Marumi DHG cirkulārais polarizācijas filtrs ir tādas pašas kvalitātes kā profesionāls augstākais filtrs par daļu no cenas. DHG sērijas filtri ir izgatavoti no īpaša pārklājuma, kas novērš nevēlamus atspulgus, matēta melna metāla malas un melnas stikla malas, lai samazinātu iekšējo atspīdumu.

;

Marumi cirkulārās polarizācijas filtru izmanto, lai uzlabotu krāsas un kontrastu. un noņemt atspulgus fotogrāfijās. Apļveida polarizācijas filtrus var izmantot gadījumos, kad ir vēlama atstarošanas samazināšana līdz minimumam. Objekta fotografēšana aiz stikla muzejā vai dzīvnieka fotografēšana zem ūdens ir piemēri gadījumiem, kad var vēlēties izmantot polarizācijas filtru.

;

Marumi DHG cirkulārās polarizācijas filtra iespējas

;< p>Pagriežot un regulējot filtra ārējo gredzenu, varat izlemt, vai koncentrēties uz atspīdumu noņemšanu vai attēla dziļumu. Pateicoties tam, apļveida polarizācijas filtru var izmantot arī ainavu fotografēšanai, jo filtru var pielāgot, lai uzlabotu zilos toņus debesīs. Turklāt filtrs var uzlabot mākoņu kontrastu debesīs un parasti ir piemērots lietošanai ārā dienas laikā.
Marumi cirkulārās polarizācijas filtru izmanto, lai uzlabotu krāsas. un kontrastējiet un noņemiet atspulgus fotogrāfijās. Apļveida polarizācijas filtrus var izmantot gadījumos, kad ir vēlama atstarošanas samazināšana līdz minimumam. Objekta fotografēšana aiz stikla muzejā vai dzīvnieka fotografēšana zem ūdens ir piemēri gadījumiem, kad var vēlēties izmantot polarizācijas filtru.

;

Pagriežot un regulējot filtra ārējo gredzenu, jūs var izlemt, vai koncentrēties uz atspulgu noņemšanu vai attēla dziļumu. Pateicoties tam, apļveida polarizācijas filtru var izmantot arī ainavu fotografēšanai, jo filtru var pielāgot, lai uzlabotu zilos toņus debesīs. Turklāt filtrs var uzlabot mākoņu kontrastu debesīs un parasti ir piemērots lietošanai ārā dienas laikā.Filtra tipsCPL (polarizācijas)
Filtra izmērs49mm

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti