LEXAR PROFESSIONAL SDHC / SDXC 1667X UHS-II 64GB

3945 ar PVN

Produkts pieejams pasūtīšanai. Piegādes laiks no 3 nedēļām.111207
0843367115174
LSD64GCB1667
Lexar

Jauns

  • SDXC tipa atmiņas karte
  • Iespaidīga atmiņas ietilpība 64 GB
  • 250 MB/sek. lasīšanas ātrums
  • 90 MB/sek. rakstīšanas ātrums
  • Augstas kvalitātes fotoattēli un Full HD, 3D, 4K video 

Vairāk informācijas

Lexar® Professional 1667x SDHC™/SDXC™ UHS-II atmiņas kartes ļauj jums ātri uzņemt un pārsūtīt augstas kvalitātes fotoattēlus un 1080p Full HD, 3D un 4K videoierakstus, pateicoties datu lasīšanas ātrumam līdz 1667x (250 MB/sek.). Šīs kartes izmanto UHS‑II tehnoloģiju (UHS ātruma klase: 3 (U3)), lai nodrošinātu lielātruma veiktspēju. Tas krasi paātrina visu jūsu darbplūsmas procesu — no sākuma līdz beigām, ļaujot jums ātrāk atgriezties pie iesāktā darba vai fotografēšanas.  

Lielātruma veiktspēja, kurai varat uzticēties
Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls fotogrāfs, videooperators vai aizrautīgs entuziasts Lexar® Professional 1667x SDHC™/SDXC™ UHS‑II atmiņas kartes nodrošina veiktspēju, kurai varat uzticēties. Šīs ātrgaitas kartes izmanto UHS‑II tehnoloģiju (UHS ātruma klase: 3 (U3)) un nodrošina datu lasīšanas ātrumu līdz 1667x (250 MB/sek.), izmantojot kopā ar SD UHS‑II lasītāju. Lielākai daudzpusībai šīs atmiņas kartes var izmantot arī UHS‑I ierīcēs (ar UHS‑I ātrumiem), turklāt tās ir atpakaļsavietojamas ar vecākiem kameru un karšu lasītāju modeļiem, nodrošinot darbību ar 10. ātruma klasei atbilstošiem ātrumiem, kad tiek lietotas ierīcēs, kas nav apgādātas ar UHS tehnoloģiju.  

Uzņemiet augstas kvalitātes attēlus un 1080p Full HD, 3D un 4K video 
Izmantojot digitālo spoguļkameru, HD videokameru vai 3D kameru, jūs varēsit gūt maksimālu labumu no jaunākajām pieejamām foto un video funkcijām, lai uzņemtu augstas kvalitātes attēlus un satriecošus 1080p Full HD, 3D un 4K videoierakstus.

Veiciet ilgākus video ierakstus, pateicoties augstas atmiņas ietilpības iespējām
Līdz arvien pieaugošo HD, 3D un 4K video funkcionalitāti jums nepieciešamas augstas veiktspējas atmiņas kartes, uz kurām varat paļauties, un augstas atmiņas ietilpības iespējas, lai varētu attēlus uzņemt ilgāk, nemainot kartes. Lexar Professional 1667x SDXC UHS‑II atmiņas karte padara to vienkāršu, izmantojot UHS 3. ātruma klases veiktspēju un nodrošinot jūs ar lielas atmiņas ietilpības opcijām līdz pat 256 GB.  

Ietaupiet laiku ar krasi paātrinātu darbplūsmu
Lexar Professional 1667x SDHC/SDXC UHS-II atmiņas karšu lielātruma veiktspēja krasi paātrina jūsu darbplūsmas procesu — no sākuma līdz beigām, līdz ar to varat ietaupīt laiku un ātrāk atgriezties pie iesāktā darba vai fotografēšanas.

Atgūstiet datnes, izmantojot programmatūru Image Rescue®
Professional 1667x SDHC/SDXC UHS-II atmiņas karšu komplektācijā ietilpst programmatūras Image Rescue® mūža bezmaksas kopija. Image Rescue ļauj atgūt vairumu foto un noteiktu video datņu pat tad, ja tās tikušas izdzēstas vai atmiņas karte ir bojāta. Šī programmatūra ir pieejama lejupielādei bez maksas, iegādājoties atmiņas karti.

Garantija un atbalsts
Visām Lexar Professional sērijas atmiņas kartēm tiek piešķirta ierobežotā mūža garantija un nodrošināts profesionāls tehniskais atbalsts.

Izcila savietojamība
Lexar komanda sadarbojas ar lielākajiem kameru ražotājiem, lai nodrošinātu karšu savietojamību ar to digitālajām kamerām — sākot no vienkāršākajiem līdz pat vissarežģītākajiem modeļiem.

Stingra testēšana
Visi Lexar izstrādājumi tiek pakļauti rūpīgam testēšanas procesam modernizētās Lexar kvalitātes laboratorijās, kas apgādātas ar vairāk nekā 1100 digitālajām ierīcēm, lai garantētu produktu veiktspēju, kvalitāti, savietojamību un uzticamību.
TipsAtmiņas karte
Atmiņas kartes tipsSecure Digital SD
Atmiņas kartes klaseUHS-1
Ietilpība64 GB

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is no longer in stock:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti