlu uz viedtālruni vai planšetdatoru, to var izmantot, lai pārbaudītu kuģu korpusus, kuģu būvētavas, dokus, ostas, tiltus, pētniecības zivju krājumus vai jūras gultni un pat zemūdens arheoloģijā. Kāpēc to neizmantot, lai atrastu perfektu vietu niršanai? Sekojiet līdzi jūsu niršanas biedriem, kamēr paliekat sausā virs ūdens, un uzņemiet lielisku video materiālu.

Gladius Mini

Gladius Mini ir tikai 40 cm garš un sver 2,5 kg. Citiem vārdiem sakot - viegli uzglabāt un transportēt. Tas ir aprīkots ar tālvadības pulti, 100 metru signāla kabeli, bāzes staciju, lādētāju un atsvariem sāls un jūras ūdenim.

Gladius Mini mugursoma

Praktiska uzglabāšanas un transportēšanas soma Gladius Mini zemūdens dronam un visiem nepieciešamajiem piederumiem.

Raksts tapis sadarbībā ar Focus Nordic.