Seminārs par krāsu kalibrāciju

In Jaunumi On pirmdiena, marts 5, 2018 Skatījumi: 889
Vērtējums
1 2 3 4 5
Paldies par balsojumu!

Master Foto sadarbībā ar Fototelpu piedāvā apmeklēt semināru par krāsu kalibrāciju.

Precīzas krāsas ir svarīgas ikvienam, kas nodarbojas ar komerciālu fotografēšanu, plāno veidot izdrukas vai arī vienkārši vēlas justies drošs par precīzām krāsām visos grafiskajos darbos. Ar kalibrētu kameru, monitoru, printeri vai projektoru tu varēsi būt pārliecināts, ka tas, ko redzi, tiks iegūts arī gala rezultātā.

Seminārs notiks šī gada 16. martā plkst. no 12:00 līdz 16:00 Fototelpas semināru zālē F. Sadovņikova ielā 39, Rīgā (0. stāvs, ieeja caur Master Foto veikalu).

Seminārs ir paredzēts iesācējiem, kas varbūt ir dzirdējuši par krāsu kalibrāciju, taču nav sanācis ar to pašiem iepazīties. Ja arī tev šķiet, ka precīzas krāsas ir svarīgas, bet baidies pats mēģināt, noteikti atnāc uz semināru. Krāsu kalibrācija nav tik sarežģīts process, lai to nevarētu veikt katrs pats mājas apstākļos – un mēs parādīsim, kā to izdarīt.

Semināra iesākumā Fototelpas pārstāvis Mārtiņš Vanags pastāstīs par krāsu teoriju.

Turpinājumā Master Foto pārstāvji pastāstīs, kādi krāsu kalibrācijas rīki ir pieejami, iepazīstinās ar X-Rite un Datacolor kalibratoriem un krāsu kartēm.

Semināra apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, kā notiek kalibrācijas process un kāpēc tas ir nepieciešams. Iepazīstoties ar dažādiem produktiem, varēsiet labāk saprast, ar ko tie atšķiras un kādas iespējas tie piedāvā. Seminārā demonstrēsim, kā atšķiras kalibrēts un nekalibrēts monitors, kamera un printeris, kā arī uz vietas būs iespēja pašiem izmēģināt kalibrācijas procesu (nodrošināsim dažus monitorus, printeri, skeneri). Seminārā parādīsim arī retāk pieminēto kameras kalibrāciju.

Semināra mērķis ir pēc iespējas skaidri un ilustratīvi izskaidrot un parādīt kalibrācijas nozīmi un procesu, kā arī parādīt un ļaut pašiem izmēģināt konkrētus kalibratorus.

Pēc semināra ir plānots veidot padziļinātu meistarklasi tiem, kam būs īpaša interese un vēlme līdzdarboties.

Pasākuma apmeklējums ir bezmaksas.

Lai pieteiktos, ir nepieciešams reģistrēties.

Vari atzīmēties arī Facebook.