Pērkot Tamron objektīvu – saņem dāvanas!

In Jaunumi On ceturtdiena, jūnijs 7, 2018 Skatījumi: 810

Tamron ir viens no vadošajiem zīmoliem, kas veido objektīvus Canon, Nikon, Sony un citām populārākajām spoguļkamerām. Viņu ražotie objektīvi ir atzīti par lielisku alternatīvu oriģinālajiem, kā arī piedāvā iespējas paplašināt savu tehnikas klāstu, izvēloties sev piemērotāko risinājumu.

Šomēnes iegādāties Tamron objektīvus ir vēl izdevīgāk, jo tagad ir iespēja saņemt līdzi noderīgas dāvanas.

Akcija spēkā pirkumiem līdz 30. jūnijam.

Piedāvājumā ir lielisks makro objektīvs, izcils tālummaiņas objektīvs un viens no populārākajiem portretu un ikdienas tālummaiņas objektīviem.

Gribi fotografēt makro?

Pērkot Tamron 90mm f/2.8 DI VC USD macro objektīvu, dāvanā saņemsi GorillaPod 3K Kit salokāmo statīvu ar galvu. Šāds komplekts ļaus drošāk un ērtāk fotografēt puķītes un citus sīkumiņus, kā arī atbalstīt kameru uz galda vai kādas citas stabilas virsmas, nestaipot līdzi smagāku statīvu.

Gribi fotografēt portretus vai dzīvniekus?

Pērkot Tamron 70-200mm F/2.8 DI VC USD G2 objektīvu, dāvanā saņemsi speciālo Tap-in konsoli, kas ļauj atjaunināt objektīva programmatūru un uzstādīt dažādus parametrus ērtākai un precīzākai fotografēšanai. Šāds komplekts ļaus būt pārliecinātam, ka iegūsti maksimumu no savas tehnikas.

Gribi fotografēt tālāk un labāk?

Pērkot Tamron 100-400mm f/5-6.3 Di VC USD objektīvu, dāvanā saņemsi speciālo gredzenu objektīva piestiprināšanai pie statīva un Sirui P306 monopodu. Šāds komplekts ļaus vieglāk fotografēt attālu esošos dzīvniekus, putnus un ainas.

Piedāvājums spēkā līdz 30. jūnijam.