DJI Mavic 2 Pro

1133488

DJI

Jauns

 • Pilnībā stabilizēta Hasselblad kamera
 • 20 megapikseļu 1" CMOS sensors
 • 4K UHD HDR video ieraksts
 • Lidojuma laiks līdz 31 minūtei
 • Viegli vadāms, uzlabota inteliģentā lidojuma sistēma
 • 4K UHD HDR video ieraksts
 • Lidojuma laiks līdz 31 minūtei
 • Viegli vadāms, uzlabota inteliģentā lidojuma sistēma
 • " />

  Vairāk informācijas

  Ir ražotāja noliktavā

  Piegādes laiks parasti 2 - 4 dienas

  1 499,44 € ar PVN

  Izstrādāts sadarbībā ar Hasselblad pēc divu gadu ilgas rūpīgas izpētes – Mavic 2 Pro nāk komplektā ar pilnīgi jaunu Hasselblad L1D‑20c kameru. L1D‑20c ir aprīkota ar Hasselblad unikālo tehnoloģiju Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS), kas palīdz lietotājiem tvert krāšņus 20 megapikseļu kadrus no gaisa satriecošā krāsu detalizācijā.

  1 collas CMOS sensors
  Pilnīgi jaunajam 1 collas CMOS sensoram ir četras reizes efektīvāks aktīvais jutīgais apgabals nekā oriģinālajam Mavic Pro. Liels sensors nozīmē arī labāku veiktspēju vāja apgaismojuma apstākļos ar plašāku ISO diapazonu, kas maksimāli var tikt paaugstināts no 3200 līdz 12800.

  10 bitu Dlog-M krāsu profils
  Mavic 2 Pro atbalsta 10 bitu Dlog-M krāsu profilu, kas rada augstāku dinamisko diapazonu elastīgākām iespējām šķirošanas telpā. Sistēma ieraksta vairāk nekā 1 milj. krāsu (salīdzinot ar 16 milj. krāsu no tradicionālajām 8 bitu krāsu kodēšanas tehnoloģijām) un saglabā vairāk padziļinātu detaļu gan izcēlumos, gan ēnās. Tagad varat iemūžināt vissmalkākās saulrieta vai saullēkta pārejas, atstājot plašākas iespējas pēcapstrādei.

  HDR video
  Pateicoties 4K 10 bitu HDR atbalstam, Mavic 2 Pro var pieslēgt 4K televizoram ar HLG, un tas nekavējoties atskaņos videomateriālu ar pareiziem krāsu toņiem. Spilgtāki izcēlumi un paaugstināts kontrasts ir tas, kas padara HDR video tik pievilcīgu.

  Regulējama apertūra
  f/2.8-f/11 regulējamā apertūra nodrošina izcilu attēlu kvalitāti gan spilgta, gan vāja apgaismojuma apstākļos. Fotografējot vājā apgaismojumā, iestatiet apertūru uz f/2.8, lai ļautu ieplūst vairāk gaismai un uzņemtu spilgtus un skaidrus attēlus. Uzņemot attēlus labi apgaismotās vietās, iestatiet apertūru uz f/11, lai pazeminātu slēdža ātrumu un padarītu savus videoierakstus vienmērīgākus.

  Hyperlapse
  Sakiet ardievas sarežģītai pēcapstrādei. Izmantojot funkciju Hyperlapse, lidaparāts uzņem stabilus kadrus no gaisa un tos automātiski apstrādā, ļaujot jums izveidot profesionāla izskata intervāla uzņēmumus ar vienu pogas piespiedienu, kurus varat nekavējoties kopīgot sociālajos medijos. Saglabājiet lidojuma trajektoriju Task Library, lai liktu Mavic 2 tajā atgriezties pēc jūsu vēlēšanās. JPEG un RAW fotoattēli var tikt vienlaicīgi saglabāti microSD kartē, atstājot vairāk iespēju pēcapstrādei.  

  Uzlaboti HDR foto
  Mavic 2 atbalsta arī uzlaboto HDR foto funkciju – uzlabota tehnoloģija, kas apvieno fotoattēlu virkni, lai iegūtu augstu dinamisko diapazonu bez māņattēliem, nodrošinot paaugstinātu attēlu skaidrību, vienlaikus izvairoties no nevēlamiem artefaktiem.

  HyperLight
  Paspilgtiniet savu pasauli ar funkciju HyperLight – iestatījums vāja apgaismojuma apstākļiem, kas paredzēts jūsu attēlu uzlabošanai, vienlaikus ievērojami samazinot troksni.

  H.265 kodeks augstākai attēla kvalitātei
  Abas versijas ieraksta 4K video ar lielākiem bitu pārraides ātrumiem, izmantojot progresīvo H.265 saspiešanu. Video H.265/HEVC kodekā saglabā par 50% vairāk informācijas nekā video H.264/AVC, izveidojot augstas kvalitātes videoierakstus ar labāk saglabātām detaļām.

  OcuSync 2.0 video pārraides sistēma
  OcuSync 2.0 video pārraides veiktspēja ir ievērojami uzlabota, pateicoties veiktajiem uzlabojumiem komunikācijas attālumam, video kvalitātei un traucējumu novēršanai, piedāvājot līdz šim nepieredzētu vadību.  

  Multicopteri - DJI Mavic 2 Pro - ātri pasūtīt no ražotāja

  Multicopteri - DJI Mavic 2 Pro - ātri pasūtīt no ražotāja

  Multicopteri - DJI Mavic 2 Pro - ātri pasūtīt no ražotāja

  Multicopteri - DJI Mavic 2 Pro - ātri pasūtīt no ražotāja

  Multicopteri - DJI Mavic 2 Pro - ātri pasūtīt no ražotāja

  Multicopteri - DJI Mavic 2 Pro - ātri pasūtīt no ražotāja

  • Konsultācijas, kā izvēlēties multikopteri. Kurš multikopteris ir labāks?
  • Palīdzība izvēlēties multikopteri no DJI, vai no citiem ražotājiem.
  • DJI Mavic 2 Pro multikoptera atsauksmes.
  • Paskaidrojumi par DJI Mavic 2 Pro multikoptera priekšrocībām, plusiem un minusiem.
  • Salīdzinam DJI Mavic 2 Pro ar citiem multikopteriem.
  • Konsultācijas, kā pareizi rīkoties un labāk izmantot multikopteri.
  • Individuālas apmācības, kā lietot multikopteri.
  • DJI multikoptera sagatavošana darbam - konfigurācija, kalibrācija, programmatūras uzstāsīšana vai atjaunināšana.
  • Projektu, tāmes un iepirkuma dokumentu sagatavošana, kur ir iekļauti multikopteri.
  • Nodrošinam DJI multikoptera remontu un piegādājam rezerves daļas priekš DJI Mavic 2 Pro.
  • Pasūtot DJI Mavic 2 Pro no DJI ražotāja, tās piegādes laiks parasti ir 2 - 4 dienas.
  More info

  Uzdot jautājumu

  Ātri pasūtīt  Nomas pieprasījums

  Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

  :

  :

  :

  : Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

  Saistītie produkti