Nanlite FORZA 300B BICOLOR LED monolight 12-2037

72345 ar PVN

€ 955.45

Ir uz vietas
1 vienība115567
6949987469544
12-2037
Nanlite

Jauns

Mainīga krāsu temperatūra · NETICAMA PRECIZITĀTE
Forza300B divkrāsu piedāvājums pārspēj mūsu pašreizējo Forza 300 5600k dienasgaismas prožektoru un piedāvā plašāku korelētās krāsas temperatūras (CCT) diapazonu no 2700K līdz 6500K, kā arī ar izcilu krāsu renderēšanas indeksu (CRI), kas ir vidēji 96 un televīzijas apgaismojuma konsekvences indeksau (TLCI), kas ir vidēji 98, ļaujot iegūt gan volframa gaismu (3200K), gan dienasgaismu (5600K) viegli un precīzi.

Ideāls jaudas un precizitātes līdzsvars
Forza 300B prožektors izmanto jaunākos gaismas diodes (LED) sasniegumus un konfigurācijas tehnoloģiju, lai panāktu vienmērīgāku gaismas prožektoru bez optiskas sajaukšanas. Īpaši caurspīdīgas aizsargstikla plāksnes ieviešana ļauj mums sasniegt visaugstāko gaismas plūsmu LED divkrāsu prožektora gaismas avotam.

Jauns lietotāja interfeiss ar īsinājumtaustiņiem. Izbaudiet inteliģentu pieredzi!
Forza 300B prožektors ir aprīkots ar “NanLite” jaunāko apgaismojuma operētājsistēmu, kā arī papildus īsinājumtaustiņiem. Forza 300B prožektors ir pirmais “NanLite” gaismas ķermenis, kas piedāvā divas opcijas - “augstākā jauda” un “nemainīga izvade”. Jauns lietotāja interfeiss papildina funkcionalitāti, lai ar vienu taustiņu uzreiz mainītu aptumšošanas iestatījumus un pārslēgtu parasto krāsu temperatūru ar citu taustiņu, tādējādi iegūstot jaunu inteliģentas vadības pieredzi.

12 iebūvēti pielāgojami praktiski efekti
Forza 300B prožektoram ir 12 iebūvēti pielāgojami praktiski efekti, tostarp CCT Loop (CCT aplis), INT Loop (INT aplis), Flash (zibspuldze), Pulse (pulss), Storm (vētra), TV (televizors), Paparazzi (paparaci), Candle/Fire (svece/uguns), Bad Bulb (bojāta spuldze), Firework (salūts), Explosion (sprādziens) un Welding (metināšana). Tas viss izstrādāts, lai uzlabotu jūsu darbu un ietaupītu jūsu laiku, veidojot sarežģītus apgaismojuma scenārijus.

Vairākas vadības opcijas
Forza 300B prožektoram ir iebūvēta 2,4 GHz savienojamība, kas ļauj to attālināti vadīt ar komplektā iekļauto WS-RC-C1 tālvadības pulti. Turklāt to var vadīt arī, izmantojot Bluetooth un profesionālāku vadu digitālo multipleksu (DMX)/attālo iekārtu pārvaldības (RDM) vadību, nodrošinot, ka jūs varat kontrolēt Forza 300B prožektoru, kā vien vēlaties.

Pilnīgi jauna vadāmierīce
Iegūstiet tūlītēju katras vadības komandas izpildi, izmantojot pavisam jaunu Forza 300B standarta vadāmierīci.

Ergonomisks skavas dizains un papildu piederumi nebeidzamām gaismas veidošanas iespējām
Forza 300B prožektoram ir uzlabota 360 grādu skava ar “Bowens” stiprinājuma pārveidotājiem un lietussargu turētāju. Šie papildu 30 grādi uzlabo gaismas ķermeņa gaismas kūļa leņķa pielāgošanu.

Divkārša strāvas padeve
Forza 300B prožektors ir optimizēts, lai to varētu lietot studijā vai atrašanās vietā, kur paredzēta uzņemšana, kā arī var darboties vai nu ar komplektā iekļauto maiņstrāvas (AC) adapteri, vai arī ar divām 14,8 V/12 A “V” veida stiprinājuma baterijām (nav iekļautas komplektā). Tas ļauj darbināt gaismas ķermeni jebkurā vietā neatkarīgi no tā, vai ir pieejama elektroenerģija.

Aparātprogrammatūras atjauninājumi
Atbalsta aparātprogrammatūras atjauninājumus, izmantojot universālās seriālās kopnes (USB) portu, lai jūsu gaismai vienmēr ir jaunākie atjauninājumi.

Kastē

 • Forza 300B ×1
 • Vadības vienība ×1
 • Strāvas adapteris ×1
 • Strāvas kabelis 3 m × 1
 • Savienojošais kabelis 2,5 m × 1
 • Mikroshēma uz kuģa (COB) aizsargvāciņš × 1
 • Atstarotājs ×1
 • Vadāmierīce ×1
 • φ35 gaismas statīva skava ×1
 • Pārnēsāšanas soma ×1
 • Lietotāja rokasgrāmata x 1
Preces veidsLED Monobloki
Preces ar atlaidi (%)Liela atlaide (30-50%)
Jauda Watt300
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
LED gaismas krāsas temperatūraBi-color
Atlaides apjoms (€)virs 150 €
Preču grupaStudijas apgaismojums
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti