Metāla detektori un aksesuāri

Cenas no € līdz €. Atrasti 6 produkti.

Laipni lūdzam mūsu metāla detektoru un piederumu kolekcijā, kur atradīsit visu nepieciešamo, lai atklātu apslēptos dārgumus un atklātu aizraujošus atklājumus. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis detektorists vai tikai sāc savu darbu, mēs esam nodrošinājuši jūs ar vismodernāko aprīkojumu un piederumiem, lai jūsu piedzīvojumi metāla detektoru j...

Laipni lūdzam mūsu metāla detektoru un piederumu kolekcijā, kur atradīsit visu nepieciešamo, lai atklātu apslēptos dārgumus un atklātu aizraujošus atklājumus. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis detektorists vai tikai sāc savu darbu, mēs esam nodrošinājuši jūs ar vismodernāko aprīkojumu un piederumiem, lai jūsu piedzīvojumi metāla detektoru jomā būtu veiksmīgi.

Mūsu metāla detektoru un piederumu klāstā ir plašs zīmolu, stilu un funkciju klāsts, kas atbilst jebkuram zināšanu līmenim un budžetam. No sākuma līmeņa modeļiem iesācējiem līdz progresīvām iekārtām profesionāļiem – mums ir viss. Mūsu detektori ir paredzēti dažādu metālu noteikšanai, sākot no zelta un sudraba līdz vara un alumīnija, un tos var izmantot dažādās vidēs, tostarp pludmalēs, parkos un pat ūdenī.

Vairāk
Bresser BOUNTY HUNTER Land Ranger Pro Metal Detector
35945

Piegādes laiks no 3 nedēļām.

Bresser BOUNTY HUNTER Quick Draw Pro Metal Detector
27945

Piegādes laiks no 3 nedēļām.

Bresser BOUNTY HUNTER Lone Star Pro Metal Detector
22545

Piegādes laiks no 3 nedēļām.

Bresser BOUNTY HUNTER Discovery 3300 Metal Detector
43945

Piegādes laiks no 3 nedēļām.

Bresser BOUNTY HUNTER Tracker IV Metal Detector
12945

Piegādes laiks no 3 nedēļām.

Bresser BOUNTY HUNTER Junior Metal Detector
7546

Piegādes laiks no 3 nedēļām.

Rādīt 1 - 6 no 6 precēm