Piedāvājums no ražotāja! Bezspoguļa kameras - Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, kokogles pelēks 16620125 - perc šodien veikalā un ar piegādi Skatīt lielāku

Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, kokogles pelēks

1387564

0454741040028

Fujifilm

Jauns

 • 26,1 megapikseļa APS-C X-Trans CMOS IV sensors
 • 3 collu atliecams LCD skārienekrāns, OLED skatu meklētājs
 • DCI 4K 4096 × 2160 25p video ieraksts
 • Iebūvēts Wi-Fi un Bluetooth savienojums – izmantojiet viedtālruni kā tālvadības pulti
 • Klasisks magnija sakausējuma korpuss

Vairāk informācijas

108900 ar PVN

€ 1 209.46

-€ 120.46

Prece nav uz vietas. Ir ražotāja noliktavā.

Sagādes laiks parasti 1 - 2 dienas


No aizmugures izgaismots 26,1 MP attēla sensors
Kamera FUJIFILM X‑T30 ir aprīkota ar X sērijas ceturtās paaudzes X‑Trans CMOS 4 sensoru. Šis sensors lepojas ar 26,1 megapikseļa izšķirtspēju un izmanto unikālo X‑Trans krāsu filtra masīvu, lai samazinātu muarē efekta un nepareizu krāsu veidošanos bez vajadzības izmantot optisko zemas caurlaidības filtru. No aizmugures izgaismotā struktūra uzlabo attēla kvalitāti, vienlaikus mazinot troksni un paaugstinot jutību līdz ISO160. 

Ideāli sapārots attēlu apstrādes dzinējs
Jaunajam X-Processor 4  ir četrkodolu dizains, kas izmanto pilnu X-Trans CMOS 4 sensora potenciālu. Šī procesora un sensora kombinācija ir pamatā uzlabotajam filmas simulācijas režīmam, ļaujot iegūt bagātīgākas krāsas un toņus, ievērojami uzlabotai kameras spējai izsekot kustīgu objektu, ātrākam un daudz precīzākam autofokusam (AF), kā arī uzlabotām 4K/30P video iespējām. 

Ātrāks un daudz precīzāks AF sniegums
Fāzes noteikšanas pikseļu skaits sensorā ir paaugstināts līdz 2,16 miljoniem, un fāzes noteikšanas AF apgabals nosedz visu kadru (aptuv. 100%), iespējojot ātru un precīzu automātisko fokusēšanu. Turklāt ir paplašināts vāja apgaismojuma ierobežojums fāzes noteikšanas AF no +0,5EV (iepriekšējās paaudzes kameru sistēmās) līdz -3.0EV. 

Sejas un acu atpazīšanas AF labākām portretu fotogrāfijām
Sejas un acu atpazīšanas AF izsekošanas veiktspēja ir divreiz labāka nekā iepriekšējos modeļos. FUJIFILM X‑T30 ļauj precīzi saglabāt fokusā cilvēkus no priekšpuses vai sāniem ainās, kuras ir bijis īpaši grūti izsekot. Acu atpazīšanas AF tiek atbalstīts arī AF‑C režīmā —  objekta acu izsekošana portretuzņēmumos, kas ietver kustības. Acu atpazīšanas AF ir iespējams iestatīt kā prioritātes fokusu uz labo vai kreiso aci, vai aci, kas atrodas vistuvāk kamerai. Šis ir jaudīgs rīks portretu fotogrāfijā, kas prasa fokusēšanas precizitāti ar seklu asuma dziļumu. 

4K/30P video ieraksts
Pateicoties ceturtās paaudzes  attēla sensoram un procesoram, FUJIFILM X‑T30 lepojas ar pirmšķirīgām 4K video ieraksta funkcijām. Faktiski kamera ieraksta 6K (6240x3510) izšķirtspējā, lai atveidotu satriecošu 4K(3810x2160) kvalitāti. Šī kamera atbalsta arī DCI formātu (17:9), kas jūsu videoierakstiem piešķir vēl kinematogrāfiskāku izskatu. FUJIFILM X‑T30 nodrošina augstas izšķirtspējas skaņas ierakstu bez papildu aksesuāriem. Visbeidzot tiek atbalstīts arī F‑Log ieraksts un 4:2:2 10bit izvade, izmantojot HDMI pieslēgvietu, kas padara šo kameru piemērotu profesionālu, pilnvērtīgu video radīšanai. 

Automātiska attēlu pārsūtīšana ar Bluetooth
Kameru FUJIFILM X-T30 var savienot pārī ar viedierīci, izmantojot  Bluetooth®, lai iegūtu vienmēr ieslēgtu savienojumu automātiskai uzņemto attēlu pārsūtīšanai un ātrai to kopīgošanai sociālajos medijos. Šis savienojums iespējo arī citas funkcijas, piemēram, attālo uzņemšanu ar viedtālruni/ datoru, uzņemto attēlu aplūkošanu savā ierīcē un drukāšanu tieši uz Instax printeri. Viedierīcēm paredzētā FUJIFILM bezmaksas lietojumprogramma ir uzlabota, padarot to vienkāršāk lietojamu. Tā piedāvā plašu funkciju klāstu, ieskaitot automātisko attēlu pārsūtīšanu, attālo uzņemšanu, individuālu fotoattēlu augšupielādi, kameras pārlūkošanu un ģeogrāfisko atzīmju pievienošanu, izmantojot jūsu ierīces GPS un laika informāciju.

 

Bezspoguļa kameras - Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, kokogles pelēks 16620125 - perc šodien veikalā un ar piegādi

FujifilmX-T30 18-55mmKitkokoglespeleks

FujifilmX-T30 18-55mmKitkokoglespeleks

FujifilmX-T30 18-55mmKitkokoglespeleks

FujifilmX-T30 18-55mmKitkokoglespeleks

FujifilmX-T30 18-55mmKitkokoglespeleks

Preces ar atlaidi (%)Neliela atlaide (līdz 10%)
Preces veidsBezspoguļa kameras
Kameras komplektācijaar objektīvu (kit)
Atlaides apjoms (€)50 - 150 €
 • Konsultācijas, kā izvēlēties bezspoguļa kameru. Kura bezspoguļa kamera ir labāka?
 • Palīdzība izvēlēties bezspoguļa kameru no Fujifilm, vai no citiem ražotājiem.
 • Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, kokogles pelēks bezspoguļa kameras atsauksmes.
 • Paskaidrojumi par Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, kokogles pelēks bezspoguļa kameras priekšrocībām, plusiem un minusiem.
 • Salīdzinam Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, kokogles pelēks ar citam bezspoguļa kamerām.
 • Konsultācijas, kā pareizi rīkoties un labāk izmantot bezspoguļa kameru.
 • Individuālas apmācības, kā lietot bezspoguļa kameru.
 • Fujifilm bezspoguļa kameras sagatavošana darbam - konfigurācija, kalibrācija, programmatūras uzstāsīšana vai atjaunināšana.
 • Projektu, tāmes un iepirkuma dokumentu sagatavošana, kur ir iekļautas bezspoguļa kameras.
 • Fujifilm bezspoguļa kameras profilakse un tīrīšana.
 • Ieteikumi, kā apkalpot, tīrīt un aizsargāt bezspoguļa kameru.
 • Nodrošinam Fujifilm bezspoguļa kameras remontu un piegādājam rezerves daļas priekš Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, kokogles pelēks.
 • Pasūtot Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, kokogles pelēks no Fujifilm ražotāja, tās piegādes laiks parasti ir 1 - 2 dienas.
More info

Uzdot jautājumu

Ātri pasūtītNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti