Zhiyun jaunākie stabilizatori - Weebill LAB un Crane 3 LAB

In Jaunumi On otrdiena, februāris 12, 2019 Skatījumi: 520

Pagājušā gada otrajā pusē Zhiyun paziņoja par diviem jaunas paaudzes aktīvajiem stabilizatoriem. Vispirms tika parādīts Zhiyun Weebil LAB un vēlāk – Zhiyun Crane 3 LAB stabilizators.

Abi stabilizatori ir paredzēti darbam ar spoguļkamerām un citām līdzīga izmēra filmēšanas sistēmām, taču nedaudz atšķiras gan pašu stabilizatoru svars, gan to atbalstītā maksimālā noslodze.

Zhiyun Weebil LAB pats sver nedaudz zem kilograma, taču ļauj stabilizēt kameru līdz pat 3 kg. Savukārt Crane 3 LAB sver mazliet virs kilograma, toties ļauj darboties ar kameru sistēmām līdz pat 4,5 kg. Nedaudz atšķiras arī darbības laiks ar vienu uzlādi. Crane 3 ļauj strādāt līdz 7,5 stundām, bet Weebill līdz pat 10 stundām.

Zhiyun Weebill LAB

Zhiyun Crane 3 LAB

Kuru no stabilizatoriem izvēlēties, tas ir atkarīgs no izmantojamās kameras, objektīviem un pārējās tehnikas, jo pēc funkcijām abi stabilizatori ir diezgan līdzīgi. Tālāk rakstā apskatījām galvenās jauno stabilizatori īpašības.

43738016_297589987523780_833664762309194

Spēcīgi un izturīgi

Izmantojot Weebill LAB vai Crane 3 LAB, operators var viegli atrast vislabāko darba pozīciju visiem filmu ierakstu veidiem, neatkarīgi no tā, vai to lieto ar vieglajām spoguļkamerām vai profesionālām DSLR kamerām ar ātru un smagu tālummaiņas objektīvu. Stabilizatori ir paredzēti noteiktai slodzei, ko nevajadzētu pārsniegt, taču pat Weebill LAB būs piemērots lielai daļai vienkāršāku kameru sistēmu.

Lielākā brāļa Crane 3 LAB augstas kvalitātes motori ir uzlaboti salīdzinājumā ar Crane 2. Tie ir divreiz spēcīgāki, 1,5 reizes ātrāki un spēj izturēt smagāku aprīkojumu (4,5 kg, salīdzinot ar 3,2 kg priekšgājējam), pie tam arī ievērojami klusāki.

Jaudīgas uzlādējamās baterijas var nodrošināt 7,5 stundu ilgu Crane 3 LAB darbības laiku, un tās ir tādas pašas kā Crane un Crane 2 izmantotās. Baterijas var pilnībā uzlādēt tikai 4 stundās, izmantojot stabilizatora USB portu.

Savukārt Weebill LAB stabilizators ir aprīkots ar divām standarta 18650 akumulatoru baterijām, kuras vienlaikus var darboties līdz pat 10 stundām nepārtrauktas filmēšanas. Weebill Lab ļauj filmēšanas laikā uzlādēt kameru, tāpēc jums nav jāpārtrauc filmēšana, lai nomainīt kameras baterijas (tikai kamerām, kuras atbalsta uzlādi caur USB).


Zhiyun Weebill LAB

Zhiyun Crane 3 LAB

Ātri un viegli balansējami

Gan Weebil LAB, gan Crane 3 LAB ir jauna balansēšanas sistēma ar fiksētāju katrā asī. Tas ļauj bloķēt noteiktu asi, līdzsvarojot citu, kas vienkāršo darbu. Turklāt pašreizējo iestatījumu var saglabāt, lai varētu ātri uzsākt filmēšanu nākamajā reizē, kad vēlaties izmantot stabilizatoru.

Zhiyun Weebill LAB

Zhiyun Crane 3 LAB

Ergonomiski

Abiem stabilizatoriem ir speciāla konstrukcija, kas ļauj to formu pārveidot pēc vajadzības. Pārvietojot rokturi no standarta apakšējās pozīcijas uz augšējo, ir iespējams iegūt plašākas iespējas filmēt no zema skatu punkta bez rokas un plaukstas traumēšanas. Tā ir ievērojama priekšrocība, jo īpaši strādājot ar smagāku aprīkojumu.

Ja vēlaties filmēt no augstākas perspektīvas, rokturi var viegli pagriezt tradicionālā vertikālā stāvoklī. Šī daudzpusība nodrošina gandrīz visus populārākos filmēšanas veidus, lai varētu iztikt ar mazāku aprīkojuma klāstu.

Zhiyun Weebill LAB

Zhiyun Crane 3 LAB

Atbalsta fokusēšanu un tālummaiņu

Abiem stabilizatoriem ir intuitīvs interfeiss, kas smēlies iedvesmu no lidmašīnas kursorsviras. Rokturis ir aprīkots ar viegli pieejamām tiešajām pogām un regulēšanas disku.

Uz roktura ir arī dzidrs OLED displejs, kurā ir redzams savienojuma statuss, akumulatora līmenis, stabilizatora režīms un vairāki kameras iestatījumi, kas ļauj pilnībā kontrolēt visus datus ieraksta laikā.

Turklāt gan Weebill LAB, gan Crane 3 LAB atbalsta fokusēšanas un tālummaiņas motorus no Zhiyun (aksesuāri), lai ar stabilizatora regulēšanas disku varētu mainīt kameras tālummaiņu vai fokusu.

Zhiyun Weebill LAB

Zhiyun Crane 3 LAB

Izmantojiet savu viedtālruni kā monitoru un kustības sensoru

Ar Weebill LAB un Crane 3 Lab ir iespējams izveidot bezvadu savienojumu ar viedtālruni un izmantot to kā uzlabotu kontrolieri. Vienkārši pārvietojot tālruni, jūs kontrolējat stabilizatora slodzi reālajā laikā.

Tālruņa ekrāns var tikt izmantots arī reāllaika uzraudzībai, kadrēšanai un kameras parametru iestatīšanai. Tagad jūs varat kadrēt un fotografēt/filmēt no jebkura leņķa jebkurā skatā! Telefona pieslēgums ļauj maksimāli izmantot stabilizatoru jauno apgriezto pozīciju.

Izmantojot ZY PLAY lietotni (pieejama iPhone un Android ierīcēm), pieejami dažādi režīmi, piemēram, Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Long Exposure Timelapse un daudz ko citu.

Zhiyun Weebill LAB

Zhiyun Crane 3 LAB

Go režīms spriedzes ainām

Izmantojot vienu pieskārienu pogai "Go", jūsu kamera ir gatava rīkoties ekstremālās sporta ainās. Go režīmā uzreiz tiek aktivizēts viss motoru potenciāls, kas pielāgojas ātrākai kustībai, braucot vai fotografējot no automašīnas, velosipēda utt. Tagad jūs varat veikt sižeta pāreju, cik ātri vien vēlaties!