WANDRD Sling Strap

5245 ar PVN

Ir uz vietas
1 vienība


STRP-SS-BK-1
0850008909689
Wandrd

Jauns

  • WANDRD Sling Strap ir absolūts kameras siksnas darba zirgs, ko var nēsāt trīs dažādos veidos — pārnēsāšana uz kakla vai pleca.
  • Izmantojot divus zibens ātruma regulētājus, varat ātri pārslēgties starp pārnēsāšanas režīmiem, lai jūsu kamera būtu ērti līdzi — neatkarīgi no tā, vai vienkārši pastaigājaties pa pilsētu vai karājaties pie Dawn Wall. Josemitā.
  • Augstas kvalitātes pielāgotā aparatūra tika izstrādāta, lai to varētu viegli pievienot jebkurai kamerai, un tā ir sistēma bez enkura, kas nozīmē, ka jums nekad nebūs jāatstāj aparatūra.
  • Pārstrādātais "soft touch" neilons, iebūvētais plakangalvas rīks un neslīdoša silikona apdruka nodrošina, ka siksniņu ir patīkami lietot.
  • Izmēri — maksimālais garums 46,75 collas (118,7 CM), minimālais garums: 29 collas (73,6 CM) x platums 1,25 collas (3,2 CM)

WANDRD Sling Strap ir absolūts kameras siksnas darba zirgs, ko var nēsāt trīs dažādos veidos — siksnas, kakla vai pleca. Izmantojot divus zibens ātruma regulētājus, varat ātri pārslēgties starp pārnēsāšanas režīmiem, lai jūsu kamera būtu ērti līdzi — neatkarīgi no tā, vai vienkārši pastaigājaties pa pilsētu vai karājaties pie Dawn Wall Josemitā. Augstas kvalitātes pielāgotā aparatūra tika izstrādāta, lai to varētu viegli pievienot jebkurai kamerai, un tā ir sistēma bez enkura, kas nozīmē, ka jums nekad nebūs jāatstāj aparatūra. Pārstrādātais “mīkstais pieskāriena” neilons, iebūvētais plakangalvas rīks un neslīdošā silikona apdruka nodrošina, ka siksniņa ir tikai patīkama lietošanai.

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreizNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti