Sporta kameras un GoPro kameras

"Action" kameras

GoPro un sporta kameras, kameru stiprinājumi un aksesuāri no Master Foto. Sporta kameras ir īpaši pielāgotas aktīvās atpūtas un sporta aktivitāšu filmēšanai un fotografēšanai īpaši ekstrēmos apstākļos, jo tās ir izturīgas, mazas un ērti lietojamas. Mūsu sporta kameru piedāvājumā atradīsi plašu modeļu klāstu un daudzveidīgas stiprinājumu iespējas...

GoPro un sporta kameras, kameru stiprinājumi un aksesuāri no Master Foto. Sporta kameras ir īpaši pielāgotas aktīvās atpūtas un sporta aktivitāšu filmēšanai un fotografēšanai īpaši ekstrēmos apstākļos, jo tās ir izturīgas, mazas un ērti lietojamas. Mūsu sporta kameru piedāvājumā atradīsi plašu modeļu klāstu un daudzveidīgas stiprinājumu iespējas, lai Tu varētu izvēlēties savām aktivitātēm un vajadzībām piemērotāko. GoPro kameras un sporta kameras no pasaulē atzītākajiem foto tehnikas ražotājiem ir piemērotas gan entuziastiem, gan profesionāļiem, sniedzot iespēju iemūžināt izcilākos mirkļus, lai arī kur tu dotos! Iegādājies savu sporta kameru Master Foto interneta veikalā jau šodien un sāc dokumentēt savus piedzīvojumus rīt!

Plaša sporta kameru izvēle Master Foto interneta veikalā

Sporta kameras GoPro Master Foto interneta veikalā plašā komplektāciju un cenu izvēlē. Iegādājies populārākos GoPro modeļus - GoPro 8, GoPro9 kameras, to stiprinājumus un aksesuārus un sagatavojies savam nākošajam piedzīvojumam. Tāpat pie mums atradīsi sporta kameru pasaulē iecienītākos DIJ, Sony un citu zīmolu modeļus, kuri būs izcili sabiedrotie aktīvi atpūšoties, sportojot vai ceļojot. Nevari pieņemt lēmumu par piemērotākā sporta kameras modeļa izvēli? Sazinies ar mums jau šodien un mēs palīdzēsim piemeklēt tavām vēlmēm un vajadzībām piemērotāko sporta kameru!

Biežāk uzdotie jautājumi par sporta un GoPro kamerām

  • Kas ir GoPro kamera?

GoPro kamera ir GoPro zīmola sporta kamera. GoPro ir viens no pasaulē populārākajiem sporta kameru zīmoliem.

  • Kādiem nolūkiem sporta kameras tiek izmantotas?  

Sporta kameras ir īpaši piemērotas dažādu sporta aktivitāšu filmēšanai vai fotografēšanai, tajā skaitā foto un video materiālu uzņemšanai ekstrēmos apstākļos – ūdenī, gaidā, salā, sniegā u.c.  

  • Vai Master Foto ir pieejami sporta kameru stiprinājumi?

Jā, Master Foto piedāvājumā atradīsi gan sporta kameru stiprinājumus, gan aksesuārus.

  • Kāda ir GoPro kameras cena?

GoPro kameras cena ir atkarīga no konkrētā modeļa un tā komplektācijas. Šobrīd aktuālākā GoPro modeļa Hero9 Black cena ir 479 eiro.  

  • Vai ar sporta kameru var uzņemt gan video, gan foto?

Jā, ar sporta kamerām ir iespējams uzņemt gan video materiālus, gan fotoattēlus.   

  • Kādu zīmolu sporta kameras piedāvā Master Foto?

Master Foto sporta kameru piedāvājumā pieejamas DJI, Insta360, Olympus, Sony un GoPro kameras.

  • Vai Master Foto piedāvā sporta un GoPro kameru nomu?

Jā, Master Foto piedāvā sporta un GoPro kameru nomu.

Vairāk

Apakškategorijas