Capture One Pro 20

In Jaunumi On otrdiena, marts 10, 2020 Skatījumi: 685

Fotografējot ar digitālajām kamerām, fotogrāfiju pēcapstrāde kādā programmā ir neizbēgama procesa sastāvdaļa. Katrs fotogrāfs izvēlas sev piemērotāko programmatūru. Viens no pasaulē atzītiem variantiem ir Capture One programmatūra.

Piedāvājam pie mums iegādāties 4 dažādas šīs programmas jaunākās versijas:

Capture One Pro 20

Capture One Pro 20 ir viena no jaudīgākajām fotogrāfiju apstrādes sistēmām, kas sniedz plašas iespējas attēlus gan apstrādāt, gan organizēt. Programmai tiek izlaisti atjauninājumi, un katra versija ir aktuāla vismaz 5 gadus.

Radīta neaizmirstamām fotogrāfijām – radīta tev!

Ar pareizajiem rīkiem ir iespējams jebkas. Capture One ir jaudīga, intuitīvi lietojama programmatūra ikvienam fotogrāfam, lai apstrādes process ritētu gludi, ērti un precīzi.

Fotogrāfiju apstrāde – ņem grožus savās rokās!

Izbaudi pilnu radošo brīvību, apstrādājot fotogrāfijas. Programma piedāvā plašas dažādu parametru pielāgošanas iespējas, kā arī dažādas maskas, slāņus un krāsu rīkus.

Attēlu kvalitāte – iegūsti izcilas fotogrāfijas

Programma piedāvā speciālus krāsu un lēcu profilus, kas piemēroti visu ražotāju kamerām. Capture One sniedz lielisku trokšņa samazināšanas iespēju augsta ISO kadriem. Tādā veidā gala rezultāts vienmēr būs iespējami asākais un ar dabiskām krāsām.

Intuitīva saskarne – strādā ātrāk un ērtāk!

Apstrādā fotogrāfijas efektīvāk, izveidojot tieši sev pielāgotu darbu plūsmu. Novieto vajadzīgos rīkus jebkur uz ekrāna un pielāgo klaviatūras īsceļus (shortcuts). Šāda pilnībā pielāgojama darba telpa ļaus ērtāk un ātrāk darboties ar vajadzīgajiem rīkiem.

Ērta attēlu un projektu organizēšana

Saglabā vienkāršu un saprotamu darbu kārtību. Programma ļauj kārtot attēlus pēc sesijām (Sessions) vai projektiem (Projects). Intelektuālie rīki ļaus ērtāk atlasīt un sakārtot jebkādu daudzumu attēlu.

Savieno kameru ar datoru un fotografē no datora

Skaties kadru tieši uz ekrāna un vadi slēdzi no datora. Capture One ir ātrākais un uzticamākais rīks, lai vadītu fotografēšanu no datora un liela ekrāna.

Capture One atbalsta visus lielākos kameru ražotāju failus

Apstrādā RAW failus no Canon, Nikon, Fujifilm, Sony un citām kamerām.

Pērc komplektā ar jebkuru jaunu spoguļa vai bezspoguļa kameru

Pērkot pie mums jebkuru jaunu spoguļa vai bezspoguļa kameru, iegādājies Capture One Pro 20 Bundle versiju LĒTĀK!

Capture One Pro 20 Bundle

Lētāk Fuji un Sony kameru īpašniekiem

Ja Tev jau ir Sony vai Fujifilm kamera, tad pielāgotu pilno Capture One Pro 20 versiju LĒTĀK vari iegādāties jebkurā brīdī.

Sony spoguļa un Sony bezspoguļa kameru īpašnieki var iegādāties Capture One Pro 20 for Sony versiju šeit.

Capture One Pro 20 for Sony

Fujifilm kameru īpašnieki var iegādāties Capture One Pro 20 for Fuji verisju šeit.

Capture One Pro 20 for Fuji

Gan Fuji, gan Sony kamer īpašnieki var lejupielādēt arī bezmaksas Capture One Express versiju, kurai ir ierobežota funkcionalitāte.

Fuji un Sony komplekti par 25% lētāk līdz 31. martam.

Līdz pat marta beigām Fuji un Sony kameru īpašnieki Capture One Pro 20 for Sony vai CaptureOne Pro 20 for Fuji var iegādāties ar 25% atlaidi!

Capture One Pro 20 mājas lapa