Hoya HD mark II CIR-PL 82mm polarizācijas filtrs

12816 ar PVN

€ 140.95

Ir uz vietas
1 vienība201851
0024066070685
Hoya Filters

Jauns


  • High quality circular polarizer filter
  • Hoya HD Mk II series
  • 16-layer anti-reflective multi-coating
  • Slim matte black aluminium frame
  • For lenses with 82 mm filter thread

HOYA HD nano Mk II CIR-PL filtrs ļauj fotoattēlā izveidot unikālus efektus, kurus pēcapstrādes laikā nav iespējams sasniegt, izmantojot rediģēšanas programmatūru. Viens no šādiem efektiem ir gaismas atstarojumu kontrole uz stikla vai ūdens virsmām. HOYA HD nano Mk II CIR-PL ļauj kontrolēt gaismas viļņus, kas iekļūst jūsu objektīvā, filtrējot visu polarizēto gaismu. Tas ļauj jums redzēt zemāk esošās ūdens virsmas. Šis efekts ir lieliski piemērots arī stikla virsmām. Noņemot atspulgus, jūs varat skatīties caur stiklu un ielūkoties interjerā. Uzlabojiet kontrastu un krāsu piesātinājumu
Polarizētā gaisma neaprobežojas tikai ar virsmas atspīdumiem, bet arī gaisma, kas spīd tieši no debesīm, ir polarizēta. Gaisa molekulas, mitrums un putekļi izkliedē saules gaismu, un šo gaismu var izfiltrēt ar HOYA HD nano Mk II CIR-PL. Tas ļauj ievērojami palielināt debesu kontrastu, novēršot dūmaku un uzlabojot zilās nokrāsas.

Control reflections
Since light reflected from non-metallic surfaces polarizes, the HOYA HD Mk II CIR-PL filter makes it possible to control which light enters the lens, giving you more creative avenues to improve your image.

One such avenue is the reduction of reflections, for example, on water surfaces. With the HOYA HD Mk II CIR-PL, you can greatly control and remove reflections, allowing you to show the natural colors and details of submerged objects.

It is also possible to reduce reflections from glass surfaces, allowing you to see through glass windows. This way, you can make out the interior of buildings!

Enhance contrast and color saturation
This filter is not limited to surface light reflection control. Light waves reduce clarity and saturation of certain colors, making them appear hazed in the final photo.

The HOYA HD Mk II CIR-PL also filters these light waves, greatly enhancing color contrast, and making skies and green foliage look more defined through deeper and more natural color tones.
Preces veidsObjektīvu filtri-CPL
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
Preces ar atlaidi (%)Neliela atlaide (līdz 10%)
Atlaides apjoms (€)20 - 50 €
Atlaides apjoms (€)5 - 20 €

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti