BOYA BY-BM2040 - SUPER-CARDIOID SHOTGUN MICROPHONE BY-BM2040

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

6845 ar PVN

Ir uz vietas
1 vienībaBY-BM2040
6974700650183
123523
Boya

Jauns

** BY-BM2040 - budžeta ziņā draudzīgs mikrofons, kas nodrošina augstas kvalitātes skaņu un ir viegli lietojams**BY-BM2040, superkardioīdais video mikrofons, nodrošina unikālu superkardioīdu polāro rakstu, kā arī šauru uztveršanas zonu, kas koncentrēta tieši mikrofona priekšā, samazinot arī citas apkārtējās skaņas. Pārliecinieties, ka jūsu objekts ir izolēts no fona trokšņiem. Turklāt tas ir aprīkots arī ar profesionālu trieciena stiprinājumu, ko var regulēt uz priekšu un atpakaļ atkarībā no lietotāju vajadzībām, kā arī padarīt mikrofonu stabilāku, lai tas varētu ierakstīt efektīvāk.

Pateicoties pastiprinātai ABS konstrukcijai, BY-BM2040 kļūst vēl izturīgāks un vieglāks. Jāatzīmē, ka pastiprinātas oglekļa šķiedras + ABS konstrukcijas kombinācija ir tikai aptuveni 79 g, tāpēc mikrofons vienmēr saglabā jūsu iestatījumu īpaši vieglu, kas ir ideāli piemērots uzņemšanai no rokas. Mikrofona kopējā uzbūve ir izsmalcinātāka, nekā gaidīts, atšķirībā no citiem šāviena mikrofoniem BY-BM2040 var darbināt bez akumulatora, kā arī to darbina tieši no kamerām, videokamerām, viedtālruņiem vai citām saderīgām ierīcēm, jo tam nav nepieciešami sarežģīti slēdži vai iestatījumi, kas padara to vēl ērtāku lietotājiem.

Savietojamības ziņā BY-BM2040 ir aprīkots gan ar TRRS, gan TRS audio savienojuma kabeļiem, tāpēc tas ir saderīgs ar lielāko daļu viedtālruņu, planšetdatoru, DSLR kameru, kā arī videokameru ar 3,5 mm mikrofona savienojumiem. Ideāli piemērots vlogu veidošanai, mobilajai žurnālistikai, tiešraidei, ASMR ierakstīšanai u. c.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzlabot savu kameras run-and-gun vai studijas strēles mikrofona lietojumu, šis budžetam draudzīgais strēles mikrofons ir lieliska izvēle.

Spēcīgāka un vieglāka ABS konstrukcija padara to izturīgāku un vieglākuAr pastiprinātu oglekļa šķiedras + ABS konstrukciju, kuras svars ir tikai aptuveni 79 g, mikrofons vienmēr nodrošina īpaši vieglu iestatījumu, padarot to piemērotu uzņemšanai no rokas.Var brīvi lietot jebkurā laikā bez akumulatora

Mikrofons BOYA BY-BM2024 darbojas bez akumulatora, un tam nav nepieciešami sarežģīti slēdži vai iestatījumi, un to var darbināt ar fotoaparātiem, videokamerām un viedtālruņiem.

  • Superkardioīdais kondensatora mikrofons.
  • Pastiprināta ABS konstrukcija.
  • Viegls, viegli pārnēsājams.
  • Regulējams un elastīgs trieciena stiprinājums.
  • Ieslēdz un lieto.
  • Saderīgs ar viedtālruņiem, DSLR kamerām, videokamerām, datoriem utt.
  • Komplektā ietilpst viens 3,5 mm TRS kabelis un viens 3,5 mm TRRS kabelis, kā arī putuplasta vējstikls un Fur vējstikls.
MikrofoniVirzītie mikrofoni
Savienojuma spraudnis3,5mm

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti