Jauns H&Y Revoring Adjustable Filter Holder Set 37-49 mm, 46-62 mm, 67-82 mm Skatīt lielāku

H&Y Revoring Adjustable Filter Holder Set 37-49 mm, 46-62 mm, 67-82 mm

HF2778

0489705234493

H&Y

Jauns

15645 ar PVN

PĒRC UZREIZ


1 vienība

Ir uz vietasH&Y REVORING komplekts ir revolucionārs jauninājums, lai maksimāli palielinātu fotogrāfu un videogrāfu darbu. Labi izstrādātie ievelkamie asmeņi stabili piestiprina objektīvu. Tas vienkārši maina filtru lietošanas paradumus. Vairs nebūs nepieciešami adaptera gredzeni, lai tos varētu uzstādīt uz dažādiem objektīviem ar lieliem apļveida filtriem. Tas ietaupa fotogrāfu un videogrāfu laiku, pūles un vietu.
Pielāgojama izmēra adaptera gredzens, kas piemērots dažādu filtru vītņu objektīviem.

Kas ir REOVRING?
Funkcijas

  • Matēti melna anodēta apdare ļauj ilgstoši aizsargāt gredzena metālu no oksidēšanās. Gredzena izturīgo korpusu izgatavošanai tika izmantots arhitektoniskais 6063 viegls, bet izturīgs alumīnijs.
  • Vienkārša darbība. Vienu pagriezienu, tālāk pagrieziet, līdz tas ir cieši pievilkts, un tad gredzens ir gatavs lietošanai!
  • Ietaupiet vietu. Izmantojot tikai Revoring, jums ir atļauts izvēlēties savu ceļojumu piederumu tikai VIENAM filtram un VIENAM adaptera gredzenam. Vairs nav problēmu, ko rada vaļīgo gredzenu uzglabāšana.
  • Ietaupot laiku. Filtru pārslēgšana no viena objektīva uz otru var būt laikietilpīga. Mūsu gredzens vienkārši atvieglos sāpes, atgriežot un pagriežot.

H&Y Revoring Adjustable Filter Holder Set 37-49 mm, 46-62 mm, 67-82 mm

H&Y Revoring Adjustable Filter Holder Set 37-49 mm, 46-62 mm, 67-82 mm

Uzdot jautājumu

Ātri pasūtītNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti