Fotogrāfi talko!

In Jaunumi On trešdiena, aprīlis 24, 2019 Skatījumi: 1432

Jau ierasts, ka pavasaris ir talku laiks. Kāds piedalās Lielajā Talkā, cits kopj savu dārzu, vēl kāds gluži nesavtīgi palīdz sakārtot apkārtni.

Lai arī mūsu fotogrāfiem piemīt superspējas, tomēr zinām, ka nevienam nepatīk fotografēt piemēslotās vietās un pēc tam Photoshopā mēģināt nesmukumus aizkrāsot. Un arī klientiem daudz smaidīgāk ir pozēt tīrās, skaistās vietās.

Sūdzēties ir viegli, bet kaut ko lietas labā darīt - daudz vērtīgāk!

Tāpēc mēs vēlamies atbalstīt visus tos fotogrāfus, video filmētājus, modeļus un citus labus cilvēkus, kas metīs slinkumu pie malas un dosies sakopt apkārtni.

Varbūt būsiet ievērojuši, internetā klīst #TrashTag iniciatīva, kuras laikā jebkurš var sakopt kādu piemēslotu vietu. Tādā veidā labus darbus varam darīt ikvienā dienā, ne tikai Lielās Talkas laikā.

Ko darīt?

  • 1. Nofotografē vai nofilmē, kā Tu sakop kādu piemēslotu vietu. Tās var būt gan PIRMS/PĒC fotogrāfijas, selfijs ar savāktajiem atkritumu maisiem, time-lapse video, parasts vai radošs video vai jebkāds cits dokumentāls pierādījums. Mēs ticam, ka jūs esat ne tikai čakli un labsirdīgi, bet arī radoši. :)
  • 2. Publicē šo foto vai video Facebook vai Instagram
  • 3. ietago mūs (FB @masterfoto vai Instagram @masterfotolv)
  • 4. liec klāt #TrashTag un #FotografiTalko.

Pie reizes neaizmirsti arī sekot mūsu profiliem Facebook un Instagram, lai uzzinātu uzvarētājus un labo darbu veicējus.

Labprāt dalīsimies ar labo darbu pierādījumiem savos Facebook un Instagram stāstos.

Kas par to būs?

Balvā visiem dalībniekiem, protams, gandarījuma apziņa, daudz karmas punktu un mūsu uzslava. Taču gribam pateikties vēl arī papildus. Maija beigās starp visiem dalībniekiem, kas būs publicējuši foto vai video, ietagojuši mūs un lietojuši abus hashtagus, veiksim izlozi, un uzvarētājs varēs izvēlēties kādu sev noderīgu lietu no balvu groza. Paturam iespēju kādu īpaši radošu un/vai lielu darbu arī apbalvot papildus.

Tā ir iespēja reizē padarīt labu darbu, patrenēt savu radošo garu (kā to visu draņķību smuki iemūžināt) un varbūt arī iegūt kādu noderīgu ietu fotografēšanai vai filmēšanai.

Ja jūsu aktivitāte būs liela, noteikti turpināsim šo akciju, jo esam par tīru, sakoptu vidi, čakliem cilvēkiem un radošiem fotogrāfiem!

P.S. Balvu grozā šobrīd ir zelta lietussargs, bateriju adapteris kameras zibspuldzēm, kameras ietvars filmētājiem, objektīvu somiņa, kameras baterija, aksesuāru somiņa, Canon M adapteris, bezspoguļu kameras zemūdens čehols, žiroskopa stabilizatoru statīvs, līmeņošanas plāksne, stabilizatora pults, MicroHDMI kabelis, zemūdens čehols, bateriju bloks Nikon zibspuldzēm, audio ieraksta iekārta, 64GB atmiņas karte, galda statīvs. Akcijas laikā balvu grozs var tikt papildināts.