-16%

LED Gredzenveida lampas - StudioKing SKRL10 LED gredzenveida bi-color dimējama lampa ar galda statīvu - perc šodien veikalā un ar piegādi


1x StudioKing Bi-Color Dimmable LED Ring Lamp;1x Universal spigot adapter with tilting mechanism;1x Table tripod (extendable);1x Smartphone holder (compatible with 53-72mm smartphones);1x Flexible bracket;1x MicroUSB charging cable;1x Full-color packaging
Product Video
 
 

StudioKing SKRL10 LED gredzenveida bi-color dimējama lampa ar galda statīvu

4489 ar PVN

€ 53.45

Ir uz vietas
2 vienības572066
8718127085993
StudioKing

Jauns

StudioKing divkrāsu LED gredzenu lampu komplekts SKRL10 ir universāls video emuāra komplekts, kas sastāv no aptumšojamas divkrāsu LED gredzenveida lampas, galda statīva un viedtālruņa turētāja. Komplekts ir ērts risinājums, ja vēlaties uzņemt fotoattēlus vai video (par sevi) ar viedtālruni, kur vēlaties tikai nedaudz papildu gaismas un kur vēlaties, lai gaisma lieliski atbilstu videi.

Gredzena lampai ir 120 mazas LED gaismas, kas atrodas zem difuzora. Kopā tie rada 10 vatu jaudu. Varat iestatīt LED lampas krāsu temperatūru no 3200K (silta dzeltena gaisma) līdz 5600K (dienas gaisma) un visu pa vidu. Turklāt jūs varat arī pats noteikt lampas jaudu. Jūs varat uzreiz redzēt LED gaismas efektu savā attēlā.

Strāva tiek nodrošināta, izmantojot komplektācijā iekļauto mikro-USB kabeli. Tas ļauj pieslēgt StudioKing SKRL10, piemēram, jūsu klēpjdatoram/datoram vai tīklam (tīkla adapteris nav iekļauts komplektācijā). Lai uzņemtu viedtālruņa attēlus, varat ievietot mobilo tālruni tam paredzētajā mobilā tālruņa turētājā. Tas ir piestiprināts pie elastīgā stieņa, lai jūs pats varētu novietot viedtālruni vēlamajā pozīcijā. Turētājs ir piemērots mobilajiem tālruņiem, kuru platums ir no 53 līdz 72 mm. Gredzena luktura apakšā ir tapas adapteris. Tas ļauj piestiprināt StudioKing lampu komplektā iekļautajam galda statīvam. Mehānisms uz tapas adaptera ļauj pagriezt lampu par 360 grādiem un noliekt to. Visbeidzot, jūs varat novietot lampu, viedtālruni un statīvu pilnībā atbilstoši savām vēlmēm.

Lietošana StudioKing LED gredzenveida lampu komplekts SKRL10

Lampu var viegli piestiprināt pie galda statīva, izmantojot standarta tapas savienojumu. Lai LED lampu izmantotu kopā ar viedtālruni, atlaidiet turētāja rotējošo gredzenu. Pēc tam piespiediet viedtālruņa turētāju uz elastīgā stieņa un vēlreiz pievelciet gredzenu. Pēc tam varat ievietot viedtālruni turētājā.

Tiklīdz piegādāsiet strāvu zvana lampiņai, tā automātiski iedarbināsies. Ar labās puses pogu uz korpusa varat iestatīt vēlamo krāsu temperatūru; kreiso pogu var izmantot, lai noteiktu izejas jaudu. Tagad esat gatavs veikt perfektu ierakstu!

Citas specifikācijas

• Min. statīva augstums: 31 cm
• Maks. statīva augstums: 47,5 cm
• MicroUSB kabeļa garums: 150 cm
• Augstums elastīgs stienis: 13,5 cm

Lampas izmērs25.4 cm
Preces veidsLED Ring Light
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
Krāsas temperatūraBi-color
Atlaides apjoms (€)5 - 20 €
Preču grupaStudijas apgaismojums
Apgaismojuma intensitātes maiņamaināma

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
2 vienībasSaistītie produkti