Polaroid ballītēs un pasākumos

In Jaunumi On trešdiena, maijs 29, 2019 Skatījumi: 496

Fotogrāfijas tiek uzskatītas par labāko veidu, kā iemūžināt ballītes. Tieši tāpēc daudziem no mums patīk Polaroid bildes no kāzām, vasaras ballītēm, salidojumiem un citiem jaukiem pasākumiem.

Uzreiz drukātie fotoattēli rada dabisku un mājīgu sajūtu jebkuram notikumam, un šī mazā, gudrā iekārta patiešām patīk daudziem. Šeit mēs dalāmies dažos krāšņos veidos, kā iekļaut Polaroid kameras un albumus tavos pasākumos. Lasi un iedvesmojies! Varbūt tieši tavās kāzās, izlaidumā, dzimšanas dienas ballītē, salidojumā vai citā pasākumā Polaroid ienesīs patīkamas sajūtas un saglabās visskaistākos mirkļus.

Pasākumā uz galda

Polaroid OneStep+ ir analogā instantkamera, kas savienojas ar viedtālruni, paplašinot radošas fotogrāfijas pasauli. Izmantojot integrēto lietotni Polaroid Originals, izpēti aizraujošas uzņemšanas metodes vai izveido perfektu tuvplānu ar papildu portreta objektīvu.

Polaroid OneStep+

Filma I-type kamerām

Astoņas tūlītējas krāsas vai melnbaltas fotogrāfijas ar baltiem rāmjiem. I-type filma ir piemērota I-type kamerām. Attēli sāk parādīties minūtes laikā. Pilnīga attīstība aizņem 5-10 minūtes

I-Type papīrs

Viesu grāmatai

Polaroid SNAP Touch ļauj jautri un viegli uzņemt, drukāt un dalīties ar attēliem. Tu vari izvēlēties drukāt tūlīt vai vēlāk. Papildini savus fotoattēlus ar rāmjiem, filtriem un digitālajām uzlīmēm. Bluetooth savienojums ļauj izveidot savienojumu ar Polaroid drukas lietotni, lai iegūtu vairāk rediģēšanas funkciju.

Balts SNAP Sarkans SNAP Zils SNAP Melns SNAP

ZINK fotopapīrs

2x3 collu ZINK fotopapīrs nopērkams iepakojumos pa 20, 30 vai 50 gabaliem. Drukā bez tintes, izmantojot ZINK Zero Ink Printing Technology no ZINK Imaging, kas papīru izdrukā sausu. Tie ir noturīgi, ūdensizturīgi, pret plīsumiem noturīgi fotoattēli ar pašlīmējošu aizmuguri.

ZINK 20 gab ZINK 30 gab ZINK 50 gab

Izdrukā uzreiz

Polaroid Mint Instant drukas kamera ar vertikālu dizainu, kas atbilst viedtālruņa attēlu uzņemšanai šodien. Šī tūlītējās drukas kamera rada augstas kvalitātes fotoattēlus, kas ir patiesi dzīvi.

MINT Instant

Polaroid Mint Pocket Printer

Bezvadu mini printeris, kas ļauj ātri un ērti radīt noturīgas izdrukas no tavām mobilajām fotogrāfijām - lai kur tu atrastos! Bluetooth savienojums ļauj vienkārši izdrukāt lieliskus 5,1x7,6 cm (2x3collu) glancētus pilnkrāsu fotoattēlus tieši no iOS vai Android ierīces - tas viss aizņem mazāk nekā minūti!

Dzeltens printeris Sarkans printeris Zils printeris

Dalies un drukā

Polaroid Zip mobilais printeris savienojas ar jebkuru viedtālruni vai planšetdatoru un izmanto īpašu mobilo lietotni, kas pieejama gan iOS, gan Android. Tas ļauj lietotājiem uzreiz drukāt 2x3 collu krāsu fotoattēlus no praktiski jebkuras Apple vai Android ierīces.

Balts ZIP Melns ZIP Sarkans ZIP Zils ZIP

Saglabā atmiņas

Kāzu albums "We Do"

Skaistajā fotoalbumā ar sudraba tekstu "We Do" ir 50 baltas lappuses ar glancētiem vākiem. Tas ir piemērots visiem fotoattēlu izmēriem, iestiprinot fotoattēlus ar līmi, fotorāmjiem utt. Albuma izmērs 29x32 cm.

WE DO albums

Kāzu albums Wedding Heart

Skaists fotoalbums ar sudraba tekstu "Kāzas" un 50 baltām lappusēm ar glancētiem vākiem. Piemērots visiem fotoattēlu izmēriem. Iestiprini fotoattēlus ar līmi, foto ramjiem utt. Albuma izmērs 29 x 32 cm.

WEDDING albums

Ja kāda no kamerām, aksesuāriem, printeriem vai albumiem ieinteresēja, pasūti tās pie mums. Lai svētki izdodas!