Atlaides Pentax kamerām un objektīviem

In Jaunumi On ceturtdiena, oktobris 10, 2019 Skatījumi: 541

Šajā rudenī Pentax kamerām un objektīviem pievilcīgākas cenas un dāvanas.

Pentax KP kamera ar stabilizāciju

KP ir pirmā Pentax kamera, kurai ir iebūvēta 5 asu stabilizācijas sistēma, kas ļauj izmantot arī nestabilizētus objektīvus daudz efektīvāk. Tai ir maksimālais ISO 819200 un elektroniskais slēdzis var sasniegt ātrumu līdz pat 1/24000sek, lai apstādinātu pat visātrākās kustības. 27 fokusa punkti, no kuriem 25 ir krusteniskā tipa, ļaus iegūt precīzu fokusu, savukārt aizsardzība pret elementiem ļaus kameru izmantot praktiski jebkur. Atlokāmais skārienjutīgais ekrāns palīdzēs uzņemt attēlus arī no neparastiem leņķiem. Kamera spēj uzņemt fotogrāfijas līdz 7 kadriem sekundē un video līdz 1080/60i.

Pērkot Pentax KP kameru, dāvanā saņemsi somu un papildu bateriju

Pentax KP

Pentax K70 kamera un komplekti

Pentax K70 ir izdevīga vidējās klases spoguļkamera ar 24MPix sensoru un fāzes autofokusu. Tai ir īpašs režīms, kas ļauj uzņemt attēlus ar mazāku troksni un lielāku izšķirtspēju, pateicoties iespējai nedaudz izkustināt sensoru, lai uzņemtu vairākus kadrus un tos pēc tam apvienotu. Kamerai ir pret elementiem aizsargāts korpuss, las ļauj to izmantot arī sarežģītos laikapstākļos. Uz visām pusēm grozāmais ekrāns palīdzēs dažādu skatu leņķu izmantošanā, savukārt astrofotogrāfus iepriecinās īpašā “night vision” funkcija, kas ļauj lietot LCD ekrānu, bet nerada lieku gaismas avotu. Šī kamera spēj uzņemt arī 1080/30p video.

Pentax K70

Šajā rudenī pērc K70 kameru vai komplektu ar objektīvu lētāk:

Pentax K70

Pentax objektīvi lētāk

Šoruden ir arī iespēja papildināt savu kameras komplektu ar kādu no Pentax objektīviem par labāku cenu.

Ricoh izturīgās kameras

Tiem, kas vēlas iemūžināt daudz izaicinošākus piedzīvojumus, piedāvājam Ricoh WG-60 kameras, kam ir īpaša aizsardfzība pret ūdeni līdz 14m, triecieniem (līdz 1,6m un 100kgf), putekļiem un salu. Kamera uzņem 16MPix attēlus un Full HD video ar zemu trokšņu līmeni un augstu dinamisko diapazonu, kā arī tai ir īpašs digitālā mikrosokpa režīms pavisam mazu lietiņu iemūžināšanai, ko palīdzēs izgaismot ap objektīvu izvietotās gaismas diodes. Zemūdens filmēšanai ir paredzēts režīms, kas pielāgo krāsas, lai uzņemtie attēli nebūtu zilgani blāvi. Iebūvētā zibspuldze darbosies arī zem ūdens. Dažādi pielāgoti režīmi ļaus uzņemt visu, sākot no pašportretiem.

Pērkot kādu no šīm izturīgajām, ūdensdrošajām kamerām WG-60, dāvanā saņem papildu bateriju, aizsargājošu maciņu un peldošu siksniņu.


Atlaižu piedāvājumi ir spēkā līdz gada beigām.