Kā sagādāt svētku dāvanas sev un citiem?

In Jaunumi On otrdiena, decembris 5, 2017 Skatījumi: 2663
Vērtējums
1 2 3 4 5
1zvaigzne
Paldies par balsojumu!

Decembris mūs iepriecina ar pirmo sniegu un patīkamu satraukumu, gaidot gada baltākos svētkus. Gatavojoties Ziemassvētkiem, vēlamies atvieglot tev dāvanu iegādi. Vai tā būtu sen noskatīta lietiņa pašam sev vai mīļš pārsteigums kādam mīļajam foto vai video entuziastam.

Mūsu rūķīši ir pieķērušies noliktavai un pazeminājuši cenas vairākiem simtiem preču, kas ir uz vietas un gaida, kad atnāksi tām pakaļ vai pasūtīsi internetā. Tādā veidā varam garantēt, ka svētku dāvanas nekavēsies.

Tomēr esam sagādājuši vēl arī citus jaunumus, pārsteigumus un iespējas. Lasi tālāk!

Svētku izpārdošana

Uz Ziemassvētkiem vairāk nekā 300 preces piedāvājam ar lieliskām atlaidēm – līdz pat 80%. Tā vari ietaupīt pat vairākus simtus eiro. Preces vari sašķirot pēc ražotāja, preču grupas vai atlaides lieluma. Un tās visas ir pie mums uz vietas. Tomēr pasteidzies, jo preču skaits ir ierobežots.

Atlaides

Speciālais piedāvājums

Papildus plašajam preču klāstam esam pievienojuši vēl dažas kategorijas, kuru preces šajos svētkos pieejamas ar atlaidi:

ZS_davanas_category.jpg

Izmanto kuponus

Tie klienti, kas savās pasta kastītēs ir saņēmuši kuponus ar atlaidi nākamajam pirkumam, ir laipni aicināti, tos izmantot.

Ja parasti šī kupona atlaide nesummējas ar akcijas preču atlaidēm, tad šomēnes esam izdarījuši izņēmumu. Tagad ikviens, kam šāds kupons jau ir saņemts, varēs sagādāt dāvanas vēl lētāk. Vai nav lieliski?

Veicot pirkumu vai pasūtījumu internetveikalā, kupona kods ir jāievada pirkuma noformēšanas brīdī speciālā lodziņā, tad sistēma sarēķina jauno lētāko cenu.

Foto un video jaunumi

Ne tikai jauns gads nāk ar jaunām ziņām. Jaunumi foto un video lauciņā var parādīties jebkurā dienā. Foto un video pasaule attīstās tikpat strauji kā citas ar tehnoloģijām saistītas jomas.

Mēs regulāri apskatam populārāko ražotāju izveidotos produktus un risinājumus, kā arī meklējam jaunus kontaktus. Tāpēc arī veikalā ik pa laikam parādās kaut kas gaidīts vai pavisam jauns.

Par jaunumiem cenšamies ziņot savos sociālo tīklu profilos Facebook un Twitter, bet svaigākās internetveikalā ievietotās preces vari apskatīt pats jaunumu sadaļā.

Jaunumi

Jaunas telpas

Šoruden veicām nelielu pārcelšanos, un nu mums ir jaunas, plašākas telpas. Tagad tev būs iespēja vēl ērtāk apskatīt preces, uzmērīt, izmēģināt un atrast sev piemērotāko.

Tā pie mums tagad izskatās!

Mūsu adrese joprojām ir F. Sadovņikova iela 39, tikai tagad esam blakus telpās. Ta pati ēka, tikai tūlīt aiz ierastajām ārdurvīm tev būs jāgriežas pa labi. Nāc ciemos!

Kur mūs atrast?

Saņem uzreiz – preces uz vietas veikalā

Neatkarīgi no gadalaika vai svētkiem, populārākās preces turam uz vietas, lai tās varētu gan apskatīt un piemērīt, gan uzreiz nest mājās. Preces vienmēr vari apskatīt, kad atnāc uz veikalu, vai arī internetā. Tiešsaistē, lai atlasītu uz vietas esošās preces, meklē zaļo uzrakstu "Pieejams" vai labās malas izvēlnē atķeksē "Ir uz vietas".

Doties uz veikalu


Lai izdodas veiksmīgi sagatavoties svētkiem!

Gaidīsim Tevi ciemos!