New Balansa kartes - ColorChecker Passport DUO - perc šodien veikalā un ar piegādi

Calibrite ColorChecker Passport Duoir izstrādāts īpaši hibrīdfilmētājiem. Tas apvieno video un fotoattēlu funkcionalitāti vienā pārnēsājamā risinājumā, kas nodrošina precizitāti no uzņemšanas brīža. Apvienojot četrus atsevišķus mērķus kabatas izmēra pakotnē, Passport Duo ir arī atjaunināta kameras kalibrēšanas programmatūras versija 1.2 DNG un ICC profilu izveidei, kā arī īpašs Adobe Photoshop Lightroom modulis pielāgotu profilu izveidei.

ColorChecker Passport DUO priekš foto un video

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

23945 ar PVN

Ir uz vietas
2 vienībascalb518
0850028833278
Calibrite

Jauns

Fotoattēlu mērķi

Baltās krāsas balansa karte

Izstrādāts tā, lai tā būtu spektrāli neitrāla un vienmērīgi atstarotu gaismu visā redzamajā spektrā, un šī baltā karte kalpo kā neitrāls atskaites punkts, lai precīzi kompensētu dažādus apgaismojuma apstākļus. Salīdzinot ar citiem šķietami vienkāršiem, baltiem objektiem, šī mērķa spektrālā reakcija nodrošina lielāku precizitāti un konsekvenci, lai fotografēšanas laikā izveidotu baltā balansa iestatījumus.

Classic Target

Šis 24 krāsu fragmentu režģis ir nozares standarta ColorChecker Classic mērķa kompakta versija, kas tiek izmantota, lai nodrošinātu precīzu krāsu atveidi no uzņemšanas līdz pēcapstrādei. To izmanto kopā ar kalibrēšanas programmatūru, lai izveidotu pielāgotus profilus un ļauj salīdzināt kameras reakciju uz dažādiem apgaismojuma apstākļiem. 24 kvadrāti attēlo dabisku objektu normālās krāsas, tostarp debeszilo, ādas toņus un zaļo lapotni, un katrs fragments ir individuāli krāsots, lai iegūtu viendabīgu tīru, plakanu un bagātīgu krāsu toni ar dabisku atstarošanos.

Video mērķi

Video krāsu karte

Pelēktoņu mikroshēmas darbojas vertikāli, kas daudz labāk atbilst viļņu formas monitora displejam nekā horizontālajai skalai. Turklāt hromatiskās un ādas toņu mikroshēmas atbilst video spektram un sakrīt ar vektorskopa mērķa asi.

Pelēktoņu mērķis

Trīs pelēktoņu mērķa paneļi ir balti, 40 IRE pelēki un melni. Šos mērķus var izmantot, lai saskaņotu to kameru ekspozīciju un kontrastu, kurām, iespējams, ir atbilstoša uzņemšanas laikā, un tie var palīdzēt nodrošināt, ka vidējie toņi, piemēram, miesas toņi, tiek atveidoti precīzi. Balto, pelēko un melno plankumu kombinācija ļauj novērtēt ekspozīciju, lai novērstu spilgtās vietas pārgaismošanu, vienlaikus aizsargājot ēnas detaļas, un 40 IRE nodrošina labu standartu, lai salīdzinātu seju ekspozīciju.

Trešās puses programmatūras atbalsts

 • Adobe Photoshop and Lightroom via free plugin
 • Hasselblad Phocus
 • BlackMagic DaVinci Resolve
 • 3D LUT Creator
 • DxO Photolab 4
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
2 vienībasSaistītie produkti