Ko uzdāvināt fotogrāfam?

In Jaunumi On piektdiena, decembris 7, 2018 Skatījumi: 1900

Ja arī tev ģimenē draugu lokā vai paziņu pulkā ir kāds fotogrāfs vai video filmētājs, kuru vēlies iepriecināt uz Ziemassvētkiem vai Jauno gadu, tad ieskaties mūsu sagatavotajā dāvanu piedāvājumā.

Šeit apkopojām gan idejas universālām dāvanām, gan arī ko darīt tad, ja pavisam nezini, ko uzdāvināt. Tāpat arī pievienojām dažādus īpašos piedāvājumus fotolietām, kuras tieši šobrīd ir īpaši izdevīgi iegādāties.

Apskaties, izvēlies, un lai svētki nes prieku gan dāvinātājam, gan saņēmējam!

Dāvanas

Universālas dāvanas ikvienam

Ja nezini sava drauga-fotogrāfa īpašās vēlmes, bet vēlies uzdāvināt kaut ko noderīgu un saistītu ar foto, tad izvēlies kādu no šiem:

Dāvanas

Nezini, ko uzdāvināt? Ļauj izvēlēties pašam!

Dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ļaus tās saņēmējam pašam izvēlēties no mūsu plašā veikala piedāvājuma tieši to lietiņu, kas viņam neviepiešana. Ir iespējams iepirkties par daļu dāvanu kartes summas, veikt vairākus pirkumus vai arī daļēju apmaksu, atlikušo summu sedzot citā veidā. Līdz ar to saņēmējs ir brīvs izvēlēties jebko, kas viņam būtu nepieciešams visērtākajā veidā.

Dāvanu karti ir iespējams iegādāties par paša izvēlētu summu, noformēt to veikalā vai vienoties par piegādi.

Dāvanu kartes

Atlaides uz svētkiem

Vairāku populāru ražotāju precēm uz svētkiem piedāvājam atlaides:

Līdz 21. dec. pasūtot kādu no Came-TV gaismu komplektiem (55W dienasgaismu vai 30W bi-color), dāvanā saņemsi Came-TV Boltzen Magnetic Snap Fit Modifier Kit katrai lampai.

Īpaši izdevīgi pirkt tieši tagad – naudas atmaksa un piedāvājumi

Uz svētku laiku dažādām kamerām un objektīviem tiek piedāvāta iespēja saņemt atpakaļ daļu no iztērētās naudiņas, tādā veidā iegūstot gan ļoti labu tehniku, gan arī iespēju iegādāties vēl kaut ko vai gluži vienkārši ietaupīt.

Šeit mēs apkopojām šobrīd aktuālos piedāvājumus un naudas atmaksas iespējas Olympus, Fuji kamerām un objektīviem, Tamron G2 sērijas objektīviem un X-Rite kalibratoriem. Nenokavē iespēju!

Dāvanas