Jaunās GoPro Hero7 kameras ir klāt!

In Jaunumi On pirmdiena, oktobris 1, 2018 Skatījumi: 478

Pašās septembra beigās veikalu plauktos ir nonākusi ilgi gaidītā 7. GoPro kameru sērija. Līdzīgi kā iepriekš, arī šajā sērijā ir pieejami 3 dažādi modeļi – White, Silver, Black –, lai katrs varētu izvēlēties sev piemērotāko.

Līdzīgi kā iepriekš, entuziastiem, kas vēlas vienkārši lietojamu, kvalitatīvu kameru bez sarežģītām, liekām funkcijām, vispiemērotākā būs White kamera, kas pie tam ir arī pati lētākā. Ja prasības ir nedaudz augstākas, taču ne profesionālas, tad piedāvājumā ir lieliskā Silver kamera. Tiem, kas darbojas profesionāli vai paši apstrādā video, vispiemērotākā būs Black kamera ar visvairāk funkcijām.

Apskatījām kamerām kopīgās īpašības, kā arī katru modeli atsevišķi. Interesentu ērtībai kameru salīdzinājumus varat apskatīt arī zemāk tabulā.

Lieliskas iespējas visās Hero7 kamerās

Daudzas ērtas un noderīgas funkcijas ir piedāvātas visos trijos Hero7 sērijas kameru modeļos.

 • Kameras ir ūdensdrošas bez papildu apvalka līdz 10m dziļumā. Dažkārt viedtālruni ir drošāk atstāt kabatā. Neļaujiet bailēm par tehnikas drošību kavēt Jūs no piedzīvojumu iemūžināšanas - HERO7 kameru izturīgais un ūdensdrošais korpuss ļauj to paņemt līdzi visur.
 • HERO7 vadība ir tikpat vienkārša un intuitīva, kā viedtālrunim. Kamerām ir 2 collu intuitīvs skārienjutīgs ekrāns, kurā ir ērti gan mainīt režīmus un parametrus, gan apskatīt uzņemto materiālu, gan pat piezoomot ar pieskārienu. Kamerām ir trīs ieraksta režīmi, starp kuriem var viegli un plūstoši pārslēgties/
 • Visās kamerās ir pieejams Time-Lapse video režīms ļauj garākus notikumus pārvērst īsos, koncentrētos video mirkļos.
 • Skaisti, dinamiski foto, un Burst režīms ļauj uzņemt 15 foto vienā sekundē un pēcāk izvēlēties labāko kadru.
 • Visas kameras ir aprīkotas ar stabilizāciju, kas padarīs video gludāku un vieglāk skatāmu.
 • Neatstājiet sevi aiz kadra - foto taimeris ļauj uzņemt pašbildi vai grupas foto tā, ka fotogrāfijā ir pilnīgi visi.
 • “GoPro, take a photo” - izbaudiet brīvroku režīmu, kontrolējot GoPro ar vienkāršām balss komandām.
 • Nebaidies nofilmēt par daudz – HERO7 iekļauta arī jauna funkciju, kas automātiski veido 15 vai 30 sekunžu garus video klipus – tie būs lieliski piemēroti sociālajiem tīkliem.
 • Dažādojiet savus Instagram Stories ar unikāliem kadriem no GoPro. Aplikācija ļauj pa tiešo pievienot foto un video storijiem, izlaižot liekos lejupielādes soļus.
 • Iemūžini un publicē – tas ir tieši tik vienkārši, jo HERO7 White automātiski augšupielādē uzņemtos foto un video telefonā, lai ar tiem viegli varētu dalīties jebkurā platformā. Kamerai jābūt savienotai ar GoPro aplikāciju, kas nodrošinās automātisku augšupielādi.
 • Safilmētie materiāli tiek automātiski augšupielādēti viedtālrunī, kur QuikStories aplikācija tos apstrādā un izveido video Jūsu vietā. QuikStories funkcijas darbībai nepieciešamās aplikācijas GoPro un Quik ir bez maksas pieejamas iOS® Android™ operētājsistēmām.
 • WiFi un Bluetooth savienojumi ļaus nodrošināt vadību un uzņemtā materiāla pārsūtīšanu uz viedtālruni vai planšeti.
 • Kameras savienojumā ar GoPro aplikāciju nodrošina automātisku ielādi mākoņservisā ar GoPro Plus abonementu
 • Filmēšanas laikā bieži vien var mainīties apstākļi, no tumšas telpas nokļūstot gaismā vai otrādi. Kameras nodrošina automātisku ekspozīcijas kontroli foto un video uzņemšanas laikā.
 • Filmējiet un fotografējiet, turot kameru vertikāli. HERO7 automātiski sapratīs, ka kamera ir pagriezta un saglabās failu tā, lai tas būtu piemērots Snapchat un Instagram Stories.
 • HERO7 White ir saderīgs ar lielāko daļu GoPro aksesuāru un stiprinājumu. Vairāk kā 30 stiprinājumi ļauj iemūžināt notikumus no visdažādākajām perspektīvām.
 • Visas kameras nāk komplektā ar baterijām (iebūvētām White un Silver kamerās un izņemamu Black kamerā), atbilstošu ietvaru, izliektām un plakanām virsmām paredzētiem līpošajiem stiprinājumiem, stiprinājuma sprādzi un USB-C kabeli savienojumam ar datoru.

Hero7 White kamera

HERO7 White apvieno svarīgākās GoPro kameru īpašības kamerā par pieejamu cenu. Tā ir ūdensdroša bez papildus apvalka, kā arī aprīkota ar viegli vadāmu skārienjutīgu ekrānu. Kamera automātiski pārsūta failus uz telefonu, kur inteliģents algoritms izveido filmiņu Jūsu vietā. HERO7 ļauj fotogrāfēt un filmēt arī vertikāli – papildiniet savus Instagram storijus ar unikāliem kadriem, kas nebūs pa spēkam mobilajam telefonam. No neprātīgiem piedzīvojumiem, līdz ikdienas svarīgākajiem mirkļiem – HERO7 White noderēs vienmēr!

White kamera ir visvienkāršākā un saprotamākā Hero7 kamera tiem, kam nav vēlēšanās iedziļināties sarežgītās iespējās un funkcijās. Šeit ir īpaši Hero7 White kamerai pieejamās iespējas, ietverot visas augstāk minētās:

 • HERO7 White ieraksta Full HD izšķirtspējā, kas ir lieliski piemērota sociālajiem tīkliem.
 • Skaisti, dinamiski foto 10MP izšķirtspējā. Burst režīms ļauj uzņemt 15 foto vienā sekundē un pēcāk izvēlēties labāko kadru.
 • Dažkārt perfektā kadra noķeršanai nepieciešams piekļūt tuvāk, kā iespējams. Arī šis nebūs šķērslis HERO7 White kamerai, kura ir aprīkota ar digitālo tālummaiņu, turklāt tā ir viegli vadāma skārienjutīgajā ekrānā (foto un 1440p30 video režīmam).
 • Padariet savus video episkākus, izmantojot palēninājumu. HERO7 White ļauj palēnināt video līdz pat 2 reizēm
 • Skaņas kvalitāte ir ne mazāk svarīgi, kā video izšķirtspēja. HERO7 White aprīkots ar 2 mikrofoniem, kas ļauj ierakstīt dzidru un tīru skaņu.
 • Vienkārša, ērta kameras vadība ar pieskārieniem vai no viedtālruņa.

Apskatīt GoPro Hero7 White kameru

Hero7 Silver kamera

HERO7 Silver – tā ir kamera, kas lieliski piemērota gan lieliem, gan maziem piedzīvojumiem. Iemetiet to somā un ņemiet līdzi it visur, jo tā ir ūdensizturīga bez papildus apvalka. 4K izšķirtspējas video un 10MP foto sniedz profesionālas kvalitātes rezultātu, savukārt kameras intuitīvo skārienjutīgo ekrānu ir lietot tikpat viegli kā viedtālruni. Neuztraucieties par video montāžu - kamera automātiski pārsūta failus uz telefonu, kur inteliģents algoritms izveido filmiņu Jūsu vietā. GPS dati ļauj piešķirt rezultātam papildus dimensiju – analizējiet savu ātrumu, paātrinājumu un trajektoriju. HERO7 Silver ietver visu, kas nepieciešams piedzīvojumam!

Silver kamera piedāvā visas augstāk apskatītās kopīgās iespējas un lielāko daļu White kameras funciju ar vairākiem uzlabojumiem:

 • Neļaujiet HERO7 Silver mazajam izmēram Jūs mulsināt – šī kamera ieraksta profesionālā 4K (30fps) kvalitātē.
 • Skasti, dinamiski foto 10MP izšķirtspējā – HERO7 tiks galā arī tad, ja vienā bildē būs gan spilgta gaisma, gan ēnas (WDR).
 • GoPro mobilā aplikācijā ļauj pievienot video GPS datus – ātrumu, veikto distanci, paātrinājumu un citus rādījumus. Izpētiet datus un dalieties tajos ar citiem. Lai iespējotu GPS rādījumus, filmēšanas laikā GPS režīmam ir jābūt ieslēgtam.
 • Dažkārt perfektā kadra noķeršanai nepieciešams piekļūt tuvāk, kā iespējams. Arī šis nebūs šķērslis HERO7 Silver kamerai, kura ir aprīkota ar digitālo tālummaiņu, turklāt tā ir viegli vadāma skārienjutīgajā ekrānā. Digitālā tālummaiņa ir pieejama foto un 1440p30 video režīmam
 • Padariet savus video episkākus, izmantojot palēninājumu. HERO7 Silver ļauj pālēnināt video līdz pat 2 reizēm.
 • Skaņas kvalitāte ir ne mazāk svarīga, kā video izšķirtspēja. HERO7 Silver aprīkots ar 2 mikrofoniem, kas ļauj ierakstīt dzidru un tīru skaņu.

Apskatīt GoPro Hero7 Silver kameru

Hero7 Black kamera

Nepārspējami gludi video. Viedi algoritmi automātiskai foto uzlabošanai. Skarbā vidē testēts, ūdensizturīgs dizains. Tas viss apvienots HERO7 Black – jaudīgākajā GoPro, kāds jebkad radīts.

Aizmirstiet par nestabiliem, grūti skatāmiem video – ar HERO7 Black HyperSmooth stabilizāciju tā ir pagātne. Savukārt jauns, inteliģents foto režīms parūpējas par to, lai Jūsu foto vienmēr izskatītos satriecoši labi. Tas viss apvienojumā ar Facebook Live straumēšanas funkciju paver revolucionāras iespējas video un foto pasaulē.

Black kamera ir visjaudīgākā un aprīkota ar dažādām papildu iespējām, kas būs īpaši noderīgas profesionāliem un īpaši prasīgiem filmētājiem:

 • HyperSmooth video stabilizācija. Līdz šim nepieredzēta video stabilizācija, kas ļauj aizmirst par neparocīgajiem, trauslajiem mehāniskajiem stabilizatoriem. HERO7 Black analizē kustību un veic nepieciešamās korekcijas, lai panāktu izcili gludus video jebkuru aktivitāšu laikā.
 • SuperPhoto - Inteliģenti algoritmi apvienojumā ar HDR, global tone mapping un attēla trokšņu samazināšanas tehnoloģijām automātiski uzlabos foto kvalitāti. SuperPhoto funkcija lieliski noderēs tiem lietotājiem, kuriem nav laika iedziļināties dažādos tehniskos iestatījumos – GoPro procesors pieņems lēmumu Jūsu vietā.
 • Dalies savos piedzīvojumos tūlīt un tagad - HERO7 Black ir aprīkots ar Facebook Live funkciju. Papildus straumēšanai, kamera saglabās video arī microSD kartē pilnā izšķirtspējā, lai vēlāk tos varētu apstrādāt tā, kā nepieciešams.
 • Pārvērsiet garākas aktivitātes īsos, koncentrētos video mirkļos izmantojot TimeWarp režīmu. Speciāli izveidots algoritms panāk, ka video būs stabils pat tad, ja atradīsieties kustībā.
 • HERO7 Black uzņem 4K60 kvalitātes video un 12MP foto – iemūžini visu tikpat skaistu, kā tas ir dzīvē.
 • Izdzīvojiet un analizējiet episkākos brīžus 8-kārtīgā palēninājumā. 240 kadri sekundē Full HD izšķirtspēja sniedz iespēju palēnināt video līdz pat 8 reizēm.
 • GoPro mobilā aplikācijā ļauj pievienot video GPS datus – ātrumu, veikto distanci, paātrinājumu un citus rādījumus. Izpētiet datus un dalieties tajos ar citiem.
 • Izmantojot programmatūru un 3 iebūvētos mikrofonus, kamera automātiski samazina vēja, transportlīdzekļu un pieskārienu radītos trokšņus.
 • Saglabājiet foto RAW formātā, lai atklātu jaunas iespējas attēla pēcapstrādē.
 • Ietaupiet vietu atmiņas kartē – augstas izšķirtspējas faili tiek kodēti HEVC formātā, tādējādi divkārt samazinot to izmēru, tajā pat laikā neietekmējot kvalitāti.
 • HERO7 Black ir saderīgs ar visu GoPro aksesuāru un stiprinājumu ekosistēmu. Vairāk kā 30 stiprinājumi ļauj iemūžināt notikumus no visdažādākajām perspektīvām.
 • Black kamerai ir izņemama baterija, kas ļauj nodrošināties ar ilgāku enerģijas rezervi, kā arī uzlādēt vairākas baterijas vienlaikus.


Apskatīt GoPro Hero7 Black kameru

Hero7 kameru modeļu salīdzinājums

Hero7 WhiteHero7 SilverHero7 Black
Foto izšķirtspēja10 MPix10 MPix ar WDR12 MPix ar SuperPhoto

Kadri/sekundē

15 kadri sekundē15 kadri sekundēAuto, 30/1, 30/2, 30/3, 30/6, 10/1, 10/2, 10/3, 5/1, 3/1
Time-lapse intervāli0.5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 seconds
Time-lapse video intervāls0.5 sek0.5 sek0.5 sek
SuperPhotoir
RAW failiir
Video izšķirtspēja1080p60 4:3 (1440p60)4K30 / 1080p60 4:3 (1440p60)4K60
Video stabilizācija2 asu2 asuHyperSmooth
HDMI video izejaar microHDMI vadu
Vēja trokšņu samazināšanano 2 mikrofoniemno 2 mikrofoniemno 3 mikrofoniem
Stereo audioir
RAW audio.wav
Mikrofona pieslēgvietaar Pro 3,5mm adapteri
BaterijaIebūvētaIebūvētaIzņemama
Kameras "pamodināšana" ar balsiir
Tiešraides straumēšanair
GPSirir
Papildu metadatiir
Protuneir
Papildu aizsardzības korpusspieejams
Saderīgs ar Karma stabilizatoru un dronu
Izmērs62.3x44.9x28.3 mm62.3x44.9x28.3 mm62.3x44.9x33 mm
Svars92.4 g94.4 g116 g
Statusa ekrāns priekšpusēir
HDMI pieslēgvietair
USB pieslēgvietaUSB-CUSB-CUSB-C
AtmiņamicroSD karte vismaz 10. klases vai UHS-1microSD karte vismaz 10. klases vai UHS-1microSD karte vismaz 10. klases vai UHS-1
LED indikatori223

Video formāti

4KWide: 30, 24 fpsWide: 60, 30, 24 fps SuperView: 30, 24 fps
4K (4:3)Wide: 30, 24 fps
2.7KWide: 120, 60, 30, 24 fps SuperView: 60, 30, 24 fps Linear: 60, 30, 24 fps
2.7K (4:3)Wide: 60, 30, 24 fps Linear: 60, 30, 24 fps
1440pWide: 60, 30 fpsWide: 60, 30 fpsWide: 120, 60, 30, 24 fps Linear: 60, 30, 24 fps
1080pWide: 60, 30 fps (kamera ieraksta 1440p 4:3 video , ko aplikācijā var apgriezt līdz 1080p 16:9)Wide: 60, 30 fps (kamera ieraksta 1440p 4:3 video , ko aplikācijā var apgriezt līdz 1080p 16:9)Wide: 240, 120, 60, 30, 24 fps SuperView: 120, 60, 30, 24 fps Linear: 120, 60, 30, 24 fps
960pWide: 240, 120 fps
720pWide: 240, 60 fps
video failu formātsMP4 (H.264)MP4 (H.264)MP4 (H.264/AVC), MP4 (H.265/HVEC)
Maksimālais pārraides ātrums22 Mb/s (1440p)30 Mb/s (4K)78 Mb/s (4K)
Auto Low Light režīmsir

Uzņemšanas režīmi

Foto (viens kadrs)iririr
Burstiririr
Nakts fotoir
Videoiririr
Looping videoir
Time-lapse fotoir
Time-lapse videoiririr
TimeWarp videoir
Night Lapse videoir
Slo-mo palēninājums2x2x8x
Foto taimerisiririr
Īsi klipiņiiririr
Vertikāla filmēšanairirir

Hero7 White

Hero7 Silver

Hero7 BlackLai arī kuru modeli tu izvēlētos, GoPro ir parūpējies, lai tie visi spētu nodrošināt lieliskus, dzidrus video un fotogrāfijas, un lai darbošanās ar kameru būtu vienkārša, ērta un droša.