New Kabeļi - LDNIO LS631 USB - Micro USB 1m, 30W Cable (Blue) LS631 micro - ātri pasūtīt no ražotāja

Izbaudiet ātrās uzlādes priekšrocības un esiet droši, ka jūsu ierīces būs gatavas darbam īsā laikā. LS631 kabelis nodrošina līdz 30 W jaudu un ļauj pārsūtīt failus ar ātrumu līdz 480 Mb/s. Tas ir izgatavots no izturīgiem, videi draudzīgiem materiāliem un ir īpaši izturīgs pret bojājumiem.

LDNIO LS631 USB - Micro USB 1m, 30W kabelis (zils) LS631 micro

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

244 ar PVN

Piegādes laiks parasti 3 - 9 darba dienas51928
LS631 micro
6933138700198
Ldnio

Jauns

Iespaidīga uzlādes jauda

Vai jūsu tālrunis gandrīz izlādējies un jums tūlīt jādodas uz darbu? Pievienojiet to pie strāvas ar LS631 kabeli un par neko neuztraucieties! Produkts piedāvā līdz 30 W jaudu, kas nozīmē, ka tas var uzlādēt jūsu ierīces ļoti īsā laikā. Jums vairs nebūs ilgi jāgaida, līdz jūsu viedtālrunis vai planšetdators atkal būs gatavs lietošanai!

Izturīga konstrukcija

Kabelis ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, TPE, PVC un alumīnija sakausējuma. Tāpēc tas ir ļoti izturīgs un nav pakļauts nodilumam, kā arī nesaplīst. Augsta blīvuma pinums pasargā to no bojājumiem, turklāt tas nebaidās no vilkšanas un locīšanas. Turklāt tā savienotāji ir ļoti izturīgi un noturīgi pret oksidēšanos.

Pārsūtiet failus acumirklī

Vai bieži pārsūtāt fotoattēlus starp ierīcēm? Vai arī jums gadās kopēt svarīgus dokumentus? LS631 kabelis noderēs arī šim nolūkam! Šis izstrādājums ļauj izmantot datu pārraides ātrumu līdz pat 480 Mb/s. Tas ļaus jums ļoti ātri nosūtīt visas nepieciešamās fotogrāfijas vai videoklipus.

Produkta veidsVadi, kabeļi

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: