Falcon Eyes LED Ring Lamp Dimmable DVR-512DVC on 230V

21545 ar PVN

Šī prece ir ražotāja noliktavā
Piegādes laiks parasti 8 - 14 dienas


2901044
8718127075437
Falcon Eyes

Jauns

Falcon Eyes DVR-512DVC ir profesionāla gredzenveida lampa, kurā varat bezpakāpju režīmā iestatīt gan krāsu temperatūru, gan intensitāti. Pateicoties iekļautajam stiprinājuma kronšteinam, varat ērti novietot DVR-512DVC uz statīva. DVR-512DVC apakšā var atrast 1/4" un 3/8" skrūves vītni, kas padara to saderīgu ar gandrīz jebkuru statīvu. Pateicoties skrūvju vītnes savienojumam, kameru var viegli piestiprināt pie stiprinājuma kronšteina. DVR-512DVC 512 LED gaismas izkliedē gaismu nelielā 60 grādu leņķī. To CRI vērtība ir > 95 en kalpo līdz 50 000 stundām.


Funkcijas DVR-512DVC

Ar četrām sarkanajām pogām DVR-512DVC aizmugurē varat ieslēgt un izslēgt atsevišķas LED sekcijas. Tas ļauj jums vēl vairāk kontrolēt objekta zibeni. DVR-512DVC ir aprīkots ar strāvas kabeli ar ES spraudni. Vai vēlaties vairāk brīvības? Pēc tam ir pieejamas papildu baterijas. Jūs varat noklikšķināt uz divām baterijām LED gredzena aizmugurē un strādāt bez kabeļiem. Saderīgos akumulatorus varat atrast sadaļā “izvēles piederumi”.

Iekļauts:

1x LED gredzenveida lampa
1x montāžas kronšteins
1x strāvas adapteris
1x uzglabāšanas soma
1x iepakojums< /p>

Falcon Eyes DVR-512DVC ir profesionāla gredzenveida lampa, kurā varat bezpakāpju režīmā iestatīt gan krāsu temperatūru, gan intensitāti. Pateicoties iekļautajam stiprinājuma kronšteinam, varat ērti novietot DVR-512DVC uz statīva. DVR-512DVC apakšā var atrast 1/4 un 3/8 skrūves vītni, kas padara to saderīgu ar gandrīz jebkuru statīvu. Pateicoties skrūvju vītnes savienojumam, kameru var viegli piestiprināt pie stiprinājuma kronšteina. DVR-512DVC 512 LED gaismas izkliedē gaismu nelielā 60 grādu leņķī. To CRI vērtība ir > 95, un tie darbojas līdz 50 000 stundām.

;

Funkcijas DVR-512DVC

;

Ar četrām sarkanajām pogām DVR-512DVC aizmugurē varat ieslēgt un izslēgt atsevišķas LED sekcijas. Tas ļauj jums vēl vairāk kontrolēt objekta zibeni. DVR-512DVC ir aprīkots ar strāvas kabeli ar ES spraudni. Vai vēlaties vairāk brīvības? Pēc tam ir pieejamas papildu baterijas. Jūs varat noklikšķināt uz divām baterijām LED gredzena aizmugurē un strādāt bez kabeļiem. Saderīgās baterijas varat atrast sadaļā “izvēles piederumi”.

;

Lietošana

;

Gredzena lampa ir lieliska situācijās, kad vēlaties tvert objektu skaistā, dabiskā veidā. Padomājiet par portretiem, skaistumkopšanas filmām un ēdienu. Tverot cilvēkus, gredzenveida lampa rada skaistu apļveida atspulgu acīs.

Lampas izmērs49 cm
Preces veidsLED Ring Light
Preces veidsRing pastāvīgā gaisma
LED gaismas krāsas temperatūraBi-color
Preču grupaStudijas apgaismojums
Apgaismojuma intensitātes maiņamaināma
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreizNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti