Boya piespraužams mikrofons BY-M1 Pro

3945 ar PVN

Ir uz vietas
11 vienības


350279
6971008020809
BY-M1
Boya

Jauns

  • Profesionāls piespraužamais mikrofons
  • Augstas kvalitātes skaņa, zems apiešanās troksnis
  • Daudzvirzienu polārā uztveres diagramma
  • 3,5 mm savienojums, 6 m garš kabelis
  • Komplektā ietilpst klipsis un vējsargs

Boya's BY-M1 Pro ir profesionāls lavalier mikrofons, kas piemērots viedtālruņiem un (DSLR) kamerām. Pateicoties 6 metru kabeļa garumam, jums ir pietiekama pārvietošanās brīvība. Īpaši ir tas, ka BY-M1 Pro ir piemērots gan viedtālruņiem, gan kamerām. Īpaša poga ļauj pārslēgties starp šiem diviem režīmiem. Lietojot BY-M1 Pro ar kameru, LR44 akumulators dara savu darbu; tas piešķir mikrofonam barošanas avotu. Iekļauts 3,5–6,3 mm adapteris, lai savienotu BY-M1 Pro ar profesionālākām kamerām.

;

Atšķirība ar BY-M1

;

Pro versijai ir 3,5 mm izeja, tāpēc varat klausīties skaņu tiešraidē, izmantojot ausu aizbāžņus. Turklāt tam ir īpaša poga, kas ļauj ieslēgt -10 db vājinājumu. Tas ir noderīgi, ja skaņa ir ļoti skaļa. Pagarināts arī kabeļa garums; 6 metri, salīdzinot ar 4 metriem.

;

Izmantošana BY-M1 Pro

;

BY-M1 Pro ļauj intervēt kādu personu un ierakstīt skaņu. Pateicoties tā universālajai pielietojamībai un pieņemamai cenai, BY-M1 Pro piedāvā risinājumu iesācējiem un pieredzējušiem filmu veidotājiem. Mikrofonam ir iekļauta kaklasaites tapa un vējstikls. Jūs saņemsiet arī parocīgu uzglabāšanas somu.

Preces veidsMikrofoni
MikrofoniPiespraužamie mikrofoni
Mikrofonu savienojumsAr vadu
Savienojuma spraudnis3,5mm

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreizNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti