H&Y Revoring 46-62 mm adjustable filter holder for 67 mm filters

HF2774

0489705234488

H&Y

Jauns

5345 ar PVN

PĒRC UZREIZ


1 vienība

Ir uz vietasH&Y Revoring 46–62 mm regulējamais filtra turētājs ļaus vienu 67 mm filtru bez piepūles savienot ar daudziem dažādiem objektīviem, ietaupot vietu fotografēšanas somā vai mugursomā. Nodrošiniet ērtu darbību un efektīvu aprīkojuma aizsardzību. Vienreiz par visām reizēm aizmirstiet par tālummaiņas gredzeniem, kas bieži iestrēgst uz objektīviem tieši tad, kad nepieciešams ietaupīt laiku. Uzziniet par novatorisko stiprinājumu sistēmu, ko novērtē fotogrāfi un filmu veidotāji visā pasaulē.

H&Y Revoring 46–62 mm regulējamā stiprinājuma galvenās funkcijas

  • novatoriska “mainīga asmens” tehnoloģija, kas ļauj uzstādīt 67 mm filtru objektīviem ar diametru no 46 līdz 62 mm.
  • spēcīga aizsardzība objektīva priekšpusei
  • spēcīgs savienojums starp filtru un turētāju, kā arī turētāju un objektīvu
  • Izgatavots no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma ar anodisku pārklājumu
  • Precīza meistarība novērš objektīva bojājumus no anoda pārklājuma.
  • precīza apstrāde novērš gaismas atspīdumu un izsvīdumus
  • nav vinjetes efekta


Revolucionārs samazināšanas gredzens
Ikviens, kurš pirmo reizi saskaras ar unikālo H&Y montāžas standartu, uzdod sev vienu būtisku jautājumu: “Kāpēc neviens to nav izgudrojis iepriekš! ”. Revoring ir vismodernākais reducēšanas gredzens, kas jebkad radīts. Ar savu gudro “mainīgo asmeņu” tehnoloģiju ikviens DSLR vai bezspoguļa īpašnieks var viegli uzstādīt vienu un to pašu filtru dažādiem objektīviem, neizmantojot papildu adapterus.

Augstas kvalitātes darbs< br /> Visi Revoring produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes alumīnija, ko izmanto arhitektūras nozarē. Tas padara tos vieglus un īpaši izturīgus. Anodētā apdare nodrošina arī papildu aizsardzību pret koroziju. Neatkarīgi no tā, vai darba laikā jūs pārsteidz neliels lietus vai lietusgāze, varat būt drošs, ka jūsu aprīkojums būs gatavs stāties pretī skarbiem laikapstākļiem.

Vairs nav jāmeklē īsts adapteris. !
Ja jūsu kolekcijā ir iekļauts plašs objektīvu klāsts un jūs izmantojat pelēkus vai polarizējošos filtrus, jums noteikti būs arī ievērojama samazināšanas gredzenu kolekcija. Šis regulējamo Revoring stiprinājumu komplekts ļaus jums par tiem aizmirst vienreiz un uz visiem laikiem. Novatoriskā montāžas tehnoloģija padara vienu konkrēta izmēra filtra turētāju saderīgu ar daudziem dažādiem objektīviem. Revoring adapteris aizstāj vairākus dažādus gredzenus, sniedzot jums pārliecību, ka jūsu aprīkojums tiks pienācīgi aizsargāts!

Vienmēr savā vietā
Izmantojot Revoring stiprinājumu, jūs varat viegli pievienojiet vienu 67 mm filtru daudziem dažādiem objektīviem. Tikai viens pagrieziens, un esat pabeidzis! Pateicoties īpašajai izvelkamo asmeņu tehnoloģijai un neatkarīgai vītnei, jūs esat pārliecināts, ka savienojums būs tikpat stabils, it kā jūs izmantotu parastu apaļo filtru. Revoring ir unikāla stiprinājumu sistēma, kurai varat uzticēties!

Ikviens, kurš ir iemīlējies fotogrāfijā, zina, ka apģērbu pērk reti. beidzas tikai ar vienu objektīvu. Un tā kā katram nākamajam stiklam var būt atšķirīgs diametrs, līdz šim ir bijis grūti atrast universālus pelēkus vai polarizējošos filtrus. Izmantojot Revoring, jūs beidzot varat atrisināt šo problēmu. Vairs no jūsu somas neizlīst desmitiem filtru! Vienreiz un uz visiem laikiem aizmirstiet par samazināšanas gredzeniem, kas bieži iestrēgst jūsu objektīvos, kad jums ir nepieciešams laiks. Ar Revoring jūsu darbs kļūs ātrāks un daudz patīkamāks. Viens 67 mm diametra filtrs ir uzstādīts uz regulējama stiprinājuma, kuru var piestiprināt pie dažādiem objektīviem dažu sekunžu laikā. Mēs esam pārāk ilgi gaidījuši šo revolūciju!

Nulles atstarpes
Revoring stiprinājuma precīzi noregulētais dizains nozīmē, ka, tiklīdz tajā ir uzstādīts filtrs, visi gabali cieši pieguļ viens otram. Tas novērš vinjetes veidošanos un nevēlamu gaismas staru nokļūšanu uz objektīva malām. Nevainojamu “sapmēru” nodrošina arī “mainīgā asmens” tehnoloģija, kas ļauj uzstādīt stiprinājumu uz dažāda diametra objektīviem. Izgatavošanas precizitāte un ārkārtēja precizitāte nodrošina to, ka nejauši triecieni un atspīdumi tiks efektīvi novērsti no jūsu rāmjiem.

Uzziniet par revoring rokturi ar iebūvētiem filtriem
Vēlaties padarīt darbu ar filtriem un revolucionāro turētāju no H&Y vēl ērtāku? Iepazīstieties ar citiem Revoring ģimenes produktiem! Komplekts ar iebūvētu ND3-1000 pelēko filtru un CPL polarizācijas filtru pavērs pilnīgi jaunas fotografēšanas iespējas. Viens turētājs nodrošinās ērtu sensoru sasniedzošās gaismas daudzuma regulēšanu, kā arī novērsīs atspīdumu, palielinot kontrastu un krāsu piesātinājumu!

Regulējams filtra turētājs ar iebūvētu ND3-1000 pelēko filtru un CPL polarizatoru filtrs nav iekļauts šajā komplektā.

Saderība

  • riteņu filtri (pelēki, polarizējoši utt.) ar 67 mm diagonāli
  • Objektīvi ar diagonāli no 46 līdz 62 mm

H&Y Revoring 46-62 mm adjustable filter holder for 67 mm filters

H&Y Revoring 46-62 mm adjustable filter holder for 67 mm filters

H&Y Revoring 46-62 mm adjustable filter holder for 67 mm filters

H&Y Revoring 46-62 mm adjustable filter holder for 67 mm filters

H&Y Revoring 46-62 mm adjustable filter holder for 67 mm filters

Uzdot jautājumu

Ātri pasūtītNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti