Sigma, Samyang un Tamron objektīvu konsoles nomā

In Jaunumi On piektdiena, augusts 10, 2018 Skatījumi: 567

Arvien biežāk jauniem objektīviem tiek piedāvāta iespēja atjaunot programmatūru un pielāgot dažādus parametrus, lai to darbība būtu precīza, ātra un lietotājam maksimāli ērta. Lai to izdarītu, ražotāji veido speciālu ierīci (konsole/doks), ar kuras palīdzību objektīva pievienošana datoram ir vienkārša un ērta. Šīs iekārtas ir iespējams iegādāties reizē ar objektīvu vai atsevišķi, taču ne visiem to vajadzēs tik bieži, lai veiktu iegādi. Tāpēc mēs piedāvājam iespēju iznomāt konsoles Tamron un Sigma objektīviem.

Sigma USB Dock konsole

Sigma USB doks ļauj pieslēgt Sigmas Art, Sport un Contemporary sēriju objektīvus caur USB savienojumu pie datora, lai atjaunotu to programmatūru, kalibrētu autofokusu un uzstādītu papildu parametrus. To var izdarīt ar bezmaksas Sigma Optimization PRO programmu, ko varēsi lejupielādēt no viņu lapas.

Saderīgos objektīvus skaties šeit: https://www.sigma-global.com/en/lenses/cas/product/accessories/usb-dock/

Nākotnē šis saraksts varētu papildināties ar citiem Art, Sport un Contemporary sēriju objektīviem.

Tamron TAP-IN konsole

Tamron Tap-in konsole ļauj pieslēgt jaunos Tamron objektīvus caur USB savienojumu pie datora, lai atjaunotu to programmatūru, kalibrētu autofokusu un uzstādītu papildu parametrus. To var izdarīt ar bezmaksas Tamron TAP-in Utility programmu, ko varēsi lejupielādēt no viņu lapas.

Saderīgos objektīvus skaties šeit: https://www.tamron.co.jp/software/en/tapin/help/lens/

Nākotnē šis saraksts varētu papildināties ar citiem Tamron objektīviem.

Bezmaksas noma vienmēr

Piedāvājam lielisku iespēju arī visiem tiem, kas vēl tikai plāno iegādāties Tamron vai Sigma objektīvus. Pērkot objektīvu pie mums, saņem bonusu: ja noskatītais objektīvs ir saderīgs ar konsoli, tad saņemsi bezmaksas nomas iespējas attiecīgajai konsolei.

Bezmaksas noma būs aktuāla, kamēr vien nepieciešams, nomājot uz vienu dienu un iepriekš pārliecinoties, ka šajā dienā attiecīgā konsole ir pieejama. Ja esi mūsu klients un pirki objektīvu pie mums, tad pie rezervācijas norādi, ka vēlies bezmaksas nomu.

Ja rodas kādi jautājumi, droši sazinies ar mūsu konsultantiem.

Apskatīt Tamron objektīvus

Apskatīt Sigma objektīvus

Papildināts! Samyang Lens Station

Papildus populārajām Sigma un Tamron konsolēm, pievienojām nomā arī Samyang Lens Station konsoli, kas ir paredzēta Samyang objektīviem ar autofokusu, kas ir speciāli Sony E bajonetei. Līdzīgi kā abas iepriekšējās, arī šī konsole ļauj kalibrēt autofokusu un atjaunot programmatūru, kā arī pielāgot diafragmu un regulēt manuālā fokusa jutību.