Manfrotto monopods MVMXPRO500

681320

802422166726

Manfrotto

Jauns

 • Monopods ar fluīdo galvu
 • Kompakta 4 posmu konstrukcija
 • Jaunā FluidTech bāze
 • Maksimālā kravnesība: 5 kg
 • Izturīgs alumīnija dizains

Vairāk informācijas

Ir ražotāja noliktavā

Piegādes laiks parasti 2 - 4 dienas

31945 ar PVN

XPRO sērijas četru posmu alumīnija monopods ar fluīdo video galvu ir profesionālā līmeņa fluīdais monopods videooperatoriem, kuri maksimāli izmanto monopoda garumu, lai paceltu kameru virs cilvēku pūļa un iegūtu plašu filmēšanas leņķu klāstu.
Progresīvās Manfrotto kājas piedāvā nevainojamu stingrības un bloķēšanas drošības kombināciju, ko tās mantojušas no profesionālo statīvu kolekcijām (piem., 190 un 055).

Šis monopods ir aprīkots ar Manfrotto pilnībā fluīdo bāzi (MVMXPROBASE) ar inovatīvu FLUIDTECH sistēmu, kas padara Manfrotto XPRO Monopod+ par pirmo šāda veida produktu tirgū ar 3D plūdumu. FLUIDTECH video bāze nodrošina plūstošas panoramēšanas, noliekšanas un pagriešanas kustības īpaši vienmērīgam videoierakstam un plašākam filmēšanas leņķu klāstam. Trīs ievelkamas kājiņas padara monopodu ārkārtīgi portatīvu saliktā veidā un ļauj to vienkārši paņemt sev visur līdzi.

Jaunās D veida alumīnija caurulītes ievērojami uzlabo izturību pret rotāciju visā monopoda garumā, sekojot videooperatora straujas rotācijas kustībām. Apvienojumā ar Quick Power Lock (QPL) ātrās bloķēšanas sistēmu, kas stingri fiksē sviru uz monopoda caurulītes plakanās puses, tiek novērstas nevēlamas saraustītas kustības. Jaunizstrādāts kājas sildītājs garantē īpaši komfortablu satvērienu un pilnu kontroli pār filmēšanas procesu kopā ar speciālo Manfrotto 500 video galvas versiju.

MVMXPRO500 izmanto MVH500AH jaudīgo atsvara sistēmu smagāka aprīkojuma pārvaldībai (piemēram, maināmu objektīvu kameru) kopā ar platāku platformu, kas balsta HDSLR kameru korpusus. Šis monopods ir tik viegls un kompakts, ka jūs to pat nemanīsiet savā aprīkojuma somā, taču jūs vienmēr varat paļauties uz tā iespaidīgo 5 kg slodzes izturību, kas savieno stiprību un ērtu pārnēsājamību. Fluiditātes kombinācija, ko nodrošina 500 galva un FLUIDTECH bāze, padara šo monopodu par teicamu rīku prasīgiem videooperatoriem, kuri vēlas iegūt savā rīcībā gudru, ātri uzstādāmu un vienkārši lietojamu balstu profesionāla līmeņa videoierakstiem. Kamera ātri ievietojas ligzdā no augšas, pateicoties pieejamai sānu fiksācijas sistēmai (tradicionālās aizmugures fiksācijas vietā), un tas ir tik droši, ka nav nepieciešams sekundārais fiksators. MVMXPRO500 ir apgādāts ar vienu Easy Link 3/8" konektoru, kas ļauj piestiprināt ārējo monitoru vai citus piederumus, un nāk komplektā ar Manfrotto 500LONG video kameras plati.

Monopodi - Manfrotto monopods MVMXPRO500 - ātri pasūtīt no ražotāja

Monopodi - Manfrotto monopods MVMXPRO500 - ātri pasūtīt no ražotāja

Monopodi - Manfrotto monopods MVMXPRO500 - ātri pasūtīt no ražotāja

Monopodi - Manfrotto monopods MVMXPRO500 - ātri pasūtīt no ražotāja

Monopodi - Manfrotto monopods MVMXPRO500 - ātri pasūtīt no ražotāja

Monopodi - Manfrotto monopods MVMXPRO500 - ātri pasūtīt no ražotāja

 • Konsultācijas, kā izvēlēties monopodu. Kurš monopods ir labāks?
 • Palīdzība izvēlēties monopodu no Manfrotto, vai no citiem ražotājiem.
 • Manfrotto monopods MVMXPRO500 monopoda atsauksmes.
 • Paskaidrojumi par Manfrotto monopods MVMXPRO500 monopoda priekšrocībām, plusiem un minusiem.
 • Salīdzinam Manfrotto monopods MVMXPRO500 ar citiem monopodiem.
 • Projektu, tāmes un iepirkuma dokumentu sagatavošana, kur ir iekļauti monopodi.
 • Pasūtot Manfrotto monopods MVMXPRO500 no Manfrotto ražotāja, tās piegādes laiks parasti ir 2 - 4 dienas.
More info

Uzdot jautājumu

Ātri pasūtītNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti