Tamron piedāvājumi pavasarī

In Jaunumi On trešdiena, aprīlis 17, 2019 Skatījumi: 1908

Pavasaris ir labs laiks, kad papildināt savu optikas klāstu ar kādu izcilu objektīvu. Piedāvājam ieskatīties Tamron jaunās G2 sērijas objektīvos. G2 ir atjaunoti un uzlaboti daudzu iemīļoti objektīvi, kas nodrošina izcilu attēlu kvalitāti, stabilizāciju un drošu, izturīgu konstrukciju.

Šobrīd piedāvājam populārākos objektīvus iegādāties ar patīkamu atlaidi, un trijiem citiem piedāvājam noderīgus aksesuārus komplektā.

Piedāvājums spēkā līdz šī gada 30. jūnijam.

Iegādājoties pie mums Tamron objektīvu, konsoli kalibrēšanai un atjaunināšanai varēsi ņemt nomā bez maksas. Vairāk par to lasi šeit.

Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 DI VC USD G2

Jaunais SP 150-600mm F/5-6.3 DI VC USD G2 sērijas superzoom ļaus pievilkt tuvāk putnus, pumpurus, pirmo pavasara taureni. Tas ir izcili piemērots dabas fotogrāfiem – liels fokusa diapazons, attēla stabilizācija. Šobrīd objektīvam piedāvājam labu cenu.

Canon versija Nikon versija

Tamron SP 70-200mm F/2.8 DI VC USD G2

Tamron SP 70-200mm F/2.8 DI VC USD G2 ir īpaši piemērots portretiem, tuvplāniem, arī dabai un ceļojumiem, lai iegūtu asu attēlu uz izplūduša fona. Tas ļauj fotografēt arī sliktākos gaismas apstākļos, pateicoties plašai diafragmai un attēla stabilizācijai. Līdz jūnija beigām iegādājies objektīvu lētāk.

Canon versija Nikon versija

Tamron SP 24-70mm F/2.8 DI VC USD G2

Tamron SP 24-70mm F/2.8 DI VC USD G2 ir izcils objektīvs portretiem, fotosesijām un pasākumu foto - kāzās, sporta pasākumos un citur. Plaša diafragma un attēla stabilizācija ļaus to izmantot arī tumšākos apstākļos. Šajā pavasarī objektīvam īpaši draudzīga cena.

Canon versija Nikon versija

Tamron SP 15-30mm F/2.8 DI VC USD G2 + Nisi filter holder 150

Izcilais Tamron SP 15-30mm F/2.8 DI VC USD G2 ir ainavu, interjera un pasākuma fotogrāfu sapnis. Tas ne tikai ļaus uzņemt plašus skatus, bet savas plašās diafragmas un stabilizācijas dēļ varēsi to izmantot arī šaurās un ne pārāk gaišās telpās. Pērkot objektīvu, saņemsi komplektā Nisi filtru turētāju.

Canon versija Nikon versija

Tamron SP 90mm F/2.8 DI VC USD MACRO + Tamron UV filter + Lenspen

Tiem, kam patīk sīkas un smalkas detaļas, Tamron SP 90mm F/2.8 DI VC USD MACRO būs īstā izvēle. Gaišais objektīvs ar ērtu fokusa attālumu un attēla stabilizāciju ļaus fotografēt pat no rokas. Pērkot šo objektīvu, komplektā saņemsi UV filtru un objektīva tīrīšanas zīmuli/otiņu.

Canon versija Nikon versija

Tamron 100-400mm F/4.5-6.3 DI VC USD + Tripod mount

Tamron 100-400mm F/4.5-6.3 DI VC USD ir populārs tālummaiņas objektīvs tiem, kas nevēlas nēsāt smagus stilkus, tomēr vēlas fotografēt arī tālus skatus. Pērkot šo objektīvu, komplektā saņemsi statīva stirpinājumu, lai turpmāk varētu uzņemt vēl asākas fotogrāfijas.

Canon versija Nikon versija

Visi objektīvi ir pasūtāmi pie mums veikalā, un pieejami Canon un Nikon kamerām. Cenas un dāvanu piedāvājums ir spēkā līdz šī gada 30. jūnijam.