Svētku piedāvājums no DJI

In Jaunumi On piektdiena, novembris 27, 2020 Skatījumi: 2372

Tuvojoties Ziemassvētkiem un gadu mijai, DJI ir sagatavojis dažādus jaunumus.

Meklē dāvanas sev vai mīļajiem uz svētkiem? Kā būtu ar dronu, stabilizatoru vai piedzīvojumu kameru lieliskiem kadriem?

Plāno attīstīt savas video veidošanas iemaņas? Kā būtu ar jaunu stabilizatoru viedtālrunim, bezspoguļa, DSLR kamerai vai profesionālai filmēšanas tehnikai?

Vēlies uzsākt blogot? Viedtālruņa stabilizators būs lielisks papildinājums, lai video būtu baudāmi.

Ir tik daudz veidu, kā sevi iepriecināt uz svētkiem, jaunu darba gadu vai vienkārši brīdī, kad jūti – nepieciešams kāds tehnisks uzlabojums.

Šeit apkopojām DJI jaunumus, lai izvēle būtu vienkāršāka.

DJI jaunumi

Mini 2 drons

Jaunais DJI Mini 2 drons ir klāt! Tas ir vēl mazāks un ērtāk lietojams, noturīgs pret vēju, ar gudriem sekošanas algoritmiem un dažādiem režīmiem. Mini 2 ir spējīgs lidot līdz pat 31 min un pārraidīt video signālu līdz 10km attālumā. Tas, protams, filmē 4K video un uzņem lieliskus attēlus arī RAW formātā.

DJI Mini 2 drons

Osmo Pocket 2 kamera-stabilizators

Vēl mazāks un gudrāks - DJI Osmo Pocket 2. Tam ir 64MPix sensors, ar kā palīdzību uzņemt gan lieliskus attēlus, gan 4K60p video. Iebūvētie mākslīgā intelekta režīmi ļaus uzņemt dažādus interesantus kadrus, bet 3 asu stabilizācija palīdzēs video vienmēr būt stabilam un baudāmam. Osmo Pocket 2 ir aprīkots ar krāsainu ekrānu, lai darbošanās ar to būtu vēl vieglāka.

Osmo Pocket 2

Osmo Mobile 4 stabilizators

Vēl nekad nav bijis tik viegli filmēt kā ar DJI Osmo Mobile 4 stabilizatoru! Tam ir jauna veida magnētiskā piestiprināšana, kas ļauj viedtālruni ielikt stabilizatorā ar vienu kustību. Salokāmais korpuss ļauj to paņemt līdzi jebkur un sākt lietot momentā! Mākslīgā intelekta algoritmi palīdzēs uzņemt ideālu video dažādās situācijās. Pie tam Osmo Mobile 4 darbosies pat līdz 15 stundām.

Osmo Mobile 4

Ronin S2 stabilizators

DJI Ronin S2 stabilizators ir radīts īstiem profesionāļiem. Speciālā karbona konstrukcija ar plašām aksesuāru pievienošanas iespējām un līdz 4,5kg noslodzi ļaus to izmantot ar profesionālu filmēšanas tehniku. Titāna stabilizācijas algoritms, mākslīgā intelekta atbalstītas funkcijas un skārienjutīgais ekrāns nodrošinās ērtu lietošanu un izcilu rezultātu tad, kad kompromisiem nav vietas.

Ronin S2

Ronin SC2 stabilizators

DJI Ronin SC2 ir lielisks jaunās paaudzes 3 asu aktīvais stabilizators. Titāna stabilizācijas algoritms un mākslīgā intelekta funkcijas palīdzēs iegūt stabilus video ar spoguļa un bezspoguļa kamerām (līdz 3kg). Transformējams korpuss un baterijas darbība līdz 14 stundām ļaus to ērti paņemt līdzi un izmantot filmēšanas procesā.

Ronin SC2

Jaunumi no DJI

DJI Mini 2 DJI Mini 2 drons
DJI Osmo Pocket 2 DJI Osmo Pocket 2
DJI Osmo Mobile 4 DJI Osmo Mobile 4
DJI Ronin S2 DJI Ronin S2
DJI Ronin SC2 DJI Ronin SC2