FeiyuTech aktīvie stabilizatori!

In News On pirmdiena, janvāris 7, 2019 Hit: 824

Daudziem FeiyuTech vārds pagaidām vēl nav zināms, taču pasaulē tas ir viens no vadošajiem brendiem, kas darbojas jaunu un arvien labāku aktīvo stabilizatoru izstrādē. Līdzīgi kā Zhiyun, kas jau pie mums ir visai populārs, arī FeiyuTech ir radījuši vairākus izcilus modeļus dažādām kamerām un turpina šīs jomas attīstību.

Tagad arī mēs piedāvājam FeiyuTech produkciju. Daži no stabilizatoriem ir pieejami veikalā, citi pasūtāmi.

Noskaties mūsu izveidoto video apskatu par jaunākajiem modeļiem šeit.

Salīdzinot ar citiem šobrīd tirgū esošajiem stabilizatoriem, FeiyuTech stabilizatori izceļas ar savu zemāko cenu, plašāko funkcionalitāti, savienojuma iespējām ar aplikāciju. FeiyuTech nodrošina regulārus atjauninājumus, lai stabilizators atbilstu aktuālajām prasībām un kamerām.

FeiyuTech produkti

Viedtālruņiem

Lai arī daži viedtālruņu ražotāji savos telefonos iekļauj dažādus attēla stabilizēšanas algoritmus, tomēr ne visās situācijās ar to pietiek. Aktīvais stabilizators ļauj ne tikai izvairīties no drebošu roku radītiem efektiem, bet arī radīt vienmērīgas kustības, skaistiem, dinamiskiem kadriem, ko ar roku būtu ļoti gūti iegūt.

Vimble 2 ir viegli lietojams un ļoti noderīgs visiem tiem, kas vēlas nedārgu, vienkāršu un praktisku stabilizatoru viedtālrunim.

Tam ir iebūvēts pagarinājums, kas kalpo rokas monopoda vietā, ļaujot atvirzīt tālruni tālāk, kas ir īpaši noderīgi ne tikai selfiju uzņemšanai, bet tieši video blogu filmētājiem. Pagriežot rokturi un izvelkot pagarinājumu, ātri un vienkārši iegūsi papildu 18cm attālumu, kas aizstāj vajadzību nēsāt līdzi rokas monopodu. Sākumā tas šķiet nieks, taču paver plašākas iespējas izvēlēties kadrējumu un iekļaut arī apkārtni, otru cilvēku vai produktu.

Vimble 2

Stabilizatorā ir iebūvēta baterija, kas darbojas līdz 5 stundām un ir vienkārši uzlādējama caur USB. Ja nepieciešams filmēt ilgāk, vienkārī pieslēdz papildu bateriju bloku (powerbank) un turpini lietot stabilizatoru.

Stabilizatora rokturī ir pogas, ar kuru palīdzību var vadīt viedtālruņa kustību. Stabilizators ļauj filmēt arī vertikāli, kas ir īpaši noderīgi, ja nepieciešams uzņemt materiālu priekš Facebook un Instagram stories.

Lai pilnībā izmantotu stabilizatora iespējas, to caur Bluetooth savienojumu sapāro ar viedtālruni ar speciālas, vienkārši lietojamas aplikācijas Vicool App palīdzību. Tādā veidā tiek iegūta gan kameras uzstādījumu kontrole, gan time-lapse un trail-lapse uzņemšana, objektu un seju sekošana un citas noderīgas funkcijas. Filmējot video blogu, stabilizatora spēja sekot sejai ir neaizstājama. Tev vairs nevajadzēs domāt, kā kustināt kameru, lai iegūtu labākos leņķus, bet saglabātu kadrā arī savu seju.

Tā kā stabilizators ir paredzēts izmantošanai ar viedtālruņiem, tam nav nepieciešams veikt speciālu kalibrāciju. Ievieto savu tālruni un sāc darbu!

Vimble 2

Action kamerām

GoPro kameras ir populārs rīks dažādu dinamisku video uzņemšanai. Lai arī jaunākajās kamerās tiek iebūvētas stabilizācijas iekārtas, labs aktīvais stabilizators daudzās situācijās ir neaizstājams. G6 modelis ir īpaši izveidots izmantošanai ar GoPro Hero 5 un Hero 6. STabilizatoru var izmantot arī ar Hero7 kamerām, taču tajās iebūvētā stabilizācija savienojumā ar FeijuTech nedos tik lielu ieguvumu kā vecākajiem modeļiem.

Tam ir 8 stundu darbības baterija ilgam darbības laikam. Leņķī novietotais aizmugurējais motors ļauj ērti piekļūt un redzēt kameras ekrānu. Stabilizators ļauj uzņemt arī time-lapse.

G6 stabilizators

Savienojot GoPro kameru un stabilizatoru caur WiFi, no stabilizatora roktura kontroles pogām būs iespējams vadīt arī kameru - sākt un pārtraukt filmēt, uznēmt foo, mainīt režīmus. Papildus funkcionalitātei iespējams pieslēgt arī viedtālruni caur Bluetooth, iegūstot attālinātu vadību, automātisku kalibrāciju, kā arī dažādu sarežģītāku kustību uzstādīšanu..

Iebūvētais OLED ekrāns ļaus sekot līdzi kameras režīmiem, baterijas darbības laikam un bezvadu savienojumam. Mitrumdrošā konstrukcija savukārt ļauj to izmantot arī ārā, lietū un citos sarežģītos laikapstākļos.

Stabilizators nodrošina 360 grādu rotāciju panorāmas un vertikālā leņķa asīs, kā arī 320 grādu kadra rotāciju ap filmēšanas asi. Ar dažām ātrām kustībām kameras novietojums tiek pielāgots, lai iegūtu precīzu stabilizāciju.

G6 stabilizators

Valkājams stabilizators

Izmantojot sporta kameru plašās iespējas tās piestiprināt jebkur, nebūtu jāzaudē iespēja izmantot stabbilizatora sniegtās priekšrocības. FeiyuTech piedāvā nelielu GoPro stabilizatoru WGX2, kas ir savienojams ar GoPro stiprinājumiem. Tā konstrukcija ir izturīga pret šļakatām un netīrumiem, lai tas netraucētu doties aktīvos piedzīvojumos.

Stabilizatoru ir iespējams izmantot ar Hero4, Hero5, Hero6 un Hero7 kamerām. Šim stabilizatoram ir iebūvēta baterija ar darbības laiku līdz 2,5 stundām un bezvadu savienojums ar kameru.

WGX2 stabilizators

Spoguļkamerām

Filmējot ar lielākām kamerām, arī prasības pret stabilizatoru ir augstākas. Spoguļkameru stabilizācijai tiek piedāvāti divi modeļi.

Nedaudz mazākām uz vieglākām kamerām īstais būs AK2000 modelis, kura noslodze ir 2,8kg. Savukārt lielāku kameru sistēmu īpašniekiem piemērotāks būs AK4000 ar maksimālo noslodzi līdz 4kg. Līdz 12 stundu bateriju darbības laiks ļaus filmēt visu dienu.

Abiem modeļiem ir iebūvēts grozāms rullītis, ar kura palīdzību iespējams vadīt kameras kustību, fokusu un tālummaiņu. Moderns un jaudīgs algoritms veic kameras stāvokļa korekcijas līdz 2000 reižu sekundē, kā arī pielāgojas katras kameras svaram, lai nodrošinātu precīzu un vienmērīgu kustību.

Abi sabilizatori nodrošina 360 grādu panorāmas kustību, pagriešanu un rotēšanu pārējās asīs (AK2000 daļēju, AK4000 360 roll un 230 tilt). Leņķī novietotais aizmugurējais motors netraucē redzēt un izmantot kameras ekrānu.

AK2000

AK4000

Stabilizators nodrošina diva veida bezvadu savienojumus. Kamera tiek savienota ar stabilizatoru caur WiFi, kas dod iespēju daudzām, populārākajām kamerām vadīt izņemšanu, fokusu, tālummaiņu, baltā balansu, ekspozīciju, ISO un režīmus. Savukārt Bluetooth savienojums ar viedtālruni pavērs plašākas iespējas uzstādīt stabilizatora pamarametrus caur Feiyu ON aplikāciju (Android un iOS).

Salīdzinot ar šobrīd līdzīgām alternatīvām (DJI Ronin-S un Zhiyun Crane 2), AK4000 piedāvā:

  • augstāku noslodzi 150g līdz 4000kg 3,6kg un 3,2kg vietā),
  • nedaudz mazāku svaru 1436g (Ronin S ie 1860g, Crane 2 ir 1250g),
  • tas ļauj izmantot un spēj stabilizēt garākus objektīvus līdz 189,5mm (180mm un 160mm vietā),
  • tam ir skārienjutīgs OLED ekrāns (Ronin nav ekrāna un Crane 2 ir mazāks ekrāns) ,
  • grozāmais gredzens dod plašāku funkcionalitāti – follow focus un zoom kā pārējiem un papildus 3 asu kustības kontroli, ISO, diafragmas, slēdža ātruma, baltā balansa un citu kameras uzstādījumu vadību.

AK4000 stabilizatoram komplektā nāk līdzi karbona pagarinājums, kas atvieglo filmēšanu smagu kameru gadījumā.

AK2000

AK4000

Universāls stabilizators

Reizēm ir nepieciešams stabilizators, kas varētu derēt dažādām nelielām kamerām (GoPro, viedtālrunim, bezspiogulim),. Vai reizēm ar jau apskatīto stabilizatoru iespējām nepietiek. FeiyuTech ir risinājums arī šajā gadījumā – G6Plus stabilizators, kas ir īpaši piemērots dažādām kamerām.

G6Plus ir viens no universālākajiem stabilizatoriem, kas ļauj strādāt ar dažādām kamerām līdz 800g svarā. Komplektā ietilpst gan parastais stiprinājums bezspoguļa un kompaktkamerām, gan GoPro stiprinājums. Lai izmantotu viedtālruni, jāiegādājas papildu adapteris.

G6 Plus

Šim stabilizatoram ir pret šļakatām izturīga konstrukcija, kas ļauj to izmantot arī ārā sarežģītākos apstākļos, savukārt 12 stundu baterijas darbības laiks nodrošinās filmēšanu visu dienu. Neliels ekrāns uz stabilizatora roktura attēlo vajadzīgos parametrus (savienojums, baterija, režīms, kamera).

Grozāmais gredzens ļaus kontrolēt kameras kustību un ar aplikācijas palīdzību arī kameras uzstādījumus. Lai to izmantotu, stabilizators ar WiFi savienojas ar saderīgām kamerām, kā arī izmanto Bluetooth savienojumu ar viedtālruni.

Kāpēc izvēlēties šo, nevis kādu no iepriekš apskatītajiem modeļiem? Pirmkārt, tā ir daudzpusība, ja plāno izmantot dažādas nelielas kameras. Viedtālruņu filmētājiem šis modelis būs pievilcīgs tad, ja plāno izmantot ārēju mikrofonu vai skaņas rakstītāju, jo Vimble2 sava nelielā izmēra dēļ var aizsegt lielāku viedtālruņu pieslēgvietas.

G6 Plus

Jaunāko FeiyuTech stabilizatoru modeļu apskats