Precīzas krāsas un ērta foto apstrāde: X-Rite + Affinity Photo

In Jaunumi On otrdiena, oktobris 10, 2017 Skatījumi: 1894
Vērtējums
1 2 3 4 5
2zvaigznes
Paldies par balsojumu!

Rudens ir krāsu mēnesis, kad košās lapas drīz vien nomaina niansēti un smalki toņi. Lai tie būtu precīzi un skaisti arī fotogrāfijās, ieteicams veikt kameras un ekrāna kalibrāciju. Mūsu klāstā ir dažādi X-Rite kalibrācijas rīki fotogrāfiem, videogrāfiem, kamerām, printeriem un ekrāniem. Tieši šobrīd tos iegādāties ir īpaši izdevīgi, jo bonusā saņemsiet dāvanu.

Pasūtot ColorMunki Display vai ColoChecker Passport Photo, BEZ MAKSAS saņemsi lielisku tieši fotogrāfiem radītu programmu attēlu apstrādei – Affinity Photo.

Piedāvājums spēkā līdz nākamā gada marta beigām. Pasūtot līdz 31. maram, saņemsi foto apstrādes programmu 54,99 Eur vērtībā BEZ MAKSAS!

Affinity Photo programma

Affinity Photo ir speciāli izstrādāta programma fotogrāfu vajadzībām. Fokusējoties uz visu apstrādes procesu, tā piedāvā fotogrāfiju rediģēšanu, uzlabošanu, retušu. Programmai ir intuitīva saskarne un dažādas noderīgas funkcijas:

  • Saprotama RAW failu apstrāde visu populārāko kameru failiem ar visiem nepieciešamajiem parametriem, histogrammu, selektīvo apstrādi, lēcu korekcijām u.c.;
  • Piedāvā plašu rīku kāstu, pie tam katrs no tiem strādā ātri, precīzi un efektīvi;
  • Dažādi filtri ar iespējām pielāgot katru parametru, pie tam filtri tiek uzlikti kā slāņi, ka ļauj tos labot, dzēst un izmantot maskas;
  • Selektīvā apstrāde ar precīzu iezīmēšanu un maskām;
  • Fotogrāfiju savienošana panorāmās ar automātisku salāgošanu un perspektīvas korekciju;
  • Retušas rīki, ieskaitot liquify;
  • Saderība ar grafiskajām planšetēm;
  • Iespēja darboties jebkādā krāsu telpā (RGB, CMYK, LAB, Greyscale);
  • Saderība ar Photoshop un citām programmām, izmantojot universālus failu formātus (PNG, JPG, TIFF, EPS, PDF, SVG, PSD);
  • Izmantojama gan uz Windows, gan Mac datoriem, pie tam ar iespēju visu pārnest uz citu distēmu.

Vairāk par Affinity Photo programmu skaties šeit: https://affinity.serif.com/en-gb/photo/

affinity.JPG

ColorMunki Display kalibrators ekrāniem

ColorMunki Display ļauj vienkārši un precīzi kalibrēt datora ekrānu, lai fotogrāfiju apstrādes procesā iegūtu pareizu krāsu attēlojumu. Programmatūras saskarne ērtā veidā palīdz izpildīt visu kalibrācijas procesu. Īpašās apkārtējā apgaismojuma noteikšanas kontroles un automātiskās ekrāna vadības funkcijas atvieglo pareiza profila izveidošanu.

Kalibratoram ir īpaši filtri un augstas kvalitātes optiskā sistēma, ātra gaismas mērīšana, kas uzlabo krāsu noteikšanu. Tas ir piemērots arī LED un LCD ekrāniem ar plašu krāsu spektru.

Kalibratoram ir 3 funkcijas – apkārtējā apgaismojuma mērīšana, monitora profilēšana un projektora profilēšana. Tas viss apvienots kompakta izmēra un eleganta izskata ierīcē.

PASŪTĪT kalibratoru

ColorChecker Passport Photo krāsu karte fotogrāfiem

Krāsu pase ļauj iegūt un saglabāt precīzas krāsas no fotogrāfijas uzņemšanas brīža līdz apstrādei, tādā veidā atvieglojot un paātrinot procesu.

Komplektā ietilpst 3 fotografējamās virsmas īpašā ietvarā, ko ērti novietot arī uz kādas virsmas.

PASŪTĪT krāsu karti

Pasūti un saņem dāvanu!

Piedāvājums spēkā līdz marta beigām. Pasūti līdz 31. martam un saņem foto apstrādes programmu Affinity Photo 54,99 Eur vērtībā BEZ MAKSAS!

Par akciju vairāk lasi šeit: http://www.xritephoto.eu/affinity