7 veidi, kā rezervēt nomas tehniku

In News On pirmdiena, jūnijs 5, 2017 Skatījumi: 65674

7 veidi, kā rezervēt nomas tehniku

Lai atvieglotu nomas rezervāciju un saņemšanu, piedāvājam vairākus dažādus veidus un kanālus, caur kuriem sazināties, lai rezervētu un iznomātu vajadzīgo foto un video tehniku. Katrs atradīsiet sev ērtāko!

Arī tad, ja konkrētā tehnika nav mūsu katalogā vai nav pieejama, sazinieties ar mums, lai varam meklēt alternatīvas.

1. Tiešsaistes rezervācija

Nomas katalogā pie pie katras tehnikas ir pieejama izvēlne "Tiešsaistes rezervācija", kur ir iespējams gan pārbaudīt tehnikas pieejamību, gan arī to uzreiz rezervēt. Šādā veidā varat apkopot vairāku tehnikas vienību nomu (katrai jaunai spiest "Pievienot rezervācijai"), pārbaudīt, vai visas būs pieejamas vajadzīgajos datumos. Šeit ir iespējams rezervēt arī vairākas vienas preces vienības, ja tās ir pieejamas. Ja jums nepieciešams vairāk par vienu vienību, preces attēla labajā pusē ir iespējams norādīt vajadzīgo skaitu. Visa šī skaita pieejamība tiks pārbaudīta.

Šis ir vienīgais veids, kā rezervēt tehniku uzreiz (arī ārpus mūsu darba laika), jo tad, kad būsiet iesnieguši rezervācijas pieteikumu, izvēlētā tehnika nebūs pieejama citiem. Ja nomājat pirmo reizi, tad pēc rezervācijas iesniegšanas saņemsiet saiti, lai aizpildītu nomas anketu. Sagaidot rezervācijas apstiprinājumu, varēsiet būt droši, ka tehnika ir rezervēta veiksmīgi.

Šādi rezervētu tehniku (kad rezervācijas statuss ir "Apstiprināts") varēsiet saņemt izvēlētajā laikā. Ja rezervācijas apmaksai ir nepieciešams rēķins, sazinieties ar mums, norādot rezervācijas ID.

2. Piezvanot uz telefonu

Piezvanot uz veikalu, jums ir iespēja jautāt par jebkuras tehnikas pieejamību izvēlētajos datumos, kā arī pieteikt šīs tehnikas rezervāciju. Ja jums ir nepieciešama konsultācija par to, kādu tehniku rezervēt, vai nevēlaties iedziļināties situācijas tehniskajās detaļās, tad telefoniski varēsiet izrunāt visas savas vajadzības un saņemt mūsu ieteikumus piemērotākajai tehnikai. Uz telefona zvaniem varam atbildēt veikala darba laikā. Ja uz zvanu netiek atbildēts uzreiz, lūdzu, piezvaniet pēc brīža, jo visi konsultanti varētu būt aizņemti, apkalpojot klientus veikalā.

Kontakti

3. Sūtot e-pastu

Rezervāciju iespējams veikt arī rakstot e-pastu, norādot vajadzīgo tehniku un datumus. E-pastā varat uzdot arī interesējošos jautājumus un vienoties par rēķina nepieciešamību, kā arī iekopēt rekvizītus un visu nepieciešamo informāciju rēķinam. Mūsu konsultanti atbildēs uz e-pastiem pēc iespējas drīzāk. Vienmēr sagaidiet apstiprinājumu par rezervācijas veikšanu!

Kontakti

4. "Uzdot jautājumu" formā

Pie katra nomas produkta ir pieejama izvēlne "Uzdot jautājumu", caur kuru varat gan jautāt, gan arī pieteikt interesi tehnikas rezervācijai. Šādā veidā varat arī uzreiz iekopēt rekvizītus, ja nomas rezervāciju jānoformē uz juridiskas personas vārda. Mūsu konsultanti atbildēs pēc iespējas ātrāk. Vienmēr sagaidiet apstiprinājumu par rezervācijas veikšanu!

jaut.JPG

5. Rezervācija caur grozu

Pievienojot nomas tehniku "grozam" ("Ielikt grozā"), varēsiet savākt plašāku tehnikas klāstu un noformēt rezervāciju ar visu nepieciešamo kontaktinformāciju un datiem, kas nepieciešami rēķina izrakstīšanai. Veicot rezervāciju, komentāros norādiet vajadzīgos datumus. Tehnikas pieejamību visērtāk pārbaudīt būs tiešsaistē sadaļā "Tiešsaistes rezervācija" vai zvanot uz telefonu. Mūsu konsultanti pārbaudīs groza saturu un sazināsies ar jums par veiksmīgu rezervāciju vai nepieciešamajām izmaiņām.

6. Skype

Sazinoties ar mums caur Skype lietotājam masterfoto.lv, varēsiet uzdot visus neskaidros jautājumus un pieteikt nomas tehnikas rezervāciju. Uz sarakstēm varam atbildēt veikala darba laikā. Ja uz jūsu ziņu netiek atbildēts uzreiz, lūdzu, esiet pacietīgi, jo visi konsultanti varētu būt aizņemti, apkalpojot klientus veikalā.

7. Uz vietas veikalā

Ierodoties pie mums veikalā F. Sadovņikova ielā 39, Rīgā, varēsiet gan uzdot visus jautājumus, gan pieteikt nomas rezervāciju, saņemt konsultācijas un iespēju robežās arī pārbaudīt, vai konkrētā tehnika atbilst jūsu vajadzībām. Lūgums ierasties laicīgi (vēlams ne vēlāk kā pusstundu pirms darba laika beigām), kā arī rēķināties vismaz ar 10 minūtēm nomas noformēšanai (īpaši, ja nomāsiet pirmo reizi).

Kontakti

Kā mūs atrast?

Lai izdodas atrast vislabāko risinājumu!