Izmaiņas veikala darbībā sakarā ar Covid-19

In Jaunumi On piektdiena, decembris 18, 2020 Skatījumi: 1641

Sakarā ar jaunajiem 17. decembrī izsludinātajiem ierobežojumiem, veikala darbībā no 19. decembra līdz 25. janvārim būs izmaiņas.

Veikals turpina darbu internetveikala režīmā. Joprojām ir iespēja izvēlēties un iegādāties preces attālināti.

Veikals F. Sadovņikova ielā būs slēgts pirkumiem. Laika periodā no 21. decembra līdz 25. janvārim veikals darbosies kā pasūtījumu izsniegšanas punkts.

Pasūtījumi un preču iegāde

Pasūtījumus iespējams veikt tikai attālināti - internetveikalā, pa telefonu, vai caur e-pastu.

Apmaksu iespējams veikt ar bankas pārskaitījumu, kad esi saņēmis rēķinu. Apmaksa uz vietas veikalā ar skaidru naudu vai bankas karti būs iespējama tikai tad, ja tiek apmaksāts iepriekš izveidots pasūtījums.

Ja esat veicis pasūtījumu, saņēmis rēķinu, veicis apmaksu un saņēmis apstiprinājumu, ka samaksa ir saņemta un preces sagatavotas saņemšanai, vari ierasties tās saņemt uz veikala telpām F. Sadovņikova 39.

Iesakām izmantot piegādes iespējas (piegādes veidi), taču brīdinām, ka sakarā ar kurjeru lielo noslodzi piegādes var kavēties.

Ierodoties saņemt veikto pasūtījumu, jāievēro šādi noteikumi:

 • ienākt veikala telpās pa vienam,
 • ja telpās jau ir kāds klients, uzgaidīt ārpusē, ievērojot 2m distanci no citiem,
 • telpās ienākt tikai ar pareizi uzvilktu mutes un deguna aizsargu (masku),
 • neuzkavēties ilgāk nekā nepieciešams (ne ilgāk par 15min).

Foto tehnikas noma

Joprojām ir iespējams iznomāt foto un video tehniku. To varēs saņemt un nodot tādā pašā kārtībā kā pasūtījumu saņemšana. Jāņem vērā:

 • apmaksa notiek iepriekš ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas (skaidrā naudā vai ar bankas karti, ja rezervācija ir jau izveidota),
 • noformēt nomas pieteikumu mājas lapā vai zvanot, vai caur e-pastu,
 • aizpildīt nomas anketu iepriekš mājas lapā,
 • saņemot nomu, sagatavot un uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un drošības maksu (skaidrā naudā),
 • sagatavot visu atgriežamo tehniku tā, lai to būtu iespējams ātri saņemt un pārbaudīt.

Klātienes ierobežojumi

Konsultācijas veikalā nenotiks. Par neskaidrajiem jautājumiem lūdzam zvanīt vai rakstīt. Arī tad, ja nepieciešama palīdzība izvēlēties piemērotāko preci, sazinieties attālināti. Preču apskate un izvēle uz vietas nenotiek.

Darbība līdz 25. janvārim

Veikals kā fiziska iepirkšanās vieta būs slēgts līdz 25. janvārim, taču veikala telpās būs iespējams saņemt iepriekš izveidotos pasūtījumus, kā arī saņemt un nodot nonas tehniku.

Internetveikals www. masterfoto.lv turpina darbību. Veikals būs slēgts svētdienās un svētku dienās.

Preču saņemšanas darba laiks līdz 25. janvārim:

Pirmdiena 10:00-19:00
Otrdiena 10:00-19:00
Trešdiena 10:00-19:00
Ceturtdiena 10:00-19:00
Piektdiena 10:00-19:00
Sestdiena slēgts
Svētdiena slēgts

Kā rīkoties?

 • Ja esi veicis pasūtījumu, saņēmis rēķinu un to apmaksājis, un kā saņemšanu izvēlējies piegādi ar kurjeru vai uz pakomātu - gaidi savu sūtījumu.
 • Ja esi veicis pasūtījumu, saņēmis rēķinu un to apmaksājis, tad pēc apstiprinājuma, ka prece ir sagatavota saņemšanai, vari ierasties veikalā tai pakaļ.
 • Ja esi veicis pasūtījumu un izvēlējies maksāt uz vietas, tad pēc apstiprinājuma, ka prece ir sagatavota saņemšanai, vari ierasties veikalā tai pakaļ un veikt apmaksu.
 • Ja esi veicis pasūtījumu, esi saņēmis rēķinu, tad veic tā apmaksu un gaidi apstiprinājumu, kad prece būs gatava saņemšanai (vai gaidi piegādi, ja tāda izvēlēta)
 • Ja esi veicis pasūtījumu, bet vēl neesi saņēmis rēķinu, nedaudz uzgaidi vai sazinies ar mūsu konsultantiem.
 • Ja neesi vēl veicis pasūtījumu, bet vēlies kaut ko iegādāties, sazinies ar mūsu konsultantiem vai izveido pasūtījumu tiešsaistē.

Kā ar mums sazināties (pasūtījumu izveidošana, nomas noformēšana, neskaidrie jautājumi, konsultācijas u.c.)?

Ja uzreiz neatbildam uz telefona zvaniem, esiet pacietīgi un pēc brīža zvaniet vēlreiz. Iespēju robežās centīsimies atzvanīt.

Būsim saprotoši, jo šis laiks nav viegls nevienam no mums! Ievērosim epidemioloģiskos drošības noteikumus un aicinām arī tevi rūpēties par sevi un citiem. Mēs turpināsim atbalstīt foto un video radīšanu, cik tas būs iespējams, un novēlam nezaudēt radošo garu!