Kuru no jaunajiem DJI droniem izvēlēties?

In Jaunumi On ceturtdiena, maijs 27, 2021 Skatījumi: 3367

Kuru no jaunajiem DJI droniem izvēlēties?

Pēdējā pusgada laikā DJI ir izlaidis 3 intriģējošus dronus (bezpilota lidaparātus), kas ikvienam dod iespējas izvēlēties savu lidojuma stilu un iespējas. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai jau pieredzējis drona pilots, DJI piedāvā interesantu izvēli starp maziņo Mini 2, jaudīgo Air S2 un aizraujošo FPV dronu.

Tie visi ir nopērkami mūsu veikalā, un šeit apskatīsim galvenās atšķirības starp šiem trīs jaunajiem droniem.

DJI Mini 2

Ja esi iesācējs aero foto un video, DJI Mini 2 mazulītis varētu būt labākā izvēle. Arī tad, ja plāno ņemt dronu līdzi garākos pārgājienos vai ceļojumos, kur svaram un izmēram ir nozīme, šis mazais, saliekamais drons ir lieliska izvēle.

DJI Mini 2

DJI Mini 2 ir neliels, ar konkurētspējīgu lidošanas laiku un teicamu attēla kvalitāti, tas ietver visas svarīgākās funkcijas, lai lidotu un uzņemtu kvalitatīvus foto un video. Lai arī tā automātiskās lidošanas funkcijas nav tik plašas kā dažiem lielākajiem brāļiem, vairāki automātiskie režīmi ļaus uzņemt interesantus video, kā arī mājās atgriešanās funkcija ļaus justies pārliecinātam, ka drons ir drošībā.

4K video, 31 min lidojums, līdz 10m/s vēja noturība, līdz 10km vadības diapazons un 4k digitālais zoom ļauj izbaudīt lidojuma iespējas par pieņemamu cenu. Iesakām iegādāties Fly More Combo, komplektā saņemot papildu 2 baterijas, ārējo lādētāju, somiņu un rezerves propelleru spārnus.

Apskati DJI Mini 2

DJI Air S2

DJI Air S2 ir visnesenāk iznākušais drons ar iespaidīgiem parametriem. Tas joprojām ir neliels, ar pielokāmām kājām, lai ērti paņemtu līdzi jebkur.

Atšķirībā no mazā brāļa Mini 2, Air S2 dronam ir iebūvēta šķēršļu atpazīšanas un izvairīšanās funkcija, kas ievērojami atvieglo lidošanu. Gan tad, kad dronu kontrolē manuāli, varēsi būt drošs, ka tas neieskries kādos šķēršļos, gan dažādos izsekošanas un automātiskajos režīmos drons spēs atrast drošu trajektoriju lidojumam.

DJI Air S2

DJI S2 drona zsekošanas algoritms ļaus uzstādīt objektu, kam sekot, un pārējo drons paveiks pats. 5.4K video un RAW foto ar 12.6 dinamiskā diapazona soļiem ļaus iemūžināt lieliskus skatus arī tad, ja ainā ir liels kontrasts (piemēram, spoža saule un tumšas ēnas). Hyperlapse funkcija ļauj dronam automātisku uzņemt attēlus un tos apvienot time-lapse video, savukārt HyperLight palīdz tumšos apstākļos uzņemt labākas kvalitātes materiālu.

Iesakām iegādāties Fly More Combo, komplektā saņemot papildus baterijas, ND filtrus, lādētāju un somiņu.

Apskati DJI Air S2

DJI FPV

Tiem, kas vēlas izjust lidojumu pa īstam, ir vērts izmēģināt FPV dronu. Pirmās personas skatu punkts komplektā ar speciālajām brillēm un vadības pulti ļaus sajusties kā pašam lidojot, izpildīt tādus trikus, kādus citi droni nespēj, un iegūt elpu aizraujošus video. Dronam ir iebūvēti šķēršļu uztveršanas un izvairīšanās sensori, tomēr šada drona vadība ir jāapgūst, tāpēc DJI FPV piedāvā arī automātisko režīmu, kas nedaudz atvieglo lidošanu tad, kad to dari pirmo reizi. Speciāla apmācības simulācija ļauj trenēties bez drona palaišanas, lai tad, kad pacelies spārnos, justos pārliecināts un varētu koncentrēties uz lidojumu.

DJI FPV

Papildus plašajām kontroles iespējām un lieliskajai video pārraidei, šis drons spēj uzņemt 4K video un 12MPix foto, tam ir iebūvēta stabilizācija vienmērīgākiem kadriem un 150 grādu plašs redzes leņķis, lai iejustos lidojumā pilnībā. 4x palēnināšanas iespējas ļaus parādīt īpaši aizraujošos mirkļus pilnībā.

Komplektā ietilpst FPV drons, speciālās brilles un vadības pults, kā arī rezerves propelleri.

Apskati DJI FPV

Kā droši lidot ar dronu?

Atgādinām, ka drons ir bezpilota gaisa kuģis un tā lidojumus reglamentē likumi. Lai uzzinātu vairāk, skatieties Civilās Aģentūras mājas lapā. Pat mazākajam DJI dronam, ja tas ir aprīkots ar foto/video kameru, personas datu aizsardzības regulas dēļ ir jābūt reģistrētam un par to ir jāsamaksā gada nodeva.

Civilās Aviācijas aģentūras mājas lapa

Lai lidotu ar šādiem droniem, pilotam ir jāiegūst apliecībaApmācības kurss ir pieejams tiešsaistē un ir bezmaksas, kā arī tajā iegūtā informācija ir patiešām noderīga turpmākiem drošiem lidojumiem.

Apmācības kurss pilota apliecības iegūšanai

Visiem DJI droniem ir pieejama arī DJI piedāvātais papildu apdrošināšana Care Refresh, kas dod iespēju par nelielu summu saņemt jaunu dronu vai aksesuāru, ka esošais ir kritis, pazudis vai sabojāts. Šo apdrošināšanu ir jānoformē tad, kad drons ir iegādāts, un tā darbojas 1 vai 2 gadus, ļaujot vairākas reizes nomainīt sabojāto dronu.

Vairāk par šo DJI piedāvāto apdrošināšanu skaties viņu mājas lapā

DJI Care Refresh apdrošināšana

Lidosim droši!