Sagatavojies svētkiem ar Fuji!

In Jaunumi On pirmdiena, novembris 2, 2020 Skatījumi: 1647

Tuvojoties svētkiem, sagatavojām lielisku iespēju iegādāties Fujifilm kameras un objektīvus lētāk. Tā varētu būt izcila dāvana sev vai kādam mīļam fotogrāfam.

Fujifilm bezspoguļa kameras piedāvā augstas kvalitātes foto un video uzņemšanu ar mūsdienīgām iespējām, nezaudējot senatnīgo šarmu.

Zemāk skaties visus Fujifilm piedāvājumus – atlaides kamerām un atmaksas iespējas objektīviem!

Fujifilm X-T4 ar VG-XT4 gripu

Jaunā Fujifilm X-T4 bezspoguļa kamera ir ar sensora stabilizāciju, ātru, uzlabotu autofokusu, līdz 20 fps, 4K video un filmiņu simulācijām.

Pērkot X-T4 kameru vai komplektu laika periodā 2. novembris - 17. janvāris 2021, saņem 280Eur vērtu DĀVANU - VG-XT4 gripu.

Akcijā piedalās gan kameras, gan to komplekti:

Fujifilm X-T30 lētāk!

Fujifilm X-T30 ir lieliska vidējās klases bezspoguļa kamera ar 26MPix sensoru, iespēju fotografēt līdz 30 kadriem sekundē, 4K video, atlokāmu skārienekrānu un samērīgu cenu. Šobrīd tām ir PAZEMINĀTA CENA!

Atlaide spēkā laika periodā 2. novembris - 17. janvāris 2021.

Cena samazināta gan kamerām, gan to komplektiem:

Naudas atmaksa Fujifilm objektīviem

Tiem, kam jau ir Fujifilm kamera vai plāno tādu iegādāties, šobrīd ir lieliska iespēja paplašināt savas iespējas ar kādu no izcilajiem FX objektīviem. Iegādājoties kādu no sarakstā minētajiem objektīviem laika periodā 2. novembris - 17. janvāris 2021, izmanto iespēju saņemt NAUDAS ATMAKSU!

Lai pieteiktos atmaksai, dosies šeit: https://www.fujifilm-connect.com/promotions/promotion.php?country=lv&id=304

Šeit saraksts ar objektīviem un atbilstoši naudas atmaksas summu.

200Eur atmaksa:

150Eur atmaksa:

100Eur atmaksa:

50Eur atmaksa:

Pazemināta cena Fujifilm X-T3 kamerām un komplektiem

Iepriekšējās paaudzes Fujifilm X-T3 joprojām nav zaudējusi savu asumu. Tā ir laba iespēja lētāk iegūt savā īpašumā lielisku Fujifilm bezspoguļa kameru ar klasei atbilstošu autofokusa darbību (425 autofokusa punkti), līdz 30 kadriem sekundē, 4K video atlokāmu skārienjutīgo ekrānu un nemainīgu retro šarmu. Visām X-T3 kamerām un komplektiem šobrīd pazemināta cena.

Jaunā cena ir spēkā laika periodā 2. novembris - 17. janvāris 2021.

Fujifilm X-S10 kopā ar FX55-200mm objektīvu

Tikko iznākusī Fujifilm X-S10 bezspoguļa kamera ir lielisks kompromiss starp augstākās klases X-H1 un X-T30. Iebūvēta sensora stabilizācija, lielisks autofokuss, 30 kadri sekundē foto un 4K video, kā arī pilnībā atlokāms ekrāns. Tas viss – nezaudējot Fujifilm kameru šarmu. Šobrīd iespējams saņemt 200Eur NAUDAS ATMAKSU, ja pirksi komplektā ar universālo tālummaiņas objektīvu FX 55-200mm.

Pieteikties atmaksai vari šeit: https://www.fujifilm-connect.com/promotions/promotion.php?country=lv&id=286

Piedāvājums spēkā laika periodā 15. oktobris – 31. decembris, 2020.

Sagādā sev un mīļajiem stilīgas un kvalitatīvas dāvanas!