Karstas atlaides!

In Jaunumi On otrdiena, jūlijs 4, 2017 Skatījumi: 2869
Vērtējums
1 2 3 4 5
3zvaigznes
Paldies par balsojumu!

Vasara šogad tuvojas negribīgi, tāpēc nolēmām to nedaudz pasteidzināt ar labiem piedāvājumiem ikvienam fotogrāfam un video filmētājam. Kāpēc gan nepapildināt savu tehniku ar kādu jaunu lietiņu par pievilcīgu cenu?

Karstas atlaides piemērojām lielai daļai veikalā uz vietas esošajām precēm, tāpēc varēsi atnākt un iegūt kāroto tehniku uzreiz. Un atlaides ir patiešām karstas – līdz pat 82%! Iedomājies, tu varēsi ietaupīt pat vairākus simtus eiro uz atsevišķām precēm. Kopā "uzkarsējām" 375 preces, sākot no nelieliem, bet noderīgiem sīkumiņiem un beidzot pat ar studijas gaismu komplektiem.

"Karstas atlaides" turpināsies līdz pat 29. jūlijam, lai ikvienam būtu iespēja apskatīt un izvēlēties sev noderīgāko.

Lai apskatītu visu piedāvājumu, dodies uz sadaļu "Atlaides un izpārdošana" vai spied te:

Skatīt visas akcijas preces

karstas atlaides_FB.jpg

Visas akcijas preces vari apskatīt mūsu mājas lapas speciālajā atlaižu sadaļā vai arī atnākt pie mums uz veikalu un apskatīt izvēlēto uz vietas. Tiem, kam atnākt pašiem būtu sarežģīti, piedāvājam iespēju pasūtīt preci ar piegādi. Atlaides attiecas uz precēm, kas ir veikalā, tāpēc neatliec iegādi uz pēdējo brīdi!

Mūsu veikals atrodas F. Sadovņikova ielā 39, Rīgā, un vari atbraukt ar auto, sabiedrisko transportu vai velosipēdu, kā arī atnākt kājām no centra. Kā pie mums nokļūt – skaties kartē.

Ja tev rodas jautājumi par kādu no precēm, droši sazinies ar mūsu konsultantiem!