Rotolight – apaļās LED gaismas ar zibspuldzes režīmu

In Jaunumi On ceturtdiena, septembris 19, 2019 Skatījumi: 521

Portatīvas, jaudīgas, ātras un daudzpusīgas – tādas ir Rotolight inovatīvās LED gaismas fotogrāfiem un filmu veidotājiem. Tās ir vienkārši izcilas savā klasē.

Pie mums vari plašu klaštu Rotolight produkcijas. Gan atsevišķas gaismas, gan to komplektus.

Par Rotolight

Rotolight ir vadošais britu tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas daudzpusīgu un pārnēsājamo LED gaismu ražošanā fotogrāfiem un filmu veidotājiem. Uzņēmums ir slavens ar savu spēju ieviest jauninājumus un produktiem, kas sniedz attēlu veidotājiem unikālus instrumentus un priekšrocības, lai viņi varētu realizēt savas radošās idejas un ambīcijas.

Rotolight mērķis ir revolucionizēt veidu, kādā strādāt ar gaismu gan studijā, gan ārpus tās.

Rotolight ir izstrādājis neskaitāmas nozares inovācijas un ir plaši atzīts ar daudzām globālām balvām un atzinībām par inovāciju, tehnisko izcilību un produktu kvalitāti.

Kā ģimenes uzņēmums Rotolight ir unikāla ilgtermiņa perspektīva, kas ļauj koncentrēties uz nepārtrauktiem ieguldījumiem, lai nodrošinātu izcilus kvalitātes produktus un pilnīgi unikālu klientu pieredzi.

Kvalitatīvs apgaismojums portreta un studijas fotografēšanai

Papildus nepārprotamajām LED gaismas priekšrocībām – iespēja redzēt rezultātu "dzīvajā" uz kameras ekrāna un mazais enerģijas patēriņš – Rotolight piedāvā daudzas citas funkcijas, kas nav pieejamas ne zibspuldzēs, ne tradicionālajās studijas lampās.

Rotolight kvalitāte atspoguļojas lietotāju komentāros un saturā, ko tie rada ar šīm LED gaismām.

aeos6.jpg

Rotolight ir LED gaismām ir raksturīgs apaļs dizains. Neskatoties uz gaismas ķermeņu ārkārtīgi kompakto formātu, tie spēj izgaismot plašu virsmu.

Portretu, kāzu un modes fotogrāfi zina, ka lielāka virsma rada mīkstu un vienmērīgu gaismu. Rotolight gaismas ķemeņi rada apļveida atspīdumu modeļu acīs, atšķirībā no stūrainiem atspīdumiem softboksu vai citu gaismu izmantošanas gadījumā.

Svarīga Rotolight pazīme ir arī augstas kvalitātes gaismas diodes (CRI> 96, TLCI 91), kas novērš gaismas mirgošanu un nodrošina perfektu krāsu atveidi neatkarīgi no iestatījumiem. Lielākajai daļai Rotolight LED lampu ir maināma krāsu temperatūra ar plašu diapazonu (sākot no 3150K līdz 6300K), kas ļauj to pielāgot esošajiem gaismas avotiem, piemēram, mājsaimniecības spuldzēm, dienasgaismas spuldzēm vai dienasgaismai.

Rotolight LED gaismas neuzkarst neatkarīgi no tā, cik ilgi tās tiek izmantotas. Tas irnozīmīgs faktors studijas fotogrāfijā vai filmēšanai telpās, kurās vienlaicīgi un izlgstoši var tikt izmantotas daudzas lampas. Līdz ar to modeļu vai siltuma jutīgu objektu (piemēram, pārtikas) fotografēšana vai filmēšana būs daudz vieglāka.

Rotolight produkti

Jaudīga pastāvīgā gaisma ar zibspuldzes režīmu

Rotolight LED lampas ne tikai nodrošina nepārtrauktu gaismu, bet arī spēj strādāt kā zibspuldzes ar impusla ilgumu līdz pat 1/8000 sekundēm (tā saukto HSS zibspuldzi).

Atšķirībā no tradicionālajām zibspuldzēm, Rotolight nav starplaika starp gaismas impulsiem. Tas dod iespēju fotografēt nepārtraukti un būt pārliecinātiem, ka katrs kadrs tiks izgaismots vienādi.

Pateicoties energoefektīvai LED tehnoloģijai, viens akumulators nodrošina vairākus desmitus tūkstošus pilnas jaudas zibšņus.

Bezvadu vadība

Rotolight gaismās ir iebūvēts atbalsts Elinchrom Skyport bezvadu uztvērējs. Tas ir tirgū plaši pielietots palaidēju standarts, kas ļauj viegli izmantot šo gaismu zibspuldzes režīmu neatkarīgi no tā, kur novietojat lampas attiecībā pret kameru, jo Skyport sistēma darbojas līdz 200 metru attālumam.

Piederumu klāstā ir arī uzlabots Rotolight HSS raidītājs, ko var izmantot, lai regulētu spilgtumu, krāsu temperatūru, zibspuldzes ilgumu un apgaismojuma režīmu līdz pat 10 lampām, kas sadalītas 4 grupās. HSS raidītājs ir pieejams Canon, Nikon, Sony, Fuji, Olympus un Panasonic kamerām.

Īpašie video efekti

Video uzņemšanai Rotolight piedāvā unikālu specefektu komplektu. Izvēloties attiecīgo režīmu, šīs LED gaismas var simulēt kvēlojošu uguni, zibeni, TV ekrāna mirgošanu, šāvienus, policijas/ātrās palīdzības gaismas un paparazi zibšņus. Papildinot Rotolight gaismas ķermeņus ar apaļajiem krāsu filtriem, iegūsiet daudz radošu iespēju filmu veidotāju pasaulē.

Rotolight produkti

Rotolight produktu klāsts

Rotolight klāstā ir trīs galvenās produktu līnijas ar atšķirīgiem izmēriem un gaismas atdevi – Neo, Aeos un Anova Pro.

Visām šīm gaismām ir pieejams plašs aksesuāru klāsts, ietverot softboksus, šūnas, klapes, filtrus un citus.

Gaismas iespējams iegādāties gan atsevišķli, gan komplektos ar statīviem un nepieciešamajiem aksesuāriem.

Rotolight NEO 2

Kompakts, viegls un pārnēsājams LED apgaismojums ar mainīgu krāsu temperatūru, ko var izmantot gan uz kameras, gan atsevišķi.

Neo 2 darbojas ar 6 AA baterijām, kas nodrošina līdz pat 85 000 LED zibšņu vai 1,5 stundas nepārtrauktas gaismas ar pilnu jaudu. Šīs gaismas var darboties arī ar strāvas padevi studijas fotografēšanas laikā vai ilgākos videoierakstos.

Neo gaismas piedāvā profesionālu LED gaismu funkcijas, un tās ir aprīkotas ar filtru komplektu, somu un maiņstrāvas adapteri.

Rotolight Aeos

Ar svaru, kas ir mazāks par 1,5 kg, un sensacionāli plāna (tikai 2 cm), Aeos ir viena no portatīvākajām studijas gaismām tirgū. Paredzēta portretu fotogrāfiem un filmu veidotājiem, kas strādā pārsvarā ārpus studijas.

Maksimālā gaismas jauda ir 5750 luksi (līdz 1 metram), un, pateicoties energoefektīvai LED tehnoloģijai, 95 Wh Rotolight V-mount akumulators nodrošina līdz pat 3 stundām nepārtrauktas gaismas ar pilnu jaudu.

Komplektā ietilpst profesionāla statīva galva, filtra komplekts un maiņstrāvas adapteris.

Rotolight Anova Pro 2

Viena no jaudīgākajām LED gaismām savā klasē. Anova Pro 2 rada mīkstu gaismu ar iespaidīgiem 10 700 luksiem, bet enerģijas patēriņš ir tikai 72 W, kas nerada siltumu.

Darbojoties zibspuldzes režīmā, viens V-veida akumulators var nodrošināt pietiekamu enerģiju līdz 150 000 zibšņiem ar pilnu jaudu! Citiem vārdiem sakot, ideāls apgaismojums studijas portretiem, modes, pārtikas fotografēšanai, videoierakstu un TV pārraidēm.

Anova Pro 2 ir pieejama trīs versijās; Standarta ar 50 grādu leņķi, Ultrawide ar 110 grādu leņķi un Solo, kam ir 50 grādu leņķis un fiksēta krāsu temperatūra 5600K (dienasgaisma).

Visām gaismām ir integrēti alumīnija rokturi, un tie ir aprīkoti ar kronšteinu vieglai piestiprināšanai uz statīva. Komplektā ietilpst arī filtru komplekts un maiņstrāvas adapteris.