Sagaidi macro pavasari ar Tamron un dāvanām!

In Jaunumi On ceturtdiena, aprīlis 9, 2020 Skatījumi: 887

Pavasaris ir izcils laiks, kad fotografēt makro. Īpaši, ja gribi uzlabot savas prasmes gan makro, gan klusās dabas fotografēšanas jomās. Tieši šobrīd ir iespēja saņemt DĀVANU! Lasi tālāk.

Poļu makro fotogrāfe Magda Vasiczeka (Magda Wasiczek) stāsta par to, kā gūt panākumus makro fotogrāfēšanā.

“Man makro un dārza fotografēšana ir veids, kā palielināt izpratni par dabas skaistumu. Es esmu iemācījusies saskatīt lietas, ko kādreiz nevarēju saskatīt ar neapbruņotu aci, izbaudīt miljoniem mazu detaļu, kurām iepriekš nepievērsu uzmanību. Es nedodos uz pļavu vai dārzu ar plānu, ko es uzņemšu. Es ļauju dabai mani pārsteigt. Es mīlu saviļņojumu, kad tiek atrasta tēma brīvā dabā. Tas ir tāpat kā atvērt dāvanas Ziemassvētkos.”

Šobrīd pavasaris ir tepat aiz stūra, un video jūs redzēsiet, kā Magda darbojas un iegūsiet sev labākos padomus, kā gūt panākumus makro fotografēšanā.

Magda ir pirmā persona, kas uzvarēja International Garden Photographer of the Year Award divas reizes - 2012. un 2015. gadā. Fotografējot makro, ziedus vai dārzā, viņai patīk izmantot Tamron SP 90mm f/2.8 Di Macro 1:1 VC USD kopā ar savu Nikon kameru.

Skaties video https://www.youtube.com/watch?v=dSVxm3cnEIE

Tamron piedāvājums

Ja meklē labu objektīvu macro un ne tikai bildēšanai, piedāvājam izvēlēties Tamron, jo tieši tagad bez maksas komplektā saņemsi dāvanu!

Lieliski gaišie objektīvi Sony pilna un nepilna kadra kamerām ar 1:2 pietuvinājuma iespēju ļaus uzņemt portretus, arhitektūru, ielu foto, ainavas, klusās dabas un daudz ko citu.

Pērkot kādu no šiem lieliskajiem objektīviem, DĀVANĀ saņem aksesuāru komplektu Hähnel Universal Flash Accessory komplektu savai zibspuldzei 58Eur vērtībā bez maksas.

Dāvanas piedāvājums ir spēkā līdz 2020. gada 31. maijam.