Riga Photo Show 2018 izstāde Ķīpsalā

In Jaunumi On pirmdiena, aprīlis 30, 2018 Skatījumi: 596
Vērtējums
1 2 3 4 5
2zvaigznes
Paldies par balsojumu!

Šogad izstāde notiks maijā - 11.-13.05.

Kā jau ierasts, izstādē parādīsim populārāko fotopreču klāstu šobrīd aktuālākajās tendencēs. Esam sagatavojuši labākos paraugus dažādām foto un video uzņemšanas situācijām, ko varēsi apskatīt, ciemojoties mūsu stendā.

Aktuālākie apgaismojuma veidi

Gaisma ir neatņema fotogrāfijas un vides sastāvdaļa, tāpēc parādīsim interesantāko no šīs pasaules. Daudzpusīgās un aktuālās studijas zibspuldzes Jinbei MSN ar automātisko regulāciju TTL un kvalitatīvās Elinchrom zibspuldzes.

Mūsdienās arvien populārāks un daudzveidīgāks kļūst pārnēsājamo zibspuldžu klāsts, tāpēc parādīsim labāko no Godox – jaudīgās AD600 un mazās AD200. Kā arī Jinbei – vispopulārākā HD610 zibspuldze un mazā Mars.

Tiem, kam aktuāls pastāvīgais apgaismojums, parādīsim lokanās LED, apaļās gredzenveida un freneļa gaismas no Came-TV, Ikan un Falcon Eyes.

Statīvi dažādām vajadzībām

Stendā parādīsim interesantākos statīvus no populārākajiem ražotājiem Benro un Mafrotto. Dažādi noderīgi risinājumi foto un video statīvu jomā, monopodi, karbona statīvi.

Priekšmetu foto

Priekšmetu fotogrāfiem īpaši interesanti būs gaismas kubi ar iebūvētu apgaismojumu, lai varētu uzsākt produktu fotografēšanu nekavējoties un darīt to kaut vai ar telefonu.

Video filmēšanai

Video filmētājiem parādīsim jaunākos aktīvos stabilizatorus gan spoguļkamerām, gan telefoniem – Zhijun Crane 2, Ikan DS2-A, Smooth Q. Tāpat arī Ronin stabilizatora un sliedes risinājums, apvienojot ar rakstītājiem un mikrofoniem.

Kameras un zibspuldzes

Tiem, kas tikko sāk darboties ai vēlas uzlabot savu pamatrīku klāstu, parādīsim jaunākās kameras un dažādus objektīvus no Canon, Olympus, Fuji, Pentax, Sigma.

Labākam apgaismojumam varēsi apskatīt kameras zibspuldzes no Hahnel un YongNuo, kā arī Hahnel lādētājus.

Somas un siksniņas aktīvajiem

Tiem, kas kustībā – piedāvājam apskatīt labākās mugursomas no Peak Design, Lowepro un Think Tank. Tās ir jāizmēģina, lai saprastu daudzo, pārdomāto detaļu nozīmīgumu.

Papildu tam piedāvāsim apskatīt arī Black Rapid un Peak Design stiprinājumus, lai kameru vai objektīvus stiprinātu pie jostas vai plecu lencēm.

Noderīgas lietiņas

Precīzu krāsu mīļotājiem parādīsim X-Rite kalibratorus un krāsu kartes.

Savukārt tiem, kam patīk darboties laboratorijā un aizrauj analogā foto šarms – filmiņu un foto papīra paraugi.

Gaidīsim Tevi ciemos mūsu stendā!