Telesin 3-slot charger box for GoPro Hero 9 / Hero 10 + 2 batteries (GP-BNC-901-B)

7994 ar PVN

Ir uz vietas
2 vienībasGP-BNC-901-B
6972860179780
TELESIN

Jauns

Telesin trīs kanālu lādētājs GoPro Hero 9/Hero 10 + 2 akumulatoriem (GP-BNC-901-B)

Telesin lādētājs trīs vienā ļauj ātri uzlādēt līdz pat 3 GoPro Hero 9 un Hero 10 akumulatoriem vienlaikus. Viegls un kompakts — to vienmēr varat turēt pa rokai. Sarežģītā drošības sistēma ļauj to izmantot bez riska. Turklāt iebūvētie LED indikatori sniedz jums reāllaika informāciju par uzlādes statusu. Vēl viena lādētāja priekšrocība ir silīcija nodalījums, kurā var uzglabāt līdz 2 TF atmiņas kartēm. Komplektā atradīsiet arī 2 uzlādējamās baterijas priekš GoPro Hero 9 / Hero 10.

Ātri uzlādējami akumulatori jūsu kamerai

Izstrādājums atbalsta 5 V 2,4 A ātru uzlādi. Tas nozīmē, ka tas var uzlādēt 3 GoPro Hero 9 un Hero 10 akumulatorus tikai 2,5 stundās. Lādētājs ir aprīkots ar USB-C pieslēgvietu, padarot to neticami daudzpusīgu — lai to izmantotu, nav nepieciešami papildu adapteri.

Neuztraucieties par savu ierīču drošību

Īpaša aizsardzības sistēma aizsargā lādētāju un akumulatorus no bojājumiem. Ierīces ir drošas no pārslodzes, pārslodzes, pārsprieguma, īssavienojumiem un pārmērīgas temperatūras. Īpašs, liesmu izturīgs korpuss padara iekārtu drošu lietošanu.

Ērta piekļuve galvenajai informācijai

Iebūvētās gaismas diodes atvieglo lādētāja lietošanu, nodrošinot reāllaika informāciju par uzlādes statusu. Zaļš, piemēram, norāda, ka uzlāde ir pabeigta, un dzeltena, ka akumulators ir gandrīz uzlādēts. Zils norāda, ka lādētājs ir pārgājis gaidstāves režīmā, un sarkans norāda, ka notiek uzlāde.

Neticami praktisks dizains

Ierīce ir patīkama taustei, parocīga un ērta lietošanā. Lādētājs sver tikai 27 g, bet akumulators 13 g, tāpēc tas neapgrūtinās rokassomu, koferi vai mugursomu. Varat to viegli iesaiņot un paņemt līdzi visur, kur jums tas nepieciešams – ārā, atvaļinājumā ar draugiem vai garā ceļojumā. Neslīdošie silikona paliktņi ļauj stabilizēt lādētāju uz jebkuras virsmas. Ierīces vāks savukārt ir aprīkots ar magnētisku aizdari.

Atvadieties no saderības problēmām

Iekļautās baterijas ir pilnībā saderīgas ar GoPro Hero 9 un Hero 10. Aizmirstiet par kaitinošām kļūdām vai ziņojumiem, kas informē par nesaderību. Telesin zīmola akumulatori bez problēmām nodrošinās jūsu kamerai nepieciešamo enerģiju, lai izveidotu nākamos aizraujošos kadrus.

Iekļauts

  • lietotāja rokasgrāmata
  • trīs kanālu lādētājs
  • 2x akumulators GoPro Hero 9/Hero 10 kamerai
  • USB-C uzlādes kabelis

 

Specifikācija

RažotājsTelesinModelisGP-BCG-901Lādētāja svars27 gAkumulatora svars13 gIevades spriegums5 V 2,4 AIzejas spriegums4,4 V 800 mA*3SaderībaGoPro Hero 9/Hero 10KrāsaMelns

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
2 vienībasSaistītie produkti