Atmiņas kartes - LEXAR PRO 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (W/O CARDREADER) 64GB LSD2000064G-BNNNG - perc šodien veikalā un ar piegādi

  • SDXC tipa atmiņas karte
  • Liela atmiņas ietilpība — 64 GB
  • 300 MB/sek. lasīšanas ātrums
  • 260 MB/sek. rakstīšanas ātrums
  • Komplektā ietilpst lielātruma SD UHS‑II karšu lasītājs 

LEXAR PRO 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (W/O CARDREADER) 64GB LSD2000064G-BNNNG

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

11245 ar PVN

Ir uz vietas
2 vienības115291
0843367120857
LSD2000064G
Lexar

Jauns

Ātri uzņemiet un pārsūtiet augstas kvalitātes fotoattēlus un 1080p Full HD, 3D un 4K video ar lasīšanas pārsūtīšanas ātrumu līdz 2000x (300 MB/s). Kartes izmanto UHS-II tehnoloģiju (UHS Speed Class 3 (U3)), lai nodrošinātu ātrdarbīgu veiktspēju, un tajās ir iekļauts SD UHS-II lasītājs ātrai failu pārsūtīšanai. Kartēm ir pieejama lejupielādējama Image Rescue programmatūra un ierobežota mūža garantija.

Funkcijas

  • Ātrgaitas veiktspēja — tiek izmantota UHS-II tehnoloģija (U3), kas nodrošina lasīšanas ātrumu līdz 2000 x (300 MB/s).
  • Ietver SD UHS-II lasītāju ātrdarbīgai failu pārsūtīšanai no kartes uz datoru, ievērojami paātrinot darbplūsmu.
  • Uzņem augstas kvalitātes attēlus un satriecošus 1080p Full HD, 3D un 4K video, izmantojot DSLR kameru, HD videokameru vai 3D kameru.
  • Iekļauta lejupielādējama Image Rescue programmatūra, lai atgūtu lielāko daļu fotoattēlu un atlasītu video failus.
  • Atpakaļ saderīgs ar UHS-I ierīcēm.

Lexar® Professional 2000x SDHC™/SDXC™ UHS-II atmiņas kartes ļauj jums ātri uzņemt un pārsūtīt augstas kvalitātes fotoattēlus un 1080p Full HD, 3D un 4K videoierakstus, pateicoties datu lasīšanas ātrumam līdz 2000x (300 MB/sek.). Šīs kartes izmanto UHS‑II tehnoloģiju (UHS ātruma klase: 3 (U3)), lai nodrošinātu lielātruma veiktspēju. Tas krasi paātrina visu jūsu darbplūsmas procesu — no sākuma līdz beigām, ļaujot jums ātrāk atgriezties pie iesāktā darba vai fotografēšanas.

Lielātruma veiktspēja, kurai varat uzticēties 
Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls fotogrāfs, videooperators vai aizrautīgs entuziasts, šīs atmiņas kartes nodrošina veiktspēju, kurai varat uzticēties. Šīs ātrgaitas kartes izmanto UHS‑II tehnoloģiju (UHS ātruma klase: 3 (U3)) un nodrošina datu lasīšanas ātrumu līdz 2000x (300 MB/sek.), izmantojot kopā ar iekļauto SD UHS‑II lasītāju. Lielākai daudzpusībai šīs kartes var izmantot arī UHS‑I ierīcēs (ar UHS‑I ātrumiem), turklāt tās ir atpakaļsavietojamas ar vecākiem kameru un karšu lasītāju modeļiem, nodrošinot darbību ar 10. ātruma klasei atbilstošiem ātrumiem, kad tiek lietotas ierīcēs, kas nav apgādātas ar UHS tehnoloģiju.  

Ātri pārsūtiet datnes, izmantojot iekļauto SD UHS-II lasītāju, un krasi paātriniet savu darbplūsmu
Lexar Professional 2000x SDHC/SDXC UHS-II atmiņas kartes nāk komplektā ar SD UHS‑II lasītāju, lai nodrošinātu ātrgaitas datņu pārsūtīšanu. Tas krasi paātrina visu jūsu darbplūsmas procesu — no sākuma līdz beigām, ļaujot jums ātrāk atgriezties pie attēlu uzņemšanas.

Uzņemiet augstas kvalitātes attēlus un 1080p Full HD, 3D un 4K video 
Vienalga, vai izmantojat digitālo spoguļkameru, HD videokameru vai 3D kameru, jūs varēsit gūt maksimālu labumu no jaunākajām pieejamām foto un video funkcijām, lai uzņemtu augstas kvalitātes attēlus un satriecošus 1080p Full HD, 3D un 4K videoierakstus.

Atgūstiet datnes, izmantojot programmatūru Image Rescue®
Šo atmiņas karšu komplektācijā ietilpst jaunākā programmatūras Image Rescue® versija, kas ļauj atgūt vairumu foto un noteiktu video datņu pat tad, ja tās tikušas izdzēstas vai atmiņas karte ir bojāta. Šī programmatūra ir pieejama lejupielādei bez maksas, iegādājoties atmiņas karti.

Garantija un atbalsts
Visām Lexar Professional sērijas atmiņas kartēm tiek piešķirta ierobežotā mūža garantija un nodrošināts profesionāls tehniskais atbalsts.

Izcila savietojamība
Lexar komanda sadarbojas ar lielākajiem kameru ražotājiem, lai nodrošinātu karšu savietojamību ar to digitālajām kamerām — sākot no vienkāršākajiem līdz pat vissarežģītākajiem modeļiem.

Stingra testēšana
Visi Lexar izstrādājumi tiek pakļauti rūpīgam testēšanas procesam modernizētās Lexar kvalitātes laboratorijās, kas apgādātas ar vairāk nekā 1100 digitālajām ierīcēm, lai garantētu produktu veiktspēju, kvalitāti, savietojamību un uzticamību.

 

TipsAtmiņas karte
Atmiņas kartes tipsSecure Digital SD
Ietilpība64 GB

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
2 vienībasSaistītie produkti