NANLITE FORZA 500 2 LIGHT KIT 12-2026-2KIT

289995 tax incl.

Not in store. Available from warehouse
Delivery in 4 - 5 days


114822
6949987420859
12-2026-2KIT
Nanlite

New product

Mono gaismas stila LED gaismas ķermenis ir ar īpaši spožu gaismas plūsmu salīdzinājumā ar tā mazo izmēru. Forza 500 mono gaisma ar tikai 2,6 kg svaru piedāvā gaismas plūsmu līdz 46613 lūmeniem (66300 luksi vienā metrā pie 5600 K), CRI/TLCI - 98/95, 0 - 100% aptumšošana, krāsu temperatūra - 5600 K, DMX savienojums, iepriekš ieprogrammēti specefekti un standarta “Bowens” stila modifikatora stiprinājums.

NanLite Forza 500 LED no “Nanlite” ir mono gaismas stila gaismas ķermenis ar ievērojamu gaismas atdevi salīdzinājumā ar tā izmēru. Forza 500 gaismas ķermenis, kas sver tikai 2,6 kg, izmanto bezkorpusa mikroshēmas (COB) LED moduli, lai izstarotu 66300 luksus ar 5600 K dienasgaismas balansētu gaismu metrā. Papildus tam tiek saglabāts augsts krāsu atveidošanas indekss (CRI)/ apgaismojuma konsekvences indekss (TLCI) - 98/95, nodrošinot precīzu krāsu atveidi.

Ļoti spilgta gaismas plūsma
Forza 500 gaismas ķermenis izstaro iespaidīgus 66300 luksus vienā metrā ar komplektā iekļauto reflektoru. Aprīkojot ar papildu Fresnela lēcu, gaismas plūsma palielinās līdz pārsteidzošiem 20000+ luksiem metrā. Turklāt ar aptumšošanu no 100% līdz 1% jūs varat ātri pielāgot Forza 500 gaismas ķermeni jebkurai ainai.

Viegls kompakts dizains
Izveidots, lai novērstu grūtības ceļot ar lieliem gaismas ķermeņiem, Forza 500 gaismas ķermeņa svars ir tikai 5,4 kg (2,6 kg galva, 2,8 kg vadāmierīce), un tas ir pietiekami kompakts, lai to varētu viegli ielikt lielākajā daļā aprīkojuma futrāļu.

Ideālas krāsas
Gaismas spilgtums ir svarīgs, taču bez krāsu precizitātes pēcapstrādē tiks izniekots daudz laika un naudas. Forza 500 gaismas ķermeņiem ir CRI 98 un TLCI 95, kas nozīmē, ka jūs varat uzņemt ar pārliecību, zinot, ka krāsas tiks precīzi atveidotas.

“Bowens” stila gaismas pārveidotāju stiprinājums
Izmantojot gandrīz universālo “Bowens” stila gaismas pārveidotāju stiprinājumu, Forza 500 gaismas ķermenis ir savietojams ar apjomīgu gaismas pārveidotāju izvēli. Tā skaitā ir “NanLite” Fresnela gaismas, softboksu un apgaismes lietussargu līnija.

Praktiski efekti
Izmantojot iepriekš ieprogrammētus specefektus vienkārši apgūstamā izvēlnē, Forza gaismas ķermenis ļauj viegli atdarināt apgaismojuma scenārijus, kurus citādi var būt sarežģīti atveidot. Nospiežot vienu pogu, varat simulēt zibens, televizora (TV) ekrāna, zibspuldzes un spuldzes ar darbības traucējumiem gaismas (vai bojātas spuldzes) efektus.

Satelītu vadība un spēkstacija
Lai saglabātu zemu smaguma centru un lai būtu viegli piekļūt vadīklām, Forza 500 vadības panelis, maiņstrāvas (AC) adapteris un bateriju plāksne ir apvienoti vienā satelīta vienībā, kuru ir viegli pakārt pie jebkura apgaismojuma statīva. Satelīts kalpo arī kā digitālu multipleksoru (DMX) savienojuma punkts, kas ļauj Forza 500 gaismas ķermeni ātri pielietot jebkurā vidē, kas tiek kontrolēta ar DMX.

Jauda jebkur
Forza 500 gaismas ķermeni, kas ir lieliski piemērots lietošanai studijā vai vietā, kur paredzēta uzņemšana, var darbināt vai nu ar komplektā iekļauto AC adapteri vai arī divām 26 V “V” veida stiprinājuma baterijām (nav iekļautas komplektā), lai jūs varētu darboties jebkurā vietā neatkarīgi no elektroenerģijas pieejamības.

Gatavs darbam studijā un uz vietas
Komplektā ar standarta 5/8” uztvērēja stiprinājumu Forza 500 gaismas ķermeni var uzstādīt tieši uz jebkura standarta apgaismojuma statīva, un 360 grādu rotējošā skava ļauj ērti pielāgot jebkuru leņķi vai pakārt gaismu pie griestiem, lai to varētu izmantot studijā. Arī pateicoties Forza 500 gaismas ķermeņa aktīvajam, klusajam ventilatoram, tas darbojas kā mājās pat visjutīgākajās pret skaņām situācijās.

 

Kastē ietilpst:

2 Forza 500 gaismas ķermeņi 2 reflektori 2 vadības bloki ar AC adapteri 2 savienojošais vads 2,5 m 2 apgaismojuma statīva skavas 1 futrālis ar riteņiem

Product typeMonolight Style
Power Watt500
LED lights color temperature5500K-5600K white color
Product groupStudio Lighting
How to buy goods on lease?
 • 1. Evaluate your options:
 • 2. Fill in leasing application
 • Leasing company will evaluate this application and provide a response.
 • 3. If you receive a positive response, contact us to purchase the product. Consultants will check the availability of the product.
 • 4. If the product is available in the store or to be ordered from the warehouse, and you have received an affirmative answer from our consultants, please visit the store to proceed with purchase and leasing documents.
 • 4a. You can also ask us to issue an invoice for this product and visit one of the leasing company branches to sign up leasing documents *..
 • 5. Once the leasing documents have been signed up, you can receive the product in the store, if it is on site or inform our consultants and they will order it for you from the warehouse.
 • *It is possible to arrange delivery for leased goods, so you can also perform the entire purchase process remotely.
  **The sequence of leasing steps is the same for leases offered by InCredit Group.
  ***In case of doubt, contact our consultants!

  When using leasing services, carefully evaluate your options to repay the loan!
 • Lease

send a message

Quick orderRent request

This product is not yet available in our rent sortiment, however You can vote for it and possibly one day we will add it to rent!

:

:

:

: With this mark I agree to save my e-mail in Master Foto database and receive message if that product added to rent.

Related Products